Şimdi Ara

Winterstreamer Yayin Bilgilendirmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkese saygilar ve sevgiler dileyerek baslamak istiyorum. Bu bir yayin bilgilendirme yazisidir arkadaslar!
    ..........

Ahmet Yurekli
    19.05.1995
    IYTE-Kimya Muhendisligi
    Kayserili Ve Izmir'de Yasamakta
    194cm 95kg
    ..........

Izleyici yuksek bir deger anlayisiyla bu yola ciktim ve para kazanmak gibi bir amacim kesinlikle yoktur. Birlikte keyifli zaman gecirmek en buyuk amacim. Kaliteli bir yayin sunmak icin elimden geleni yapacagim ki arkamda ne bir sponsor ne baska bir sey yoktur, tek basima ilerlemeye calisacagim umarim desteklersiniz.
    ..........

www.twitch.tv/winterstreamer

Yayinlarimizin yapildigi adrestir ayrica yayin hakkinda almak istediginiz bir miktar bilgi kanalimizin asagisinda yer alan panellerde bulunmaktadir.

www.facebook.com/winterstreamer

Yayinimizin yeni acilmis Fb adresidir ve buradan yayin basladiginda haber alabilir, ozel istekleriniz icin sayfamiza mesaj atip bize ulasabilirsiniz.

www.twitter.com/Paprisy

Yayinci sahsima ait twitter adresimizdir. Buradan benim paylastigim durumlarimi takip edip benim hakkimda daha cok bilgiye sahip olup, beni daha yakindan takip edebilirsiniz. Ayrica yayinimizda bulundurdugumuz "Beni nasil izliyorsunuz?" isimli etkinligimiz icin de yayin esnasinda twitterdan o yayinin hashtagi verilir ve fotograflariniz boylece yayina yansiyip, en cok begenileni odul almaya hak kazanir.

www.instagram.com/Paprisy

Yalnizca subscriberlara ozel sahsi instagram hesabimdir. Buradan benim fotograflarima ulasip benim hakkimda daha cok bilgiye sahip olabilirsiniz.
    ..........

League Of Subscriber isimli ligimiz takipcilerimizden olusacak bir ligdir. Burada 5+1 olmak uzere 6 kisilik takimlardan olusacak toplamda 32 takim, her ay yenilenmek uzere kiyasiya yarisir. 8 grubun birincileri grupta gecirdikleri 6 mactan sonra ceyrek finallere adini yazdirir ve maclari canli yayina cikmaya hak kazanir. Birinci takimin her uyesine 800 rp odulu, Ts'de 5 dakikalik sampiyonluk kutlama konusmasi, Fb adresinden isimlerinin de etiketlendigi tebrik durumunu verilir. Ikinci ve ucuncu takimin her uyesine 400 rp verilir.
    ..........

Yayin akisimizi ilk defa burada acikliyorum;

Sali:
    EU West Ranked Yayini
    Yayin Sonu Izleyici Rp Cekilisi

Persembe:
    Tr Ranked Yayini
    Yayin Sonu Subscriber Rp Cekilisi

Cuma:
    Team Ranked Yayini
    Izleyici Oyunlari

Cumartesi:
    League Of Subscriber Maclari Yayini

Pazar:
    Dizi-Film Yorumlari, Onerileri
    Izleyici Oyunlari
    Izleyici Rp Cekilisleri
    ..........

*Mod, Reklamci, Grafiker, Dj alimlari yapilacaktir. Gerekli bilgilendirme icin Fb sayfamizdan ulasabilirsiniz.

*Tecrubeli, Saygili, Yasca Buyuk West veya TR Adc Duo Araniyor.

*Sponsor Tekliflerine Acigim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzing -- 21 Eylül 2015; 1:01:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Twitche senin gibi adamlar lazım son zamanlarda primci doldu taştı

• armantoygar9 kullanıcısına yanıt
    Kardesim cok tesekkur ederim oncelikle iyi cevabin icin. Elbet vardir kiyilarda sessiz sedasiz adabiyla bu isi yapan ama bilinen yayincilar dedigin gibi yeri geliyor bir gun yayininda kibar oluyor diger gun herhangi bir ufacik sebepten, sebepsizlik diyelim, degisiyor moralim bozuk diyip feedleyip chattekilere kufur ediyor. Kimisi yayinda kamera karsisinda yemek yiyor ayiptir kamerayi kapatmak bes dakikaligina bu kadar zor olmamali. Kimisi cikiyor ben o yayinciyi Tbf de halledicem dovecegim ... Sonu gelmez, tabi kimseyi elestirmek de aslinda bize dusmez. Ama ev tasicam yardim, dogalgaz doseticem yardim gibi donation cambazliklari bana gore ters geliyor. Hakkimizda hayirlisi, Allah yardim eder de iyi bi is cikartabilirsem bu adam DH den cikti dersiniz. Tabi kafamdaki fikir bu olayi keyif ve bir nasil diyeyim hobi olarak hayatima katmak. Insallah diyelim ve tekrardan tesekkur edelim sana :)

• Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun hocam. Denk gelirse takip etmeye çalışıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scritous

20 rp veriyorsan izliyim.

• bakarız
  • Arkadaslar iyi dilekleriniz icin cok ama cok teşekkür edip, izlediginiz tum zamanlarda dev keyifler almanizi diliyorum, sag olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzing -- 17 Ağustos 2015; 0:07:27 >
  • Ac baskan yayın, millet en azından oynamayı bilen adamları izlesin. Ben de dusunuyorum yayin yapmayi bilgisayarimda cozemedigim fps problemi eskiden yoktu, full ozelliklerde sabit 60 fpste oynuyordum simdi durduk yere 30a 15e dusup 60a firliyor anlamadim. Ac izleriz.

• hayırlı olsun hocam , bu yolda herşeyin senin bakımından iyi olması dileğiyle..
  • internetim olsa ben de açıcam ama yok işte başarılar lig dia kaç
  • @cabballist
    Estağfurullah kardeşim, yayın sahibinde olmasi gereken en onemli ozellik izleyene huzuru verebiliyor olmasi bana gore. Benim gece yayinimda oynamaktan sıkılmış arkadaslarimizin birasiyla, cayiyla, kahvesiyle... Ay isiginin camindan giren isigiyla birlikte beni izlerken hissettigi huzuru! kahvalti yayinimda, haftasonu tatil kafasiyla salaş bir sekilde daha kendi oyunlarina baslamadan gune benimle baslarken evinin sicakligina sıcaklık, icindeki enerjiye enerji katabilmeyi! ben yakalayabilirsem iste o zaman basarmis olucam.
    Senin fps sorunun icinse eski laptopumda ben de yasiyordum formatladim ve dikey senkronizasyonu kaldirdim, ardindan guzel bir sogutucu aldim ve fps sorunuma cozumu bulmuş oldum.
    Ayrıca cok tesekkur ediyorum :)

@Heyamigochesabata
    İnsallah hayirli olur kardeşim, cok ama cok tesekkur ediyorum iyi dileklerin icin :)

@von Goethe
    Umarim imkanlar el verir ve istedigin internete kavusabilirsin kardesim. Cok tesekkur ediyorum (Diamond4)

• @Neyzig hocam west te mi oynuyorsunuz?

• cabballist C kullanıcısına yanıt
    West altin1 son geldigim nokta olmustu. Gerek o zamanlar dil yetersizligi, gerek mainim sebebiyle duo olmadan tek pek tasiyiciligi ustlenememe probleminden oturu Tr gecmis bulundum evvel zaman once. Ayrica zaten yayini kesinlikle TR içerisinde yapacagim sebebi ise Westte bu eloda hard oynayip da yayinla ayrica ilgilenmek pek de mumkun olmaz

• Summer Is Coming daha iyi
  • Tr diamond 4 stream izlenmez trde dia 1 aşağısı izlemem kısacası stream GG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 15 Ağustos 2015; 2:16:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yamulmuyorsam 1080p demek istediniz?

Bu arada IYTE hazırlığa başlıyorum bu sene. Takım hakkında ya burdan ya özelden bilgi verebilir misin?
  • CrashBone kullanıcısına yanıt
    @LifeSuxTR
    Saygi duyarim tercih meselesi hayatta basarilar :)

@CrashBone
    Aynenn kardeşim editlendi ufak bir yanlislik duzeltme icin tesekkur ederim. İki senedir takimi kurma cabalarindaydim, cok cok iyi bi takim çıkarttık ilk senemde yine o zaman yurttan takim yayini yapiyordum. Sonrasinda olmadi birkac eksigimiz vardi yetersiz kaliyoduk lane acisindan acikcasi soloya adam bulunamadı diyim oylece mevzu kapandi. Ama bu sene baya istek var sene baslarinda bi secmeler olucak haberin olur zaten. Hayirli ugurlu olsun İyte hayatina :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzing -- 17 Ağustos 2015; 0:10:26 >
  • Link ?
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz daha okursaniz goreceksiniz sonda baslama tarihini aslinda benim hatam basa koymam lazimdi duzeltelim hemen

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.