Şimdi Ara

Windows 10 yükseltmesi ile ücretsiz gelen DVD Player uygulaması 15 dolardan satılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows 10 yükseltmesi ile ücretsiz gelen DVD Player uygulaması 15 dolardan satılıyor 

Windows 10 güncellemesini bir çok kullanıcıya ücretsiz vererek büyük övgü toplayan Microsoft bu kez ilginç bir hamleye imza attı. Windows 7,8 ve 8.1 kullanıcıları işletim sistemlerini yükselttiğinde ücretsiz olarak yüklenen Windows DVD Player uygulaması 15 dolarlık bir fiyatla Microsoft Store'da listelendi.

İşin ilginç yanı ise Windows 10 sürümüne "yükseltme" seçeneği ile geçiş yaparsanız bu uygulama Windows Update tarafında otomatik olarak yükleniyor. Ancak temiz kurulum veya sıfırdan yükleme seçenekleri ile Windows 10'a geçiş yapanlar uygulamaya sahip olmuyorlar. Bu durumda bu uygulamayı almak istemeleri halinde 15 dolarlık bir ödeme yapmaları gerekecek.

Ancak tabii ki Windows DVD player işletim sistemindeki tek medya oynatıcısı değil. Windows Media Center alıştığımız gibi herkes için kullanılabilir bir şekilde geliyor. Ancak Windows Media Center'ın desteklemediği uzantılarda medya oynatmak isteyenler ücretsiz diğer uygulamalara yönelebilir veya Microsoft'un uygulamasını satın alabilirler.

Uygulamanın Blu-ray filmleri oynatmadığını hatırlatalım. Uygulamayı ücretsiz olarak edinmek isteyen kullanıcılar yükseltme yaptıktan sonra Microsoft hesapları ile markete girebilir, sonrasında ise istedikleri kadar temiz kurulum yaparak daha önce edinmiş olacakları uygulamayı indirebilirler. 

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Şubat 2023; 20:17:17 >
  • Adam ücretsiz veriyor haksız rakabet davalarıyla uğraşıyor, ücretli veriyor yine tepki topluyor. Kimse apple ın dandik data kablosu için 50 dolar istemesinden dert yanmıyor.

• K-lite Mega Codec Pack varken kim ne yapsın Microsoft'un kodeklerini

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Adam ücretsiz veriyor haksız rakabet davalarıyla uğraşıyor, ücretli veriyor yine tepki topluyor. Kimse apple ın dandik data kablosu için 50 dolar istemesinden dert yanmıyor.

yanılır yanılır da biri yazılım biri donanım. yapılacak kıyaslama değil.

• O uygulamaya gerçekten para veren var mı merak ediyorum.

• vlc falan varken kim bunla uğraşacak

• dünya gıyamet player varken çok uzuldum 14.99999999 dolar olmasına

• Windows 10 mediacenter desteklemiyor yükseltmeden sonra kalkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachineAdam ücretsiz veriyor haksız rakabet davalarıyla uğraşıyor, ücretli veriyor yine tepki topluyor. Kimse apple ın dandik data kablosu için 50 dolar istemesinden dert yanmıyor.
    yanılır yanılır da biri yazılım biri donanım. yapılacak kıyaslama değil.

Neden

• o uygulamaya para veren varmı ki ? alternatifler dolu...

• DVD nedir ya? Hala kaldı mı ki? Zuhahahahah :D

DVD... Şaka gibi. VCD de var mı hala yoksa? askldjsdkl :D

AVSEQ01.DAT

• quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

Adam ücretsiz veriyor haksız rakabet davalarıyla uğraşıyor, ücretli veriyor yine tepki topluyor. Kimse apple ın dandik data kablosu için 50 dolar istemesinden dert yanmıyor.

Gol olur.

• yükseltme ile geçtim yine de ücret istiyor!

• Bsplayerdan gerisi boş tabi kalite kmplayer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten Windows 10 dvdsi 99 dolarmış.
  • Windowsun playerını kullanan varmıki?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.