Şimdi Ara

2015 World Championship (Final 31 Ekim)(Anakonu) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.699
Cevap
28
Favori
87.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

2015 World Championship (Final 31 Ekim)(Anakonu)

(En Son Oy Tarihi: 8.10.2016)
Giriş
    Onların sistemi biraz farklı. Summer Playofflarının kazananı direkt olarak worldse gidemiyor.
    1. seed = Toplam puanı en çok olan takım. (LGD garantiledi.)
    2. seed = Regional Qualifier 1.si
    3. seed = Regional Qualifier 2.si

Puan Sistemi:
    http://lol.esportspedia.com/wiki/2015_Season/Championship_Points/China

Regional Finals (Gauntlet):
    http://lol.esportspedia.com/wiki/2015_Season_China_Regional_Finals
    EDG,QG, İG, Snake katılıyor.

2015 World Championship (Final 31 Ekim)(Anakonu)

Kaybedenler elenmiyor direkt olarak. Kaybedenler grubuna düşüyor resimde gördügünüz gibi. Finale ulaşabilen iki takımda worldse gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 17 Ağustos 2015; 16:38:46 >

• Tumble T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirdiğin için sağ ol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LGD ağlatıcak bu şampiyonayı özellikle GODV ve imp
  • LGD bayağı sağlam geliyor. Fnatic de kore ve çin takımlarına kafa tutabilir bu gidişle. Bu sezon çok çekişmeli geçicek gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynxou

Westdoor da her yıl geliyor. Devamlı olarak Fizz, Zed, Yasuo tarzı champları pickleyen tek oyuncu olabilir.

Tf?

• Bu aralar nedense bıraktı. Artık fazla picklemiyor. Devamlı Fizz alıyor. Geçen yıl çok alıyordu.
  •  2015 World Championship (Final 31 Ekim)(Anakonu)
  • Tumble T kullanıcısına yanıt
    Ne zaman yapılacak?
  • FNATIC - SKT finali görsem mutlu olurum
  • Zamanında yapılan Wildcard'ta Baron Ejder diye bağıran zeki(!) kişiler yüzünden Türkiye'de yapılacak Wildcard'a herhangi bir etkinlik düzenlenmeyecek. Riot Games ofisinden yapılacak bütün maçlar. Diyecek sözüm yok o kitleye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abinos41

Turnuvaya Twitch damgasını vurmazsa 1 ay ban atıcam kendime

rezerve
  • İmp devamlı Kogmaw oynuyor. Twitch oynar mı dersen pek sanmam.
  • Grupların nasıl belirleneceği, final aşamasının formatı belli oldu. Konuya ekledim. Ayrıca gruplar belli olurken yayın yapacaklarmış.

http://na.lolesports.com/articles/2015-world-championship-format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tumble -- 19 Ağustos 2015; 18:22:12 >
  • bende oynıyacağını sanmıyorum bence pickler Jinx Lucian Vayne Kalista olarak dönücek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gömlekli Adam -- 19 Ağustos 2015; 18:54:43 >
  • Aynen hocam. Öyle olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Zamanında yapılan Wildcard'ta Baron Ejder diye bağıran zeki(!) kişiler yüzünden Türkiye'de yapılacak Wildcard'a herhangi bir etkinlik düzenlenmeyecek. Riot Games ofisinden yapılacak bütün maçlar. Diyecek sözüm yok o kitleye

Maalesef çok saçma bir olaydı o. Ve de talihsiz ama şu da var ki o 7 region finaliydi bunda Wildcardlar ayrı. 3 region oluyor bu yüzden büyük bir etkinliğe gerek yok diyorum ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: İronik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

Zamanında yapılan Wildcard'ta Baron Ejder diye bağıran zeki(!) kişiler yüzünden Türkiye'de yapılacak Wildcard'a herhangi bir etkinlik düzenlenmeyecek. Riot Games ofisinden yapılacak bütün maçlar. Diyecek sözüm yok o kitleye

Maalesef çok saçma bir olaydı o. Ve de talihsiz ama şu da var ki o 7 region finaliydi bunda Wildcardlar ayrı. 3 region oluyor bu yüzden büyük bir etkinliğe gerek yok diyorum ben.

Hocam farketmez ki yine 10 bin kişi çok rahat gelirdi. Ve yani sırf organizasyon olsun Riot Games Global'e güzel organizasyon yapıyoruz demek için bile yaparlardı. Ama IWCI'deki o tatsız olayın riskini tekrar almak istemediler. Çünkü bu takımlardan biri kulaklıktan ses duyuluyor derse işte Riot Games Türkiye'nin başı o zaman ağrıyacaktı. Veya araştırma yapıldı Riot Games Global maçlar seyircisiz oynansız diye ricada bulundu.
    Sonuçta böyle giderse gelecek yıllarda olucak Worlds'ün çeyrek final veya grup aşamaları bile zor gelir bizim ülkeye.

• Hak eden kazansın.

• -SEZON2 den beri Dünya Şampiyonası izleyen biri olarak kehanetlerim -

Skt bu sene , geçen yılın acısını çıkartacak diye düşünüyorum (1.)
    Fnatic den de en az bir yarı final bekliyorum .
    Çin takımları gene havalı havalı gelip Koreden 3-0 tokat yer belki geçen seneki gibi 1 maç alır , alıştık artık .
    IWC-1 den Brezilya takımı gelir ( pain gaming ) 3.torbadan gelip can yakar . paiN Kami bu turnuvada 1-2 akılda kalan iş yapabilir
    NA takımları gruptan çıkamaz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 20 Ağustos 2015; 20:01:25 >
  • Arkalardan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.