Şimdi Ara

Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
2.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 9125 kere tik yaparsak klube 36$ kazanduriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence arama yapıldıktan sonra linke tıklarsak onları sayıyor gibi geldi. Tıklayın sanki veri yolluyormuş gibi o anda
  • An itibariyle Firefox ile vedalaşıp FB Yandex'e geçmiş bulunuyorum.

•  Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli
  • itici reklamlarından ötürü asla kullanmayı düşünmediğim yandex e geçiş yaptım , el alışkanlığı google a gidiyor elim yine ama zamanla alışıcaz artık . 36milyon olmasın 10 milyon olsun o da iyidir , bereket versin
  • Ben fbyandex hesabina sordum. Arama yaptiktan sonra cikan sayfadaki onerilen aramalara direkt tiklamalarda sayiliyormus. Boyle daha da hizli yapabiliriz.

• Beyler sizde de yandex browser açıkken, görev yöneticisinde crash_service diye bir şey çıkıyor mu ?
  • Bugünlük 150 arama benden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ooooo virus alırım bi dal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12.000 aramaya 36 dolar mi verdiğiniz elektrik parasını karşılamaz bu be

• para verseler yandex kullanmam
  • Google'a çok alıştığım için diğer arama motorları istediğim sonuçları vermiyor gibi gelir hep ama bundan sonra Yandex kullanıyorum bakalım.
  • Günde 25 milyon tık demek

yilda ise 25×365=9 milyar 125 milyon tık

Bunu 35 milyon dolara bölersek tik basina 0.003 $

Acikcasi begenmedim tik basina az veriyor bir kisi ayda 750 tik yapsa bu hesapla kulubun kasasina 2.9 $ civari para koyar.Yandex kandirmislan bizimkileri

• Arkadaşlar

https://browser.yandex.com.tr/fb/

linkinden browserı indirmeniz ve ardındanda aramalarınızı bu browserdan yapmanız lazım. Sadece indirmek yeterli değil yada açılış sayfası eklemek yeterli değil. Günde kaç kez arama yaparsanız o kadar geri dönüşü olacak. Anlamlı şeyler aranmalı. Kısa zamanda çok arama yapmak için mesela tarkan ismini aratın. Sağ tarafta albümler parça isimleri ve ayrıca bakınız altında diğer sanatçılar çıkıyor. Bunlardan her bir linke mousunuzun tekerlek tuşuyla basarak yeni sekmede yeni bir arama yapmayı sağlayabilirsiniz. 3-5 dk. da yüzlerce arama yapılabiliyor.
    İpucu : Futbol takkımları ve oyuncularını aratabilirsiniz. Ülkeleri aratabilirsiniz. Ekteki dosyaları inceleyin.

Teşekkürler
     Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli

• Messi için kaç tık kaldı beyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

Messi için kaç tık kaldı beyler.

Messi yi bilmem ama Transfer yapmayı öğrenmek için 100 tık yeterli..

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Mamba_24

Kaç kişinin kurduğuyla ilgili bilgi olsa güzel olacak.Çünkü şu an toplasan 50.000 kişi kurmuştur.Fb'nin 1 milyon üye gibi bunu da tanıtması lazım.

Başkan bu konuyu görüp beni falan dinledi herhalde 500.000 kişi uleynn ve kapı kapı dolaşıp tanıtıyoruz.Helal olsun
  • Bu şekilde açılan sayfada arama yaparsak klüp para kazanmıyor malesef her aramada broser sol tarafındaki fenerbahçe yandex logosuna tıklayarakhttp://www.yandex.com.tr/fb stadyumun oldugu sayfayı açıp arama yapmamız gerekiyor.
     Hedef 1 milyon Yandex´li...Günde 25 tık yeterli

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• Android için de çıktı..

https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.yandex.searchplugin.fb

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.