Şimdi Ara

Burdur 58. Piyade Eğitim Alay Komutanlığı (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
19
Favori
402.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 7 kasımda teslim olan var mı?
  • juweLyn* kullanıcısına yanıt
    Devrem dudullu da mı oturuyosun bende o taraflardayim irtibata geçelim gitmeden :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanal_dünya

Devrem dudullu da mı oturuyosun bende o taraflardayim irtibata geçelim gitmeden :))

Yok devrem maltepede oturuyorum dudulludan binicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre/27

arkadaşlar 7 kasımda teslim olan var mı?

Var kardeşim var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Bende sabah 6 gibi Burdur'da olacağım. Arkadaşımın dediğine göre bileti aldığım firma otogara girmiyormuş. Yakında benzinlikte indiriyormuş. Gerçi yeni otogar yapılmış girer belki.

Telefon olayı çok muallakta. Eski bir telefon riske edilebilir. Baktık önümüzdekileri iyice arıyorlar. Hiç uğraşmadan teslim ederiz. Yemin töreninden çıkıncada geri alırız.

Bende aynı kanıdayım arkadaşım üzerimi doğru düzgün aramadılar bile demişti o içeri telefonu çok rahat soktum dedi. Ama bende kararsızım sabah 6 gibi orda olacam bakalım hayırlısı devrem

• SELAM BEN DE BURDURDA ACEMİ BİRLİĞİMİ YAPACAĞIM BURSADA OTURUYORUM USTA BİRLİĞİM DE KAYSERİ 21. MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI ÇARŞAMBA GECE YADA PERŞEMBE SABAH ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM BURSADAN GİDENLERLE TANIŞMAK İSTERİM.
  • Bugün sülüsü aldım, Çarşamba sabah 10'a kadar teslim olmam gerektiğine dair imzamı da attım Ardından biletimi aldım Salı gece 00.00'da yola çıkıyorum sabah 7 civarı Burdur'da olacağım devrelere duyurulur toplanıp gidiyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: selahattin-86

SELAM BEN DE BURDURDA ACEMİ BİRLİĞİMİ YAPACAĞIM BURSADA OTURUYORUM USTA BİRLİĞİM DE KAYSERİ 21. MÜHİMMAT KOMUTANLIĞI ÇARŞAMBA GECE YADA PERŞEMBE SABAH ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM BURSADAN GİDENLERLE TANIŞMAK İSTERİM.

Devrem Bursa'dan gidenlere 1 gün yol izni veriyorlar, dolayısıyla Çarşamba sabah 10'da birlikte olacağına dair imza atıyorsun.
  • Abi bu yol olayi muallak ya benim ikamet ist teslim 6 kasim bir kac arkadas yine ist teslim 7 kasim hayirlisi artik :-) telefon olayina gelince ben risk almicam ilk gunden patlamayalim:-)

• erdemkarakaya_1990 E kullanıcısına yanıt
    Telefon olayına hiç girmeyeceğim ne olur ne olmaz :) Usta birliğine gidince sim kart ile başlarız

Bildiğim kadarıyla 800 Km mesafeye kadar 1 gün oluyor muhtemelen seninde 6 Kasım saat 10 olabilir :)
  • devrem sevk tarihi denilen olay sanırım silüsün son alma günü şimdi erken alanlar 4ünde almış gibi işlem görüyo onun askerliği 4ünde başlamış oluyo eğer 7sinde alırsak 8inde orda olmamız gerekiyo diye tahmin ediyorum acemilik kısa sürsün diyen geç gidebilir bir an önce bitsin dersen erkenden gitmek iidir tabi ben silüsü aldığımda size de söyleyim belki aynı otobğsle gidip hemşeri olarak aynı tabura çıkarız dahaniyi olur:)
  • Beyler merhaba
    1- alisverisler ne durumda ya ben bisiklet yaka olarak deilde atlet aldim sorun olmaz dimi
    2- su bozuk paralari iceri nask.goturcez sorun olmaz umarim ya lazim olurmus ya:-)
    Akla geldikce.sizlere de sorayim ya sorularimi

• 1. Atlet meselesi 353. Dönem konusunda da geçti.
    Bende yeşil renkli normal atlet almıştım. Ancak yeni renk farklıymış. Daha açık bir ton ve kısa kollu bisiklet yaka.
    Gidip değiştirmeyi düşünüyorum.
    Askerliğini yapmakta olan arkadaşımla görüştüm. Yeşil renk giyenlerde var, kontrolde bir şey demiyoruz dedi.
    Çoraplar siyah veya yeşil olsun dedi.

2. Alüminyum folyo ya sarma fikri vardı yine diğer konuda. Deneyebilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

quote:

Orijinalden alıntı: arman33

quote:

Orijinalden alıntı: atlikarinca

quote:

Orijinalden alıntı: alpER102

Evet alışverişimiz de tamamlandı Bakın eksik bişi varsa (iğne iplik dışında) uyarın beni

devrem benim fanilaların rengi açık haki. Yanlış almadım değil mi ? Kara kuvvetleri açık haki kullanıyor demişlerdi

dostum atlet değil fanila alcaksın askeriyede atlet giymek yasak

Atlet yasak mı
    Bugün almıştım. Gidip değiştireyim. Zaten yeşil renk almıştım. Yeni renk aşağıdakiymiş.

Saçı nasıl kestirmeyi düşünüyorsunuz?
    Direk 3 numara yaptırsak sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 1 Kasım 2013; 9:34:02 >

• Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    Evet yeni ne renk hakiymis bend o renkte aldm ama iste bisiklet yaka kollu olanlardan almadm desene onlari degistirmek gerekiyor bide on iki ser tane aldm ya
    bilgilendirmen icin de cok teseekr ederim :-)

Sac konusunda da uc numada abi direk farkli bi modele gerek yokmus bend uc numara kestirip gitcem orada malum adamlari resmen biciyorlarmis :-) usta da zaten uc numara yasak :-)

• Ustada neden yasak 3 numara?
    Ben askerlik işlemleri için gittiğimde çoğu askerin saçı sadece yanları 2-3 numaraydı. Üstü baya uzun bırakmışlardı.
    Neden oyle bilmiyorm ama usta da o gorduklerin gibi yanlar uc ustler nispeten daha uzun ama acemilikte tamamen uc :-) cok mantik aramicaz abi acemi usta da neden farkli modeller die

• Havlu götürmeyi düşünen var mı? (el-yüz ve boy)
    Ayrıca 12 liyi kaça almıştınız.
    Dün 28 TL ye bulmuştum bir yerde ama bedeni yoktu.
  • arkadaşlar çorapların rengi de böyleymiş
  • schrodinger08 kullanıcısına yanıt
    Devrem selam
    coraplar siyah ya onda bi yanlislik var ama ben ve bir cok arkadasim siyah aldi ama

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.