Şimdi Ara

MEZUNLAR HANGİ DERSANEYE GİDİYOR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
7
Favori
3.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eskişehirde önerebileceğiniz bir dershane var mı? Mezunum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Ortadoğu dersanesi napmış bi bak derim, bu arada netlerin kötü değil başlangıç için, tm oldugundan lys de matematigin kötü sanıyorum ve tekrar diyorum tmlerin ortak sorunu mat oldugu icin açı tm şubesi sistem farklı olabilir dersanede ogrenci seviyesine göre gizli seyler de yapiliyordu ek deneme ek ders falan, ben sayısal için konuştum ve baya kafanı karıştırdım. Mezun ve tm olarak birazcik rahat olmanda fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: bayankus

Ortadoğu dersanesi napmış bi bak derim, bu arada netlerin kötü değil başlangıç için, tm oldugundan lys de matematigin kötü sanıyorum ve tekrar diyorum tmlerin ortak sorunu mat oldugu icin açı tm şubesi sistem farklı olabilir dersanede ogrenci seviyesine göre gizli seyler de yapiliyordu ek deneme ek ders falan, ben sayısal için konuştum ve baya kafanı karıştırdım. Mezun ve tm olarak birazcik rahat olmanda fayda var.

Tamam hocam tekrar tesekkur ediyorum iyi oldu aslinda tam aciya karar kilmistim simdi biraz daha arastiracagim belki daha iyi bir yer gelir cok tesekkurler her sey icinh

• Arkadaşlar mezunum 2. defa gireceğim sınava bu sene, TM'ciyim. Ankara Kızılay'da iyi bir dershane arıyorum, tavsiyeleriniz nelerdir? Max 6k'yı aşmaması gerekir fiyatı. Şimdiden teşekkürler...
  • up
  • hala yazılamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: cosmotic

hala yazılamadım

Ne yaptınız hocam yazıldınız mı?

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    açıya yazıldım müdür
  • cosmotic kullanıcısına yanıt
    Yarın bende açıya gitcem hocam yazılmak içinde biraz bilgilendirsen ders sayısı günler fiyat açısından

• Oğuzhaan kullanıcısına yanıt
    Hafta içi 2 gün 4 er saat,haftasonu 2 gün 6 şar saat toplam 20 saat ders var.Ben 4,500 bin tlye yazıldım hocam ama sıralaman 20k civarı falansa belki daha fazla indirim yapabilirler
  • temel lisenin dershanesine gideceğim,2000 e yazıldım bakalım inşallah hayırlı olur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.