Şimdi Ara

Eylül Ayının Ücretsiz PS+ Oyunlarının Belirleneceği Oylama Yarın Başlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •        
           Ubisoft'un deneysel oyun olarak PC oyuncularına sunduğu Grow Home, eğlenceli oynanışı ve rengarenk atmosferiyle beğeni toplamıştı. Vote to Play sistemi ortaya çıktığında PlayStation 4'e geleceği gördüğümüz yapımın PS4 sürümü bugün resmi olarak duyuruldu.

Ubisoft'un yaptığı açıklamaya göre Grow Home, 1 Eylül'de PS4 çıkışını yapacak. Oyun daha önce ortaya çıktığı gibi Sony'nin yeni sistemi Vote to Play'in ilk oyunlarından olacak. Bu sistemde PlayStation Plus üyelerine ücretsiz gelecek oyunları oyuncular oylayarak seçiyor. Burada oylanacak üç farklı yapımın bulunduğunu ve bu üç oyunu Sony'nin seçtiğini belirtelim. Ayrıca Vote to Play sistemi ne yazık ki her ay işleme konulmayacak.

İlk oylama 13 Ağustos yani yarın başlayacak. PlayStation Plus üyeleri Armello, Zombie Vikings ve Grow Home arasından ücretsiz verilmesini istediği oyunu oylayacak. Kazanan oyun Eylül ayının ücretsiz PS+ oyunu olurken diğer iki oyun da indirimli fiyata satılacak. 

Grow Home hakkında fikir sahibi olmak isterseniz aşağıdan incelememizi izleyebilirsiniz. İlk Vote to Play oylamasında hangi oyunu seçeceğini bizimle paylaşmayı unutmayın.

• Bu sony milleti iyice yolmaya dahasi salak yerine koymaya basladi ps plus zammi daha ne zaman yapildi Öküzler...bari su oyunlarin icine cok daha saglam oyunlar koyun sahsen kendi adima konusuyorum bu oyunlar arasinda oylama olmasina gerek yok üçünü de bilmiyorum oynamam da heralde bu oyunlari oynicam diye plus mi yenilenir pis soyguncular neyseki artik pc oyunculuguna da döndüm şükür de bu arsizlara eskisi kadar ihtiyac duymuyorum...hiyarlarr...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Böyle oyunları zaten oylamaya sunacağı belliydi.Hayir yani tum kullanicilar istediği bi oyuna oy veremedikten sonra üç tane seçilmiş oyun icinden seçim yaptiracagina bizi ugrastirmasaydin bukadar.

• Sony bu ara iyice bonzai hastası oldu ne kadar saçma aptal milleti mal yerine koyup ceplerini soyma haberi varsa sony den geliyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyumu grow home'a veriyorum. Diğerlerinden bariz daha iyi zaten alacaktım çok iyi oldu bu haber

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Sony devam et boyle... iyi yoldasin aferin :)
    Şöyle 2 3 5 tane sacma sapan seyler yapta oyuncular seni indirmesini cok iyi bilir.

• Hay akk nın başına taş düşsün 4 dklık videoyu izleyemiyoruz

• Hayaller AC4, gerçekler grow home

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umarım zombie vikings seçilir, sevdiğim firma. stick of truth oyunu çok güzeldi, yeni oyunları da aynı şekilde güzel olacağını tahmin ediyorum.

• Yav Sony elinde bir Playstation kaldı, böyle gidersen onu da kaybedeceksin.

• Ben bu sistemi çok beğendim. Hatta zam için sabah kızıyordum ama böylesine süper bir özellik için adamlar zam yapmakta gerçekten haklı.

Bu muhteşem sistem sayesinde Plus ın çöp oyunlarının gelmesinde benim katkım olmayacak. Bende huzurlu bir şekilde oyunlarımı oynayabileceğim.
  • hayaller aaa gerçekler ddos

• inşallah microsoft atağa kalkarda sony geride kalır biyerleri tutuşmaya başlar inşallahhh ...

• xbox bunu beğendi

• En kısa zamanda Ps4 ü satıyorum.

• bu haber hiç iyi olmadı bu üç çöp oyun beğenip oynayan az oyuncu kitlesi var bu oyunlar free bile olsa ben indirmem. Bari sağlam oyunlar koysalardı iyi olurdu. sony 3 parti firmalara cok onem gostrriyor halbuki ps4 alanların çogu 1 ci partı yeni ipler istiyor sony beklentilerimizi boşa çıkarıyor. Microsoftdan güzel bir atak bekliyorum sonyni yerine oturtmak için

• Tamda xbox one daki geriye uyumluluk sayesinde xbox one a oyun yağarkene şu yaptığın işmi be sony?
    Bu nesildede geçen nesildeki gibi olmaya başladı herşey.rüzgarın yönü yavaş yavaş değişiyor.
    Sony vaat ettiklerini vermiyor yada hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: dominnic

inşallah microsoft atağa kalkarda sony geride kalır biyerleri tutuşmaya başlar inşallahhh ...

Xbox One 1080p'yi standartlaştırsaydı kesinlikle düşünürdüm. PS'in donanımı iyi olabilir ama hizmetleri berbat. Geçtiğimiz aylarda defalarca network çöktü. Plus ücretleri yakın zamanda artmıştı, tekrar zam geliyor. Ama hizmet tarafında bu artışın karşılığı yok maalesef. Ayrıca çok temel özellikleri PS'in yazılımı desteklemiyor. Mesela offline görünme gibi... Plus oyunlarına zaten denecek birşey yok, nadiren iyi oyunlar geliyor.

• Daha çnce de söylemiştim. Oylama güzel birşey ama oy verilexek oyunlarda iş yoksa bi cacık olmaz diye al işte

• sony iğrenç hizmetlerini düşününce keşke microsoft düzgün bişey yapsa rekabet çok az olduğundan sony gevşek davranıyor buda haliyle bize patlıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.