Şimdi Ara

YENİ 308 dizel otomatik mi YENİ Citroen C4 dizel otomatik mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dizel otomatik sıfır araç alacağım. sizin fikir ve görüşlerinizi almak istiyorum. 1 haftadır araba araştırıyorum. 308 ,C4 ,i30 deneme sürüşü yapma şansım oldu ve tüm araçlar için pazarlık yaptım.içlerinde en zayıf olanı i30. o yüzden onu eledim. bana konfor,ekonomi, iç mekan ferahlığı, ikinci el piyasası açısından yardımcı olacağınızı umut ediyorum. bir de teklif aldığım fiyatların iyi olup olmadığını veya başka bayilerden daha uygun teklif alıp alamayacağımı biliyorsanız söyler misiniz?

aldığım teklifler

Peugeot 308 dizel otomatik+can tavan+ön arka park sensörü+arka kamera = 72.000 tl (beyaz)
    Citroen C4 comfort+ tekno plus paket = 71.500 tl (beyaz)
    citroen C4 exclusive = 77.000 (beyaz)

Hyundai i30 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL) = 78.300
    Hyundai i30 1.6 CRDi STYLE DESIGN PACK DCT (DİZEL) = 73.800
    Hyundai i30 1.6 CRDi STYLE DCT (DİZEL) = 70.000

Hyundai leri düşündüğüm için değil sadece arkadaşlarımızdan bilgi sahibi olmak isteyen olursa diye yazdım. sizce nasıl bir tercih yapmalıyım. pazartesi kararımı bildirmem gerekiyor.araçlar adıma opsiyonlu ve beyanlarına göre 1 er adet kalmış. lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.Neden almalıyım Neden almamalıyım. şimdiden teşekkür ederim

• eczaci20 E kullanıcısına yanıt
    citroenin donanım seviyelerini bilmediğimiz için çok yardımcı Olamayız gibi.. ama bu c 4 exclusiv.. 308 de allure +comfort karşılığı ise... 77 iyi fiyat... sonuçta motor aynı ve citroen de eat 6 ya geçti..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ganeja

citroenin donanım seviyelerini bilmediğimiz için çok yardımcı Olamayız gibi.. ama bu c 4 exclusiv.. 308 de allure +comfort karşılığı ise... 77 iyi fiyat... sonuçta motor aynı ve citroen de eat 6 ya geçti..

Motor aynı ama şase bambaşka. 308 c4 ten ciddi anlamda daha hafif bir araç. Ama c4 un arka koltuklar 308 den daha geniş.

Arka koltuk darlığı sorun değilse 308 tercih edilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Exclusive allure e denk. Artı paketleri ayrıca vardır sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın 308 dizel otomatik beyaz aracımı satın alacağım.teslimi de 2-3 güne olur inşaAllah. darısı isteyenlerin başına :)
  • c4'ü öneriyorum. araçlarda performans ve fiyat aynı sayılır ama c4 donanım ve güvenlik olarak farkı atar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qatsel -- 23 Ağustos 2015; 20:08:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.