Şimdi Ara

Lenovo'nun yeni markası ZUK Z1 lanse edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lenovo'nun yeni markası ZUK Z1 lanse edildi

Lenovo'nun akıllı telefon pazarında gücünü artırmak amacıyla hayata geçirdiği ZUK adındaki yeni markası, ilk meyvesini verdi. ZUK markası fiyat-performans dengesini iyi kuran akıllı telefonlara ev sahipliği yapacak. 

ZUK Z1 modelinde 5.5 inçlik Full HD IPS ekran yer alırken biraz eski bir işlemci olan Snapdragon 801 yongasetinden gücünü alıyor. 32-bit döneminden kalma işlemci 2.5GHz saat hızında çalışan 4 adet Krait çekirdeği yanında Adreno 330 grafik birimi sunuyor. 

ZUK Z1 modeli 3GB RAM ve 64GB depolama kapasitesi ile gelirken 13MP çözünürlüğündeki Sony IMX214 sensör OIS desteği barındırıyor. Ön tarafta ise 8MP çözünürlüğünde OmniVision sensör mevcut. 

Home butonunda parmak izi okuyucu bulunan model USB 3.0 destekli Type-C bağlantısı ile hızlı veri aktarımlarına imkan tanıyor. 4100mAh gücündeki batarya sınıfında oldukça dikkat çekici. Android 5.1.1 işletim sistemi üzerinde çalışan model 285$ yaklaşık fiyat etiketine sahip. Model 18 Ağustos itibariyle satışa sunulacak.  

• zuk pek olmamış sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceo-tr -- 11 Ağustos 2015; 16:40:24 >
  • Yurtdışı için söylüyorum fiyat resmen bedava olmuş. 64gb alan,3gb ram,4100mah batarya,usb 3.0 desteği üstelik ekran full hd yani şarjı uzun dayanacaktır. Burda 1000-1200 tl bandında gelirse ortalığı yıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türkiye ye gelecek mi?
  • batarya çok iyi olmuş işelmci ekrana göre yeterli bence tr ye gelirmi bilmem ama güzel bir fiyattan girerse iyi tutar...

• 801 yerine 805 olmalıydı bence. Onun dışında gayet iyi. Bir de zuk nedir yav okudukça gülüyorum

• Zuk'umu gördün mü deseler Türkiye'de kavga sebebi. O nasıl bir isimlendirme yahu.

• kalınlığı kaç acaba

incelemesini bekliyoruzzzzz

• 810 kuşunu yapıp 400$ a satsalar çok tutar bu zuk

• İsmine laf atmışsınız ama reklamları daha itici :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=WYZ2ML0BhAI

• Cihaz global satışlarında CyanogenMod ile gelecekmiş. Harika haber bence. Oneplus'a bomba bir alternatif!

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

İsmine laf atmışsınız ama reklamları daha itici :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=WYZ2ML0BhAI

Bu ne lan:

• Gec verilmis bir haber. Dh nin bu tarz haberleri daha hizli aktarmasi gerekli.

Bu arada cihaz bence iyi is cikarir. Oneplus One in parmak izi sensorlu hali ve onun 64luhunden 10 dolar hesapli.

Lenovonun Zuk u turkiyeye getirecegini zannetmiyorum ama gelirse 1500 civari giris yapar. Cok ta satmaz bu sebeple.

Asil 6795li bir model bekliyorum ben Zuk serisine. Tum ozellikler ayni kalip islemci&gpu degisecek. Fiyat o zaman 50-60 dolar dusecektir. 1200 gibi de Turkiye fiyati olur ki, dadindan yinmez o makine.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

İsmine laf atmışsınız ama reklamları daha itici :Dhttps://www.youtube.com/watch?v=WYZ2ML0BhAI

sanırım bilerek böyle iğrenç bir reklamı yayınlayıp akılda kalıcı olmasını sağlamaya çalışmışlar
    her duyan ne iğrenç bir reklam bu diyecek ve unutmayacak

• Şu LANSE EDEN firmalar birde TANITMAYI/DUYURMAYI öğrenseler nasıl olur ki?

• K3 Note kullanın kafanızı yormayin..

• Herşey güzel işlemci 801.. Tamam iyi güzel hızlı işlemci ancak 615 koy 64bit olsun .. Ama diğer özellikleri ile güzel telefon ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vibe model ismini markalaştırsa daha bi albenisi olurdu, zuk nedir arkadaş.
  • Durudurıttut z.u.k durudurttut zuk zuk ... Bu nasıl reklam bu nasıl isim 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 10 numara olmuş... çıksın almayı düşünüyorum... mtk şilemci olsaydı imei çakması kolay olurdu....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.