Şimdi Ara

Winterstreamer Yayin Bilgilendirmesi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
5
Favori
1.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beni de yaz hocam yardımcı olmaktan memnun olurum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunbros gibi burdan izleyici toplayıp sonra burayı aşağılamayacaksan izlerim
  • Ireina Nadar kullanıcısına yanıt
    @Ireina Nadar
    Tesekkur ediyorum kardesim listeye yazdim adini zamani gelince buradan ulasicam :)

@Angelll
    Once sana soyle diyim ben lise2 donemimde yani 5 sene once dh konu disi takilmaya basladim. League Of Legends basladiktan sonra ise buraya da takilir oldum. Hayatimin en guzel muhabbetlerine, canim cok sıkkınken bile konu disinda gulebilmeye burada rastladim. Simdi birak bende boyle bir yeri olan DonanimHaber'i asagilamayi, ben hayatim boyunca bana karsi yanlisi olmayan kimseyi egodur, gururdur, ustunluktur carttur curttur sifatlarina burunup de asagilamadim, asagilayamam da. Hicbir yayinci hakkinda da yorum yapamicam fakat insanin sütü bozuk olmayacak oncelikle, herkes icin gecerli bu Amerikalisindan tut da Nijeryalisina kadar... Tesekkur ederim yorumun icin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzing -- 25 Ağustos 2015; 18:14:43 >
  • Lig olayında yaş sınırı var mı ? ve lig ne zaman başlayacak ?
  • Ne kayserimi senin canını yerim gardaşım ya.. adam gibi yayınlar yapta izleyelim walla . acaip acaip türk yayınlar var oyunbross hariç tabiki . belki bagış yapamam bebem var 5 aylık ama izlet izletir tavsiye ederiz . allah yolunu açık etsin gardaşım.
  • Oyunu neden az oynuyorsun çok girmemişsin ? Hem senin yurt dışında okuma planların vardı onlara ne oldu ?
  • @PagRiven
    Lig olayinda yas siniri bulunmamaktadir. Lig baslangic tarihi icin tam bir tarih vermek mumkun olamaz simdiden, yayin baslayinca gerekli bilgilendirmeler yayindan yapilacaktir

@xlboxer
    Bi sicaklik hissettim abi valla ne diyim sana Allah razi olsun. Yayinlarim inşallah cok guzel olacak hocam emin olabilirsiniz, yavas yavas sistematik ilerliyorum. Gereksiz yollarla,prim cart curt, degil de gerekli yollarla saglam yayincilik yapacağım. Bağış senin köpeğin olsun hocam, senin beni izlemen bana en buyuk bağis, sag ol var ol. Allah anali babali, saglikli sihhatli buyumesini nasip etsin yegenimin. Eyvallah degerli yorumlarin icin :)

@Escapist V
    Hocam yayin yapacağım hesap ismini bildiginizi zannetmiyorum. Eski hesaplarimdan birisine bakiyor olabilirsiniz. Yurtdisinda okuma planim ailemin verdigi kararla yok oldu fakat yazlari yurtdisindayim. İlginize tesekkurler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzing -- 25 Ağustos 2015; 18:12:16 >
  • Vay Ahmetim sen buralardamıydın ya destekçiniz

• Izlenir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Guhong01
    Sag ol babos Allah razi olsun

Edit: Ulann Yücel ahaha, izle hatta okuldaki yayina da davet ederim musait oldugunda. Tekrardan sag ol kardesim :)

@Requiem For a Dream
    Tadindan yenmez, sag ol var ol kardesim
  • İzleyin bu adamı, adam sağlam oynuyor beyler

• League Of Subscriber'da ikinci ve ucuncu takimlara da odul verilme kararı alınmıştır. İkinci takım(400*6=2400)+Ts kutlamasi+Facebook oyuncu linki eklentisiyle durum,ucuncu takim(400*6=2400)

• Bucanin neresinden

• Şimdiden başarılar. Ben mayıs ayında streame başladım. sanırım 3 hafta kadar stream yaptım haftada 2 kere. yani 6 kez yayın açtım. 450 küsür followerım oldu sanırım. bir gece saat 3'te 280 viewers gördüm. apophis diye bi yayıncı vardı onun üzerindeydim. sonra bazı zararlı yayıncılar ve yalakaları yayınıma gelip izleyicileri kaçırmaya çalıştılar. sabote etmeye, zarar vermeye çalıştılar. arkamdan bir sürü yerli yersiz şeyler söylediler. onların dışında çok çirkin seyircilerle dolu twitch. gereksiz çirkinlikler yapıyorlar ne yazık ki. yaşları da muhtemelen 12-18 arası çoğunluk olarak. Bunlara ne yazık ki alışman gerekicek. Şimdiden zor bi dönem bekliyo seni umarım başarılı olursun. Bir ihtiyacın olursa çekinme. Ben bıraktım 3 aydır yapmıyorum. Ekim ayından sonra tekrar başlayabilirim belki. Gözatmak istersen twitch.tv/eranex

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semih Güzey -- 28 Ağustos 2015; 17:53:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cabballist

Ac baskan yayın, millet en azından oynamayı bilen adamları izlesin. Ben de dusunuyorum yayin yapmayi bilgisayarimda cozemedigim fps problemi eskiden yoktu, full ozelliklerde sabit 60 fpste oynuyordum simdi durduk yere 30a 15e dusup 60a firliyor anlamadim. Ac izleriz.

Pc isiniyor olabilir bi sogutucu al bence olmadi bi virus programiyla tarat pc yi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Carry Horror Story
    Cezaevinin karsisindayim kardesim

@shephard16
    Napabilir be kardesim baska yayinci dedigin bana? Gelir chatimi troller, hallederiz. Arkamızdan sallar ileri geri, inandirmayiz. 10-18 yas arasina hitap etmeyecek bir yayinciyim. Okul vakti haftaici yayınlarım geceye dogru, haftasonu cumartesi sabah da olsa full lig yayinim, pazarsa lol disi oyun oldugu icin pek cocuk beklemiyorum ben yayinima, ki gelsinler, hallederiz. İyi dileklerin icin tesekkur ederim, sag ol var ol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neyzing -- 28 Ağustos 2015; 19:03:55 >
  • belediyenin oralar sanırsam oraları pek bilmiyorum . ttnetten modem almaya gitmiştim
  • Hayırlı olsun.
  • Basla yayinlara izleriz dostum. Basarilar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • h.osun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.