Şimdi Ara

Leicester City taraftarları | the Foxes (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.039
Cevap
1
Favori
16.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Leicester citynin bence seneye farklı bir yapıya bürünmesi gerekiyor. Premier ligde bu yıl eğer şampiyon olurlarsa başta vardy ve mahrez olmak üzere sağlam para edecek adamlarıda satıp güzel bir kadro planlamasıyla burada kalıcı olmanın yollarını aramalı.
    Aynı zamanda kanteyi satmamalı ve tüm takımı kante etrafında çevirmeli diye düşünüyorum. Bilmiyorum banamı öyle geliyor ama 1991 doğumlu kantenin dünyada oynayamıyacağı kulüp yok gibi. Belkide ben abartıyorumdur.. herneyse..
    Bu yıl bildiğin tanrı yardım ediyor. Yaklaşık 10 haftadır maçlarını seyretmekteyim takımın tek taktiği defans yapmak ve devamlı topu vardye atmak eğer vardy korner yaptırabiliyorsa huth ile kornerde gol aramak.. nagasaki ile vardy son oyunlarda özellikle ön planda mahrez ise bir maç var bir maç yok. Bu taktik herzaman işe yaramaz diye düşünyorum. Zira bu hafta vardy kırmızı kart cezalısı olucak. Önlerinde zayıfta olsa swensea gibi bir takım var. Bakalım vardy olmadan takım ne yapıcak gerçekten çok merak ediyorum bunu.

Nagasaki?

• quote:

Orijinalden alıntı: Virgil van Dijk

quote:

Leicester citynin bence seneye farklı bir yapıya bürünmesi gerekiyor. Premier ligde bu yıl eğer şampiyon olurlarsa başta vardy ve mahrez olmak üzere sağlam para edecek adamlarıda satıp güzel bir kadro planlamasıyla burada kalıcı olmanın yollarını aramalı.
    Aynı zamanda kanteyi satmamalı ve tüm takımı kante etrafında çevirmeli diye düşünüyorum. Bilmiyorum banamı öyle geliyor ama 1991 doğumlu kantenin dünyada oynayamıyacağı kulüp yok gibi. Belkide ben abartıyorumdur.. herneyse..
    Bu yıl bildiğin tanrı yardım ediyor. Yaklaşık 10 haftadır maçlarını seyretmekteyim takımın tek taktiği defans yapmak ve devamlı topu vardye atmak eğer vardy korner yaptırabiliyorsa huth ile kornerde gol aramak.. nagasaki ile vardy son oyunlarda özellikle ön planda mahrez ise bir maç var bir maç yok. Bu taktik herzaman işe yaramaz diye düşünyorum. Zira bu hafta vardy kırmızı kart cezalısı olucak. Önlerinde zayıfta olsa swensea gibi bir takım var. Bakalım vardy olmadan takım ne yapıcak gerçekten çok merak ediyorum bunu.

Diğer taktiği unutmuşsun, hakemle maç kazanmak en etkili taktikleri bu

tanımıyorum ama Beşiktaşlı olduğunu tahmin ediyorum. diğer takımlar ne kadar hakem hatasından puan kazanıyorsa leicester da o kadar kazanıyor. bir takım daha başarılı diye alttakilerin haksız kazançları affedilebilir olmuyor

• ekşi de okudum biri kante için futbola 22 yaşında başlamış demiş. 22 yaşına kadar ayağına top değmeyip 3 yıl içinde epl yi sallayacak konuma gelmek mümkün mü? Hele böyle çiğersiz ve yetenekli bir orta saha konumuna gelmesi. Ya trollüyor ya da kante yi bilim adamları incelemeli genetik olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 23 Nisan 2016; 1:11:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arruabarrena

quote:

Nagasaki?

Aklım gitmiş :) okazakiye nagasaki demişim ;) kardeşim idare et uluslararası ilişkiler bölümünü yeni bitirdim etrafımda anayasa kitapları, patlayan bombalar, ülke soykırımları dolanıyor. Rüyalarıma hitler musolini marshall falan giriyor. Mesajımda takılcak yer bulma boş yere :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• ilk defa duydum bu takımı
  • Maaaaaaaaahhhhhrreeeeeeeeeezzzzz

• Şampiyon yürüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Swensea gol bulacak gibi duruyor. Yine 1 gol attık çekildik defansa.

• Mahrez gününde beyler bu maç bizim taraftar kendinden geçti

• Büyük kulüplerin 300M'ye yapamadıklarını, adamlar 50m'ye yapıyor.
  • Ujoaaaa

• Leonardo Ulloaaaaaaaaaaaaaaaa 2 olduuuu şampiyonluk yakın meşaleleri yakınn ! ! !

• Önemli olan bu maç değil, son maçları çok zor leicesterin. İnşallah şampiyon olurlar

• quote:

Orijinalden alıntı: LeBron Jamess 23

Önemli olan bu maç değil, son maçları çok zor leicesterin. İnşallah şampiyon olurlar

Haklısınızda vardy cezalı diye çok korkuyordum ben bu maçtan neyseki beklenenden kolay geçiyor takım iyi hazırlanmış bu maça swenseanın doğru düzgün gol pozisyonu yok şu an ve bu tempoyla giderse farka gider maç.

• Akşam totnım yenilirse lestır şampiyonluğu kutlamaya başlayabilir

• Hakem Allahsızlık kitapsızlık yapmasa geçen hafta, bugün lig bitmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jerome McElroy

Hakem Allahsızlık kitapsızlık yapmasa geçen hafta, bugün lig bitmişti.

Aynen öyle işte.. yazık ettiler ancak takım geçen haftadan çok daha organize oynuyor. Şampiyonluğu hakettiklerini gösteriyorlar resmen cümle aleme. Schluppun taşıdığı top harikaydı. Ulloa vardy vs. Artık pek farketmiyor takımda mahrezle vardyi yedek beklet yinede şampiyon olur bu saatten sonra :)

• Helal olsun , İngiltere liginde artık Leicester taraftarıyım.
    Gerçi şimdi öyle dedik diye seneye küme düşerler
  • Sonunda Schlupp'ı oynatmayı akıl etmiş, adam akıyor asistte yapmış...Albrighton son haftalarda kötüydü.

Puanlar eşit olursa genel averaja mı bakılıyor yoksa 2 takım arasındaki maçlara mı ?

2'li averajda lestır önde...Tottenham max 80 puan yapabiliyor...1 galibiyet 1 beraberlik gerekiyor lestır a kalan

maçlarda.
  • Albrighton attı 4 oldu Schlupp :((
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.