Şimdi Ara

Eşimle Fransa-Belçika-Hollanda Sınırlarını Katlanabilir Bisiklet ile Aştık. Hikayemiz İçeride.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eşimle birer Dahon katlanabilir bisiklet alarak Fransa'dan Belçika'ya oradan da Hollanda'ya geçtik. Harika hikayeler, anılar topladık. Bol bol fotoğraf ve birkaç video ile sizle de paylaşmak istedik. Özellikle Lille - Brugge arası inanılmaz hala hatırladıkça içimi pır pır ettiren tüylerimi diken diken ettiren mükemmel ötesi bir yol. Ah Brugge aşık oldum sana!

Umarım beğenirsiniz arkadaşlar. Hepsi burada:
    http://erencaner.com.tr/bisikletle-fransa-belcika-hollanda-sinirlarini-astik/

• İşte hayat böyle gezince daha bi güzel
  • erencaner kullanıcısına yanıt
    Hocam burada çok ilgi çekmez böyle konular eğer açmadıysanız bisikletforum.com'a açın.

Tur güzel olmuş,tebrikler.
  • hlksnrr kullanıcısına yanıt
    oraya da açtım hocam teşekkürler. orada da durum pek farklı değil gibi. facebook'taki gruplarda coşuyor ama :)
  • erencaner kullanıcısına yanıt
    Bu arada sitenizi daha detaylı okumaya başladım.İleride bir Avrupa turu benim de hayalim böyle Avrupa turları görünce daha çok hoşuma gidiyor.

Bisikletforum.com'da denk gelmemişim ama burada denk geldiğim iyi oldu açıkçası.

Bu arada birde pm gönderiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

oraya da açtım hocam teşekkürler. orada da durum pek farklı değil gibi. facebook'taki gruplarda coşuyor ama :)

Diğer forumdaki linki özelden atar mısınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkür ederim konu için. gerçekten çok faydalı olmuş, her ayrıntıyı yazmışsınız. tura çıkmak isteyen birinin merak edeceği ince püf noktaları. yolda olduğum için videolara bakamadım, ilk fırsatta onları da izleyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal olsun
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Hocam buyurun diğer forumdaki konu bu:http://www.bisikletforum.com/konu/esimle-fransa-belcika-hollanda-sinirlarini-astik-hikayemiz-iceride.129066/

Eğer bisiklet ile ilgiliyseniz ve bisikletforum.com'a üye değilseniz üye olun en iyi bilgiyi oradan edinirsiniz.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar ilginize.

Özellikle bisikletforum'daki konuyu bulmuşsunuz, elinize saglık.
  • Yazıyı karıştırırken yakıt fiyatları ile ilgili yorumunuz gözüme çarptı.
    Fiyat olarak 1.089 gibi bir şey yazıyor. Sanırım bu Euro cinsinden. Yani bizim yakıt fiyatlarının beşte biri fiyatta değil. Aradaki farkta pek bir şey yok gibi..
    Yanlışım varsa düzeltin.

Bu arada güzel bir tura benziyor, boş zamanında okuyacağım..

Bol pedallamalar, iyi forumlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: F.KaanOz

Yazıyı karıştırırken yakıt fiyatları ile ilgili yorumunuz gözüme çarptı.
    Fiyat olarak 1.089 gibi bir şey yazıyor. Sanırım bu Euro cinsinden. Yani bizim yakıt fiyatlarının beşte biri fiyatta değil. Aradaki farkta pek bir şey yok gibi..
    Yanlışım varsa düzeltin.

Bu arada güzel bir tura benziyor, boş zamanında okuyacağım..

Bol pedallamalar, iyi forumlar..

Fark aynen 5'te 1'i. Senin euro'nun 3 tl olması onları ırgalamıyor ki. Senin ekonomin kötüye gitsin 1 euro 10 tl olsun. Onlar yine 2000 euro aylık maaş alarak örn. 1 euro'dan benzin almaya devam edecekler ;)
    Biz Türkiye'de kazanıp orada benzin alıyorsak evet yine fark var. Biri 3 TL, sen TR'de alırsın 5 tl. Yine devasa fark var ama orada çalışıp orada kazanana senin tl'nin euro karşısındaki değeri enterese etmez.

Teşekkürler

• Gerekten çok güzel görünüyor. Umarım bi gün benimde böyle bi şansım olur.
  • Turunuz ve aynı hobilere sahip bir eş bulabilmeniz gerçekten hoş. Nice pedallara.
  • Harika

• turunuz harikaymış. Peki vize falan aldınız mı yoksa sadece pasaport yeterli mi ? aydınlatırsanız sevinirim.
  • Biz arkadaşlarla ancak ilçe değişebilirken siz üç ülke geçmişsiniz. İnsan imrenerek bakıyor tebrikler. Gidemesekte videolarla resimlerle görmüş olduk.
  • Mükemmel. Keşke fırsatım olsa. Tebrik ederim.
  • Yazınızı soluksuz okudum. Paylaştığınız için teşekkür ederim. Ben de gezmiş gibi oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam telefonunuzun markası nedir acaba
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.