Şimdi Ara

Resident Evil 2 Remake Resmi Olarak Duyuruldu!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•        Geçtiğimiz ayın sonlarında Capcom oyunculara Resident Evil 2 Remake'i isteyip istemediklerini sormuştu. Serinin hayranlarını heyecanlandıran bu durum, daha sonra firmanın çalışanlarının Resident Evil 2'nin Remake sürümü için hazırladığı sunumu Capcom'a sunmasıyla daha da alevlenmişti. Şimdi ise beklediğimiz duyuru geldi ve Capcom resmi olarak Resident Evil 2'nin Remake'i üzerinde çalıştığını duyurdu.

Resident Evil 2: Remake, bu senenin başlarında çıkan Resident Evil HD Remaster'ın da yönetmenliğini yapan Yoshiaki Hirabayashi tarafından yönetilecek. Hirabayashi duyuru videosunda yıllardır oyuncuların Resident Evil 2 Remake'i istediğini, R&D Division 1'ın oyuncuların beklediği deneyimi sunmak için elinden geleni yapacağını dile getiriyor. 

Belirtilene göre Resident Evil 2 Remake projesi şimdilik geliştirilme aşamasının çok başlarında ve proje hakkında yeni bilgilerin gelmesi biraz zaman alacak. Bahsettiğimiz oyunun hangi platformlara geleceği henüz kesin olarak duyurulmasa da oyunu büyük ihtimalle PlayStation 4, Xbox One ve PC'de göreceğiz. 

Capcom'un yayınladığı son finansal raporunda klasik oyunların elden geçirilerek yeniden oyunculara sunulmasının büyük bir öneme sahip olduğunu paylaşmıştı. Beklenenden çok daha fazla satış rakamlarına ulaşan Resident Evil: HD Remastered'ın başarısını göz önüne alırsak Capcom'un izlediği politikanın oldukça yerinde olduğunu söyleyebiliriz. Resident Evil 2 Remake hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktaracağız. Hirabayashi'nın oyunu duyurduğu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Ne mutlu bu oyunu zamanında pc, gc ve PS1 de oynayan 80 li nesil kardeşlerime ve eski RE cilere....

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • güzel beğendim ps4 bu RMD olayını cok seviyor xbox bunu beğendi

• Bu oyununun remake'sini zaten başka bir grup yapmıyormuydu yoksa o başka RE oyunumuydu?

• buraları yıkarlar! diyecektim ki, millet habere ilgisiz kalmış... ilginç...

• Helal Capcom !Yeni oyundan çok bunları bekliyorduk..Sıra Resident Evil 3'te 2 seneye kalmaz onu da çıkarırlar.
  • Çevirisi : Siz istediniz bizlerde yaptık ! Evet Remaster konusunda ki tecrübelerimizi bu oyuna aktardık , eşsiz bir oyun sizleri bekliyor . İlgi alaka ile birlikte satışlarda bizi gülümsetir ise RE3'ün de tekrarını sizlere sunacağız .

• quote:

Orjinalden alıntı: Mayako

Ne mutlu bu oyunu zamanında pc, gc ve PS1 de oynayan 80 li nesil kardeşlerime ve eski RE cilere....

Sorma kardeşim heyecandan elim ayagım titriyor. Umarım bütün platformlara cıkarda kimse mahrum kalmaz :D

• Yıllardır beklediğim bir haberdi , shenmue 3'e sevindiğim kadar sevindim açıkçası , çok mutluyum..

• Biz yillardir bu resmi duyuru bekledik , sacimiz sakalimiz agardi. Capcom ps1-2 oyunlarini Rmake yapsa biz gibilere yeter...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yeaah Bitch

• Vay be gelsin bakalım gelsin en sevdiğim resident evil oyunu RE2

• zamanında ps1 90 lı yılalrda re 1-2-3 oynadım beninde seride en sevdiğim oyun re3 umarım onuda remake yaparlar.
  • Yapılmış en etkileyici atmosfere sahip oyundu

• İşte bu campom remake olayını iyi yapıyor sony gibi değil eski oyunları çıkarıyor sony yeni oyunları :D remastered lıyor bide bunları remake yapıp sunacak oho :D

• konuyla pek alakası yok ama keşke ubisoftta PoP üçlemesini hd grafiklerle çıkartsa warrior within özellikle

• inanamıyorum sanki yeni bir şeymiş gibi seviniyorlar lan varsa ps1 de yoksa açın bir emülatör indir isoyu oyna şimdi hatta ben oynuyorum ps1 de bıktım remake remasterdan milletin fikri mi bitti temcit pilavı gibi veriyorlar gidin bir allasen ümidi kestim artık oyun dünyasından satıyorum 1000 e ps4 ü alan varsa alsın pt var içinde
  • Resident evil remake nin re 1 den mekan anlaminda yuzde 30 degisik bolumleri vardi. Bu yuzde 30 bulmacalar icin de gecerli. Yani demem o ki re 2 remake de re2 nin aynsi olmayacak, seneryo da mekanlarda dusmanlarda vs degisiklikler gorecegiz. Ornek rpd binasinda gitmedigimiz gormedigimiz bolumlr mekanlar ve odalarla karsilasacagiz. Bilen bilir re 2 2 cd dir ve taaaaa o zamanlar 98
    Lerde claire lion seneryolRi farki ve birbirinin eksikligini tamamlayan yapidaydi, bu dinamiklerin remakeye yansimasna hic girmiyorum bile. Tabletten yaziyorum pc ye gecince daha fazla sey yazarim da resident adina ps2 den sonra aldigm en guzel haber. Re 7 duyurulsa bunun onda biri sevinirdim emin olun,

• uygan bir fiyatla çıkarsa neden olmasın

• Japon abinin "We Do It" demesinden başka bir şey anlamadım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.