Şimdi Ara

Fallout Shelter artık Android'de

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•  Fallout Shelter artık Android'de

Fallout 4'ün duyurusunun ardından iOS kullanıcılarının beğenisine sunulan Fallout Shelter, nihayet Android kullanıcılarıyla da buluştu.

Fallout evrenini mobil cihazlara taşıyan bu oyunda kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalan insanlar için yaşam alanları inşa ediyoruz. Bu alanlara dahil ettiğimiz insanları yeteneklerine göre eğiterek onları çeşitli görevlerde kullanıyoruz. 

İlk iki haftalık süreçte 5.1 milyon dolarlık gelir elde eden iOS sürümü gibi ücretsiz olarak indirebildiğimiz oyunu oynamak için herhangi bir ücret ödememiz gerekmiyor. Ancak, oyun içi satışları kullanarak oyundaki gelişme sürecimizi en aza indirebiliyoruz. 

Mobil cihazları üzerinden iki boyutlu bir Fallout evrenine konuk olmak isteyen, simülasyon türüne ilgi duyan oyunculara önerebileceğimiz Fallout Shelter'a aşağıdaki Google Play bağlantısı üzerinden erişebilirsiniz. Bu arada oyunun iOS sürümü için yeni bir güncelleme yayımlandı. Android sürümündeki yeni içerikleri iOS'a taşıyan güncelleme, dengeleri düzenlerken bazı hataları da gideriyor.

• Link yok mu. Google play da bulamadım

• Link yok mu. Google play da bulamadım. Google play link inin olduğu yerde bir çok yazı çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wox

Link yok mu. Google play da bulamadım. Google play link inin olduğu yerde bir çok yazı çıkıyor.

Mobil görünümde şu an için bir sıkıntı var. Masaüstü görünümüne geçerek linke ulaşabilirsiniz.
  • Oh be sonunda ya. Kardeşimin iphone u ala ala adam isyan etmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deneyelim bakalım nasılmış...

• Biz oynadık, sıkıldık, kaldırdık android e yeni geliyormuş...pehhh

• İyi haber. Sıra asıl Fallout'u beklemekte..
  • Hep aynı gidiyo...

• Androide geldi de shop kismina baglanmiyo surekli hata veriyo tam hazir olmadan mi gelmis nedir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük ekranlı telefonda daha iyi oynanıyor bu oyun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.