Şimdi Ara

BSC Özel: Oyun Dünyasının Sessiz Karakterleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •       Başlangıçta teknik imkansızlıklar sebebiyle konuşamayan, daha sonra oyuncuları karakterlerine daha da bağlamak için sessiz sessiz yaşananlara göz yuman karakterlerimizi bir videoda toplayalım dedik. Sessiz kahramanlarımızı kategorize ederken oyun boyunca hiç diyaloğa girmeyen karakterlerimizi seçtiğimizi de belirterek, sizleri videomuza davet edelim.

• Videonun başında çalan müziğin adı nedir?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sarohan

Videonun başında çalan müziğin adı nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=3mDWzu5yxLg

• quote:

Orjinalden alıntı: Lechuck

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Sarohan

Videonun başında çalan müziğin adı nedir?</blockquote>

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=109108910&url=https://www.youtube.com/watch?v=3mDWzu5yxLg" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=3mDWzu5yxLg">https://www.youtube.com/watch?v=3mDWzu5yxLg</a>

Çok teşekkürler üstad ;)

• Fallout 4 hariç dieğr bütün Fallout oyunlarının karakterlerini unutmanıza üzüldüm :D Benim sessiz kahramanlarım Vault Dweller, Chosen One, Lone Wanderer ve Courier :D

• Samus

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Claude Gta 3'te bir yerde konuşuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Joey'den görev alırken bir yerde. İlk oynadığımda dikkatimi çekmişti.

• crysis koymayan aklınıza selamlar kafanız güzelmiş
  • Yeni içerikler gerçekten çok hoşuma gitti.Umarım bu çizginizi korumaya devam edersiniz.Kolay gelsin :)
  • gta online daki bütün oyuncular hatta npc ler bizle dilsizsiniz diye dalga geçiyordu
  • metro 2033 Artyom ?
    cod 4 Soap ?
    nfs mw'deki esas karakterimiz ?
    amnesiadaki karakterimiz ?
  • Aurora , Mario ve en muhteşemi pinball masası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 15 Ağustos 2015; 15:38:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cemecem21

Claude Gta 3'te bir yerde konuşuyordu. Yanlış hatırlamıyorsam Joey'den görev alırken bir yerde. İlk oynadığımda dikkatimi çekmişti.

Yok oyle bir sey Claude Speed GTA serisinde hic konusmayan karakterdir dilsiz yilan derler kendisine hic konusmuyor hatta San Andreas'da bile Cesar'in onerdigi yarisa girmistik Carl ile orda da Catalina ve Claude Liberty City'e gitmeye hazirlaniyordu ordaki muhabbette bile Claude hic konusmamistir ve hatta Carl o yarisi kazanmistir odul olarak Catalina, Claude'un San Fierro'daki garajini vermistir Carl oraya gittiginde hayal kirikligina ugrar orda bile Claude'a hakaret olarak dilsiz yilan demistir.
  • İlgi çekici bir konuda video çekilmiş emeğinize sağlık.
  • Dead Space

• Beril abla çok tatlı ya ben çok beğeniyorum.. Sesi, mimikleri falan hoşuma gidiyor..Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış.. Bence videolarda daha çok yer almalı.. Ayrıca yeni saç modelide çok yakışmış.. =)

Konumuza gelirsek.. Claude Speed sanki bir sahnede konuşuyordu ama ben mi yanlış hatırlıyorum :/

• video için teşekkürler . listeye mario görmek isterdim ama :)

• Güzel video. Ellerinize sağlık

• Bu tür videoların devamını bekliyoruz

• Crysis dan
    nomad ?? Ve crysis 2 den alcatraz ??.ayib olmus bunlara
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.