Şimdi Ara

Debriyaj sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Peugeot 206 2006 model 1,4 dizel 152000 de aracım
    Bugün aracımı kullanırken çok hafif yokuşlu yolda aracım boğulmaya başladı sağa çektim durdum biraz bekledim kalktım kalkamadıım tabi debriyaj işlemiyor. Boş vitesi geçiriyorum ama ayağımı kaldırınca ne stop edişiyor nede kavrama var neyse birinden rica ettim eve kadar çektirdim. şimdi bir kontrol edeyim dedim düzelmiş anlamadım. Birde aracımın hararet sorunu var. Yokuşta bayılıyor hararet ibresi rolantide 90 oluyor zorlayınca kara duman atıyor bu işlerden anlayan arkadaşıma sordum hava filtreleri bi kaç şey daha dedi bu tarz hava ile ilgili onları değiştir araç bayılmaz duman atmaz dedi.

• Hüseyin** kullanıcısına yanıt
    yokuşta kalkmayıp düzde kalkıyosa debrıyaj balatası bıtmıstır
  • Bana kalsa araç zengin karışımla çalışıyor. Hava filtresi tıkalıysa bu olabilir.
  • aracın baskı balatası dün tamamen bitti oto tamire verdim bugün fiyat verecekler kara duman zengin karışım yada baskı balata zorlamasından olduğunu söylediler
  • maliyet nedir parça ve işçilik
  • 470 lira baskı balata 130 lira işçilik bugünde aracı çalıştırdığım an suyu bitiriyor sonra ekliyorum 30 km ye yakın git gel yapıyorum yine eksiltiyor 3 kere su doldurdum bugün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.