Şimdi Ara

Dungeon Hunter 5 için Northern Storm güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dungeon Hunter 5 için Northern Storm güncellemesi başladı 

Gameloft'un oyuncuları fantastik bir dünyaya yolculuğa çıkardığı kılıç sallama türündeki Dungeon Hunter serisinin 5. oyunu bahar döneminde bu yana mobil platformlarda oynanmaya devam ediyor. Bir ödül avcısını canlandırdığınız oyun The Northern Storm adındaki en büyük güncellemesini almaya hazırlanıyor.

Güncelleme ile hikaye Kenashi bölgesine uzanıyor. Oyuncular bu yeni bölgede yeni silahlar, yeni düşmanlar ve yeni zindanlar ile karşılaşıyor. Tek oyuncu modunda Valen Outpost adında yeni bir mekan yer alırken, özel bir zindanda Kenashi eşyaları için Dendrik the Marauder bossunu yere sermeniz gerekiyor. 

Kenashi eşyalarını biriktirerek Kenashi temalı 4 zırh, 4 silah, 3 yeni yetenek ve 4 yeni miniondan birini kazanma şansını yakalıyorsunuz. Ayrıca oyuna sonsuz bir zindan katılıyor. Burada oyuncular hayatta kalma mücadelesi verirken önemli ganimetler de elde edebilecek. 

The Northern Storm güncellemesi hali hazırda iOS kullanıcılarının beğenisine sunulmuş durumda. Ancak Android kullanıcıları için henüz güncelleme gelmiş değil.

Dungeon Hunter 5 için Northern Storm güncellemesi başladı 

• Şu oyunun içine de ettiler ya helal olsun.

Dungeon hunter 4 de ne geceler geçerdi,3 de harikaydı. Keşke bu oyuna benzer pc oyunu felan olsada oynayabilsek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Şu oyunun içine de ettiler ya helal olsun.

Dungeon hunter 4 de ne geceler geçerdi,3 de harikaydı. Keşke bu oyuna benzer pc oyunu felan olsada oynayabilsek.

Sarıyor mu o kadar yav bu oyun ?
  • Şu Dungeon Hunter serilerini herkes sevdi bir ben sevemedim heralde nedendir bilmem ama aşırı sıkıcı geliyor bu oyun bana tabi herkesin zevkleri farklı
  • Bu oyundaki bug hiç bir oyunda yok(eşsiz) .. Gameloft un yaptığı en kötü dh oyunu bu.....

• quote:

Orijinalden alıntı: The Red Devil

quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Şu oyunun içine de ettiler ya helal olsun.

Sarıyor mu o kadar yav bu oyun ?

İlk oynadığımda 30 dk oynadigimda begenmedim sildim, sonra boşlukta bi kere daha indirdim gine beğenmedim sonra kuzeninin ipad inde oynadim bayağı eglendim, sonra kendime yukledim ve elimden dusmedi telefon.

Yani bayağı güzel oyun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.