Şimdi Ara

LG G2 AOSP Rom Payla?ym ve Yardymla?ma Konusu ## Desteklenen Rom AICP ## LG AOSP Kamera Eklendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.198
Cevap
12
Favori
23.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jinjin

Güç tuşuna 40sn basılı tutun, cihaz tamamen kapanacak, parmağınızı çekmeyin. Sonra tuş kombinasyonuyla TWRP'ye girmeyi deneyin.

LG Logosunda yaklaşık 15sn kaldıktan sonra tekrar cihaz siyah oldu ve hiçbir şey açılmadı başka bir yolu var mıdır ?
  • emirhanbuyruk E kullanıcısına yanıt
    yine 40sn basılı tutun kapansın cihaz. Sonra download moda girmeyi deneyin cihaz brick olmuş gibi görünüyor
  • quote:

yine 40sn basılı tutun kapansın cihaz. Sonra download moda girmeyi deneyin cihaz brick olmuş gibi görünüyor

Bir ümit dedim bilgisayarın saatini açıp tam 40 saniye basılı tuttum güç tuşuna 41. saniyede ses kısma tuşuna bastım 10 saniye basılı tuttuktan sonra TWRP'ye giriş yaptım teşekkür ederim :) yeniden AOSP kurdum şuan boot ekranında.
    TWRP silindi diye düşünmüştüm ama rahatladım teşekkür ederim :)

Bir sorum daha olacak, liste görünümü pek hoşuma gitmedi düzeltmenin yolu var mıdır ?
  • emirhanbuyruk E kullanıcısına yanıt
    Ana ekranda basılı tutun-Üç noktaya basın-Çekmece Ayarları-Düzen-Sayfalı rica ettim :)
  • Bu da okey :) emeğinize sağlık.
  • jinjin kullanıcısına yanıt
    Hocam aicp yeni versiyon hangi linkten indirebiliriz
    http://mirror2.aicp-rom.com/d802/NIGHTLY/aicp_d802_lp-10.0-NIGHTLY-20150811.zip buradan değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safeline -- 12 Ağustos 2015; 17:29:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hayır hocam senk. kapalı sürekli play falan devredışı bende :) resimler rehber falan nasıl yedeklerim google olmadan?

• safeline S kullanıcısına yanıt
    http://dwnld.aicp-rom.com/?device=d802&type=all

• GpRsCi kullanıcısına yanıt
    Titaniumun ucretli versiyonunu mu kullaniyosunuz ? Kişi Deposu var orada Kisiler/Aramalar yedekler.

Tlf/Mesajlaşma Deposu var bu da Sms/Mms ve Apnleri yedekler

Resimler icin falan da biiyorum ne kullanacaginizi

Resimler için hangi prog acaba?

• GpRsCi kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum yazmak istemistim :)

• Hocam romu guncelleyince indirdim flashladm dalvik cache yaptım,sürekli google uygulaması play hizmetler vs durduruldu hatası alıyordum gapps'i tekrar flashladım düzeldi.Simdide play hizmetler ve sist arayüzü duruyor ikide bir çözemedim bir türlü :/

• Ümit5858 kullanıcısına yanıt
    Öğrendiğime göre son güncellemede SELinux modu ile ilgili değişiklik yapılmış ve TEMİZ KURULUM gerekliymiş, herkese duyurmuş olayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jinjin -- 12 Ağustos 2015; 20:07:39 >
  • quote:

Öğrendiğime göre son güncellemede SELinux modu ile ilgili değişiklik yapılmış ve TEMİZ KURULUM gerekliymiş, herkese duyurmuş olayım.

Ne zaman geliyo hocam bende geçicemde onu beklim

• kartalemin3456 kullanıcısına yanıt
    Build sırası uzun yarın sabah gelir gibi duruyor :)
  • Yavaş şarj sorunu yaşıyoruz diyen arkadaşlar için test ettim, cihaz ekran açıkken ve kullanırken 700mA civarı şarj alıyor, sanırım ısınmayı önlemek ve bataryayı korumak amaçlı konmuş, ekran kapalıyken 1.6-1.7A ile şarj oluyor yani şarj aletinin desteklediği maksimum değer.
  • quote:

Build sırası uzun yarın sabah gelir gibi duruyor :)

O zaman bir gece daha cloudyle devam boşu boşuna uygulamaları iki kere kurmiyim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalemin3456 -- 12 Ağustos 2015; 20:50:28 >
  • Her keresinde temiz kurulum yapacaksa yandık dostm ;)

• ertank07 kullanıcısına yanıt
    Benim senle arka planda konustugumla burada konustugum birbirinden ayri, normalde 11 Agustos surumu temiz kurulum gerektiriyordu, soylemedim burada o yuzden gelen icin dedim, oyle her surume temiz kurulum yok anlayacagin

• quote:

Benim senle arka planda konustugumla burada konustugum birbirinden ayri, normalde 11 Agustos surumu temiz kurulum gerektiriyordu, soylemedim burada o yuzden gelen icin dedim, oyle her surume temiz kurulum yok anlayacagin

yani ben kurim mi şimdi hocam 11 ağustos ürümünü 12 gelince direk üstüne kurabilirmiyim
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.