Şimdi Ara

Leicester City taraftarları | the Foxes (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.039
Cevap
1
Favori
16.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gandlee

quote:

Orijinalden alıntı: Jack Rabbit Slims

quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Claudio Ranieri: "Bu sene hedefimiz ligi ilk 14 sıra içinde bitirmekti. Seneye hedefimiz ilk 10'a girebilmek."

Bu açıklama gerçekse rezalet, ilk 4'ün kalıcı takımlarından olmak istiyoruz de bari 10 ne? Şu açıklama üstüne yıldız futbolcuları neden bu takımda kalmak istesin ki?

Hocam yani diyor ki; ilk 14'ü hedefledik şampiyon olduk, şimdi ilk 10'u hedefliyoruz ve CL'ye katılıyoruz

Hıı hedef buyken bunu yaptık şimdi hedefi daha da ileri aldık diyor yani, ben anlamamışım o anlamdaysa tamam sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim Frei

Bu şampiyonluğun mucize ile falan alakası yok. Parasını kim daha akıllı kullanırsa o şampiyon olur. İstediğin kadar para harca;

Ramsey, Wilshere, Fernando, Fernandinho, Schneiderlin, Fellaini, Henderson ve Matic'i; Kante'den

Giround, Bony, Costa ve Benteke'yi; Vardy'den

Hazard, Willian, Depay, Walcott, Navas ve Sterling'i; Mahrez'den daha iyi futbolcu yapamazsın.

Adamlar şimdiden Bartlomiej Dragowski ile görüşmeye başlamış, bu adam 4-5 sene içinde dünyanın en iyi kalecisi olacak.

Leicester bu anlayışının yanında yıldızlarını da takımda tutmayı başarabilirse seneye de şampiyon olur.

gayet yaparım. Hepside mahrezden iyi. Takım olarak değiller olay bu. Fantazi yapmanın lüzumu yok. Hakettiler şampiyon oldular. Marjinal takılmak için saçmalamanın alemi yok.

Atletico, Real, Sevilla ve Villarreal desem yeterli olur herhalde.

İngiliz devleri çöp dolu. Avrupa kulüplerini geçtim, Leicester'in de bunları geçmesi zor olmasa gerek.

Normalde, yazdığım oyuncuların çoğunun bırak Premier League'yi, 3 büyüklerde bile yeri olmamalı.

Sizin gibi leş seviciler yüzünden güzelim lig dünyaya maskara oldu.

Keşke Henry, Pires, Lampard, Drogba, Cantona, Ronaldo, Nistelrooy, Scholes, Gerrard vb. yi izledikten sonra zirvede bırakıp ölseydim.

Bu adamlardan sonra Lallana izlemeyi hak etmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Leicester City'nin asbaşkanı, 2012'de Fleetwood Town'dan 1 milyon pound karşılığında transfer edilen Jamie Vardy'nin şaşırtan hikâyesini anlattı...

Leicester City Kulübü Asbaşkanı Aiyawatt Srivaddhanaprabha, Jamie Vardy'nin Fleetwood Town'dan transfer edildiğinde yaşadığı uyum sorununu anlatırken, çarpıcı bilgiler verdi.

Vardy, 2012 yılında Fleetwood Town'dan 1 milyon pound karşılığında transfer edilmiş ve o dönem Championship'de mücadele eden Leicester City'deki ilk sezonunda kendisini göstermekte hayli zorlanmıştı.

29 yaşındaki golcü, Premier Lig'de ise bu sezon müthiş bir performans sergilerken, attığı 22 golle takımına şampiyonluğu getiren isimlerin başında geldi.

Srivaddhanaprabha, yaptığı açıklamalarla Vardy'nin kulüpteki ilk dönemlerinde profesyonellikten uzak bir görüntü çizdiğini bakın nasıl anlattı...

Tayland'da yayın yapan Day Magazine isimli dergiye konuşan Srivaddhanaprabha, "Başta Jamie Vardy'nin transferine karşıydım. Daha sonra Nigel Pearson ve Steve Walsh'dan kendisi hakkında bilgi aldım, gözlemci raporlarını kontrol ettim ve iyi bir transfer olabileceğine inanmaya başladım. Ama bir sorun vardı. Taraftar 'Amatör ligden bir oyuncuya nasıl 1 milyon pound verirsiniz?' sorusuna yanıt vermem gerekiyordu. Onların gözünde bir anda dünyanın en aptal yöneticisi oldum." dedi.

Srivaddhanaprabha, transfer sürecini anlatmaya şöyle devam etti: "Person ve Walsh'a, 'Eğer 1 milyon poundluk transfer bütçeniz olsaydı, kimi alırdınız?' diye sordum. Onlar da 'Vardy' yanıtını verdi ve ikna oldum. Taraftarlardan hakaret yağmaya başladı. Birçoğu bana 'Deli misin? Nasıl amatör lig oyuncusuna bu kadar para harcadın?' diyordu."

Srivaddhanaprabha, sözlerine şöyle devam etti: "O zamanlar Vardy'nin Premier Lig için yeterli olmadığını düşünüyordum. Onu transfer ettiğimiz gün yanımıza geldi ve bana hayatını değiştirdiğimiz için teşekkür etti. O zamana kadar hiç o denli çok parası olmamıştı ve daha ilk günden havalara uçmuştu. Championship'te mücadele ederken her gün içki içmeye başladı. Ne yapacağımızı bilmiyorduk. Bunu takımdan birisinin bana gelip Vardy'nin antrenmanda halen sarhoş olduğunu söyleyene kadar bilmiyordum."

Konuyu Vardy ile konuştuğunu anlatan Srivaddhanaprabha, "Ona 'Kariyerini bu şekilde bitirmek mi istiyorsun? Bu halde burada kalmaya devam edebileceğini mi sanıyorsun? Sözleşmeni feshederiz ve yollarımızı ayırırız. Daha iyi bir kariyer planı bekleme.' dedim. O da bana, hayatıyla ilgili ne yapacağını bilmediğini, daha önce hiç bu kadar para kazanmadığını anlattı. Sonra ona 'Rüyan ne? Hayatının nasıl olmasını istiyorsun? Bunu ve bu kulüp için neler yapabileceğini güzelce düşün. Sana yatırım yaptım, bunun karşılığını vermek için hiçbir şey yapmayacak mısın?' dedim. Kısa süre sonra içkiyi bıraktı ve antrenmanlarda çok daha sıkı bir şekilde çalışmaya başladı. O zamanlar fiziği şimdiki kadar iyi değildi. Patlayıcı bir hıza sahip olduğunu biliyorduk ama bu kadar da iyi bir hale geleceğini hiç düşünmemiştik. Adapte oldu, kendisini antrenmanlara verdi ve tamamen yeni bir insan oldu. Bu hali çok daha iyi..." diye konuştu.

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Türkiye'de olsa yayıncı kuruluş zarar ediyor diye şampiyon yapmazlardı.

Ülke farkı, kalite farkı, hukuk-adalet farkı ve gerçek anlamda spor farkı.

Kapitalist spor düzene bir haykırıştır, Leicester şampiyonluğu.

Bursa şampiyon olmadı mı? Sivas 2008 yılıydı sanırım şampiyonluğa gidecekti burada da örnekleri var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

quote:

Orijinalden alıntı: Inter Milan

Balon patladi , lale devri bitti.

Premier ligi takip edenler Leicester"in birakin Sanpiyonlugu ilk 4"e giremeyeceklerini bilir

• quote:

quote:

quote:

Bu şampiyonluğun mucize ile falan alakası yok. Parasını kim daha akıllı kullanırsa o şampiyon olur. İstediğin kadar para harca;

Ramsey, Wilshere, Fernando, Fernandinho, Schneiderlin, Fellaini, Henderson ve Matic'i; Kante'den

Hazard, Willian, Depay, Walcott, Navas ve Sterling'i; Mahrez'den daha iyi futbolcu yapamazsın.

Adamlar şimdiden Bartlomiej Dragowski ile görüşmeye başlamış, bu adam 4-5 sene içinde dünyanın en iyi kalecisi olacak.

Leicester bu anlayışının yanında yıldızlarını da takımda tutmayı başarabilirse seneye de şampiyon olur.

gayet yaparım. Hepside mahrezden iyi. Takım olarak değiller olay bu. Fantazi yapmanın lüzumu yok. Hakettiler şampiyon oldular. Marjinal takılmak için saçmalamanın alemi yok.

İngiliz devleri çöp dolu. Avrupa kulüplerini geçtim, Leicester'in de bunları geçmesi zor olmasa gerek.

Normalde, yazdığım oyuncuların çoğunun bırak Premier League'yi, 3 büyüklerde bile yeri olmamalı.

Keşke Henry, Pires, Lampard, Drogba, Cantona, Ronaldo, Nistelrooy, Scholes, Gerrard vb. yi izledikten sonra zirvede bırakıp ölseydim.

Laflara bak laflara. Sen kimsin de Lallana ve şu anda orada oynayan futbolcuları izlemeyi hak etmedim diyebiliyorsun? Şu forumda ne garip insanlar var yahu...

• quote:

bizde tam tersi. mazlum edebiyatı yapanı şampiyon yapıyorlar.
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Premier League izlemek için para ödeyen yüz milyonlarca insandan sadece biriyim. Diğer bir deyişle müşteriyim. Orada gerçek futbolseverler adına konuştum. Cidden Lallana ve akranlarını 90 dakika izleyebiliyorsan iyi sabrın varmış hocam

• quote:

Bursaspor Bundesliga takımı değil mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Giuliano Terraneo

Manu macida tottenham macida berabere bitecek.

Tottenham kendi eliyle verecek sampiyonlugu icime oyle doguuor

tamamen tottenhama güvenmememden kaynaklı

adamları izledikçe bunlardan bi yol olmaz diyorum
  • quote:

quote:

quote:

Koca ligte tek lallana mı var?

kane, coutinho, payet, lanzini, sturridge, firmino, martial, eriksen, mesut, alexis, hazard, willian, pedro, de bruyne, aguero, silva, mane, tadic, pelle, cazorla, costa, lukaku, shaqiri, mahrez, alli.

Otur bunları izle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 4 Mayıs 2016; 14:01:59 >

• Leicester 300 milyon € ya yakın para alacakmış. Claudio Ranieri de bi dahaki sezon için 6,7,8 oyuncu transferi yapabileceklerini söylemiş. Elindeki oyunları tutması lazım oturmuş kadro her şeyden önemli çünkü. Atletico gibi iskeleti tutup sağlam 1,2 oyuncu eklerse şl de bile başarı elde etmeleri mucize değil üstelik tek senelik bir başarı öyküsüyle de kalmaz bu iş.

• Helal olsun adamlar daha yeni Premier Lige çıktılar şampiyon oldular bizimkiler genelde süper lige çıkar çıktıkları sene tekrar düşerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: _gavaracı_

quote:

Orijinalden alıntı: artes16

quote:

Orijinalden alıntı: _gavaracı_

Merakla Gary Lineker ın bikini giymesini bekliyoruz efenim.

Hacı Naber ya

Agarcılar heryerde ya :) Eski topraklardansın di mi

Aynen hacı başından beri oynayanlardanim.Senlede çok oynadim.Bilinçaltimiza yerleşmissin nicki gorunce hemen ..

• Süper oldu var ya. böyle sürpizlerin olması çok güzel. gerçi bu sene süpriz falan değildi herifler taş gibi top oynuyordu.

Tottenham umarım yine böyle oynar gelecek sene o olur. değişik takımlar şampiyon olsun abi. bıktık büyük takımların egale etmesinden.

Arsenal i çok isterdim herifler 20 yıldır olamıyor diye ama Wenger ile zor.

Gelecek sene Liverpool,Tottenham olur umarım
  • Jurgen Klopp kullanıcısına yanıt
    Jaime Vardy'nin askerleriyiz ulannnn
  • Vardy mahrez drinkwater kante ulloa morgan schmeichel

Bunlar kesin gidici isimler. Leicester ın kadroyu koruması cok ama cok zor. İnsallah korurlar bu harika ve sempatik takımı seneye daha güclü kadroyla görürüz. Ama gerçekten zor.

• Claudio Ranieri; "Yıldızlara değil, kendi oyuncularımıza ihtiyacımız var. Kadroyu büyük yıldızlarla değil doğru oyuncularla kurmak istiyorum.

Beş, altı, yedi veya sekiz oyuncu olabilir ama bunları konuşmak için henüz çok erken. Şimdilik, elimdeki oyuncularla devam etmek amacındayım.

Bir oyuncum gitmek istediğini söylerse onu tutmaya çalışacağım. Fantastik bir kulüpte olduğumuzu, şampiyonluk yaşadığımızı ve önümüzdeki yıllarda güzel şeyler yapabileceğimizi söyleyeceğim. Gittikleri takdirde geleceklerinin belirsiz olacağını, burada kalmaları halinde ise 'kral' olarak kalmaya devam edeceklerini hatırlatacağım."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Vardy mahrez drinkwater kante ulloa morgan schmeichel

Bunlar kesin gidici isimler. Leicester ın kadroyu koruması cok ama cok zor. İnsallah korurlar bu harika ve sempatik takımı seneye daha güclü kadroyla görürüz. Ama gerçekten zor.

32 yaşındaki wes morgan ı kim istiyor ?

Bu epl kulüpleri akıllanmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

quote:

Orijinalden alıntı: Mar00N

Vardy mahrez drinkwater kante ulloa morgan schmeichel

32 yaşındaki wes morgan ı kim istiyor ?

Bu epl kulüpleri akıllanmayacak

Adam yaslı evet ama cok saglam isler yaptı. Herşey yaş değil. İbrahimovic 35 yasında kariyerinin en iyi sezonlarından birini geçiriyor. Morgan cidden cok saglam oynadı bu sezon. Önümüzdeki sezon baska bir kulupte gormemız sürpriz olmayacaktır.

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.