Şimdi Ara

Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beşiktaş'ta 4-4-2 sistemini denedim. N'doye transfer ettim.

bir süre iyi futbol oynamış olsak ta alınan ciddi derecede farklı yenilgiler görevden istifa etmemi sağladı.

dönem dönem iyi oynasakta 7-0 yenildikten sonra istifa ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 11 Ağustos 2015; 12:27:38 >

• sezon bitene kadar çalışmadım.

sezon bittikten sonra anlamadığım şekilde kulüplerden teklif geldi.

Bayern,Real,Atletico,Benfica,Dortmund,Sevilla gibi büyük takımlardan.

Tercihim Real Madrid oldu.
  • Real Madrid kariyerime temizlik yaparak başladım.

Değişik taktik denedim. 3-5-2 Hücum şeklinde. korkunç bir hücum attım oluştu buna rağmen oyuncular tatsızlık çıkarmadı,oynamak istiyorum vs artistlik yapmadılar..

Sezona Super Kupa ile başladık.

İlk maçı 2-1 kaybetmeme rağmen kazanmayı bildim.

Ligin bitmesine 3-4 hafta kala garantiledim zaten. Barcelona kötü sezon geçirdi Valencia çok para harcadı onlarla kapıştık.

Attığım gole sayısı dikkat çekici zaten.

2 maç kaldı puan durumunu atıcam

Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer.
  • ve sezonu bitirdik. çok üst düzey performans.

taktiği kendım yaptım.

baya ofansif bazen Benzema yı CR7 ve Aguero nun ortasındaa sahte olarak oynattım.

Cristiano Ronaldo hayatının en iyi performansını sergiledi tartışmasız.

herif 54 maçta 74 gol 21 asist yaptı.

Aguero da baya iyi oynadı.

James Rodriguez bildiğimiz gibi.

Benzema kritik maçlarda iş yaptı.

Şampiyonlar liginde Çeyrek finalde Bayern Munih e ilk maç 5-3 ikinci maç evimde 1-0 yenilerek elendim.

İlk maç baya iyi geçmişti.

Varane ın kırmızı kart görmesi sebep oldu Penaltı + kırmızı kart etkiledi.

Ayrıca Chelsea den kiraladığım Marc adındaki stoper mükemmel gerçekten bonservisini almak ıstıyorum ama vermıyor.
     Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer. Beşiktaş ile başlayan Real Madrid e uzanan kariyer.
  • Yeni sözleşmeyi hak ettik :)

edit: normalde ismimi gizlemezdim ama bazı densizlerin ne yapacağı belli olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 11 Ağustos 2015; 13:25:58 >
  • hacı menajerlik profilini ayarlarken uluslararası pro lisans ve milli futbolcu yaparsan her takımdan teklif alırsın. önemli olan menajer özelliklerini düşük yapıp sonradan yükselmek
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Haklısında dayanamıyorum ya ben ona. onun saçmalıklarından dolayı.

1 sene sonra olmadık değişimler oluyor. Mesela Mourinho 2.sene Everton 3.sene Lazio çalıştırıyor.

oyun 1 sene içerisinde ciddi değişiyor. zevk alamıyorsun.
  • Rize'den 7 tane yemeyi nasıl başardın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    oyunun saçmalıkları diyecem ama herkes bahane diyecek. anlamadım valla hocam.

4-4-2 de ısrarcı oldum ondan oldu galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

oyunun saçmalıkları diyecem ama herkes bahane diyecek. anlamadım valla hocam.

4-4-2 de ısrarcı oldum ondan oldu galiba.

aga sen oyundan çok şikayetçisin yav oyun orjinal mi ? korsansa belki ondan bu kadar sıkıntı yaşıyosundur
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    Şikayetcilik demiyelimde daha iyisini istiyorum.

Gokyuzunun.mavisini begenmedigim icin gokyuzu ile kavga edecek tipte biriyim

• bazen öyle saçma şeyler oluyor ki insan kafayı yiyor. ben bıraktım rahatladım.
  • Ben de yeni başladım FM 15'e hemen aldım Beşiktaşı. Bende transfer yamasıda yok, sosa felan kıralık tolgay yok..

Wilson palacios la rusya'dan bi sağ bek kiraladım başladım sezona, fenere 3 gs ye 2 salladım

ligde 4.yüm 1. Sivas
  • Ba hep sakat Cenk Tosun la idare ediyoruz, Motta'yı beğenmedim İsmail iyi oynuyo Sosa'yıda almıcam galiba adam sağ kanat gösteriliyo zaten
  • Arkadaş sadece benim oyun mu garip gidiyor 8 sezon oynadım kimse bırakmıyor büyük takımı ya

Mou chelseade hala 1 lig 3 şl kupası var görevde normal olarak son sezonu 5.lik 20 puan fark yedi
    Luis Enrique barcada sadece 2 lig görevde
    Ancelotti realde 6 lig görevde
    Bayernde guardiola kovuldu 2.sezon simeone geldi 5 lig aldı daha da kovulmaz
    Bunun dışında city 4 united 3 td değiştirdi
  • Kariyerimi sildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: student55

Arkadaş sadece benim oyun mu garip gidiyor 8 sezon oynadım kimse bırakmıyor büyük takımı ya

Mou chelseade hala 1 lig 3 şl kupası var görevde normal olarak son sezonu 5.lik 20 puan fark yedi
    Luis Enrique barcada sadece 2 lig görevde
    Ancelotti realde 6 lig görevde
    Bayernde guardiola kovuldu 2.sezon simeone geldi 5 lig aldı daha da kovulmaz
    Bunun dışında city 4 united 3 td değiştirdi

td olayı çok saçma bence de. tüm kariyerlerimde galatasaray'a tolunay kafkas, fenerbahçe'ye ertuğrul sağlam geldi.
  • Aynen bende de gs tolunay kafkas fb ertuğrul sağlam geldi. Bi diğer ayrıntı da yabancı td gelmiyo türkiye ye çok saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun td alma bakımından gercekci olmamıs bence.Beşiktaş'tan kovulduktan sonra real madrid'e gitmen... nebiliyim cok uçuk geldi.Banada aynısı olmustu gs yi yönetirken öyle ahım şahımda başarılar kazanmamıştım arsenalden teklif gelmisti kabul etmistim. :D
  • Sildim zaten oyunu. 2016 ggelene kadar emekliyim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.