Şimdi Ara

arkadaşlar general mobile 4 nasıldır - 699 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar abim bu telefonu almak istiyor bunun görüntülü konuşması yani 3g si var mı?

Ekranı normal general mobile gibi mı yoksa note 3 gibi mı? Artıları eksileri nelerdir.?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu fiyatta rakibi yok. Cihazin iki modeli var. Biri tek sim kartli,digeri cift sim kartli. Tavsiyem cift sim kartli olani almaniz. 3g baglanti hizidir. Goruntulu gorusme bunun araciligyla yapilir fakat bu cihazda yok. İnternet paketinden harcayarak goruntulu gorusme yapabilirsin. Ayrica cihazda adi uzerinde 4g baglantisi da var. Gunluk kullanimda kesinlikle uzmeyecektir. Note serisi kadar keskin goruntu kalitesi beklemeyin fakat gozu yormuyor ve gunes altinda yuzde elli oranindaki parlaklik yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyrime2828 -- 14 Ağustos 2015; 21:13:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5 tane elime geçti. İlk aldığımı tek simli olduğu için nerdeyse kullanmadan sattım. Onun için yorum yapamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi empire_loups -- 27 Ağustos 2015; 17:04:51 >
  • Elektronik tamamen şans işidir. 3 aydan beridir bu telefonu kullanıyorum. Gayette memnunum. Gelen güncellemelerden sonra dahada güzel oldu. Alıp almamak tamamen size kalmış. Şansınıza güveniyorsanız hiç durmayın.

• Bende dün aldım gayet memnunum

• uzak durun derım general mobıle dan sonra pısman olmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.