Şimdi Ara

Apple, iCloud'a 'geri getirme' özelliği ekledi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Apple, iCloud'a 'geri getirme' özelliği ekledi 

Dün iOS 8.4.1, iTunes 12.2.2 ve OSX 10.5.5 sürümlerini kullanıma sunan Apple, bugün ise bulut depolama servisi iCloud'a faydalı bir özellik dahil etti.

iCloud.com'a eklenen bu özellik sayesinde artık "30 gün içerisinde" yanlışlıkla silinen dosyalar, takvim değişiklikleri ve kişiler geri getirilebiliyor. Bunu servise üç farklı isim altında (Dosya kurtarma, Kişi kurtarma ve Takvim kurtarma) ekleyen ve gelişmiş ayarlar menüsü içerisine yerleştiren teknoloji devi, bu sayede ufak ancak yeri geldiğinde hayat kurtarabilecek bir süreci kullanıcılarına sundu.

Yeni özelliğin Mac OSX ve iOS'a yerleşik olarak ilerleyen sürümlerde gelmesi bekleniyor. 

• Haberi görünce şöyle düşündüm, Apple sildiğimiz verileri bile sunucularında saklıyor (NSA vs. için), bu saklanan dosyaları da hizmet olsun diye 1 aylığına kullanımımıza açmışlar. Adamlar devlete mecburen verdikleri hizmeti bile ticari olarak kullanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Haberi görünce şöyle düşündüm, Apple sildiğimiz verileri bile sunucularında saklıyor (NSA vs. için), bu saklanan dosyaları da hizmet olsun diye 1 aylığına kullanımımıza açmışlar. Adamlar devlete mecburen verdikleri hizmeti bile ticari olarak kullanıyor.

Applenin sunduğu bütün özellikler büyük bir projenin parçası . Emin olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

Haberi görünce şöyle düşündüm, Apple sildiğimiz verileri bile sunucularında saklıyor (NSA vs. için), bu saklanan dosyaları da hizmet olsun diye 1 aylığına kullanımımıza açmışlar. Adamlar devlete mecburen verdikleri hizmeti bile ticari olarak kullanıyor.

Applenin sunduğu bütün özellikler büyük bir projenin parçası . Emin olabilirsiniz.

Şu anda bence de öyle olabilir ama ilk kurulduğu yıllarda böyle bir amaç güttüklerini sanmıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac OS 10.10.5 olmayacak mı?
  • Hatalı yazılmış sizin sürümü destekler
  • arkadaşlar merhaba iphone5 kullanıcısıyım, 14 ağustos tarihinde çektiğim 10 15 tane fotoğrafı sildim ardından silinenler klasöründen de sildim, şimdi geri yüklemek istiyorum normalde flashtan veya bilgisayardan geri getirmek istediğimde recuva programı gayet güzel işe yarıyor ama bilgisayar iphoneu E F gibi disk alanında görmediği için bu program işe yaramadı İPHONE DATA RECOVERY ve WONDERSHARE DATA RECOVERY kullandım bunlarda işe yaramadı, İcloud son yedekleme tarihim ise 10 ağustos, şimdi ben bu silinenleri nasıl kurtarabilirim herhangi bir program veya yöntem var mı bir de jailbreak yapsam bilgisayar d f diye görüyor mu sonra recuva ile kurtarabilirim belki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.