Şimdi Ara

Yanıyorrrr 2400Mhz 8GB Ram 179TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
5.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Kargo ya verdiler hemen yarin elimde olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramleri gelenler nereden aldıklarını fatura garanti belgesinin durumunu yazabilirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Ramleri gelenler nereden aldıklarını fatura garanti belgesinin durumunu yazabilirler mi?

Teknobiyotik'den aldım ben. Garanti belgeli, faturalı açılmamış kutuda sıkıntısız. 1 günde de elime geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sy1907

quote:

Ramleri gelenler nereden aldıklarını fatura garanti belgesinin durumunu yazabilirler mi?

Teknobiyotik'den aldım ben. Garanti belgeli, faturalı açılmamış kutuda sıkıntısız. 1 günde de elime geçti.

Markacazip denen site benim ramleri göndermedi 1 hafta ek süre istediler.
  • quote:

quote:

quote:

Markacazip denen site benim ramleri göndermedi 1 hafta ek süre istediler.

Barcelona deplasmanında Osasuna'ya oynamışsın sen 12.00 orandan :D Siteyi hiç duymadım.
    Gönderirler inşallah ama sanmam.
  • sy1907 kullanıcısına yanıt
    Fiyat iyiydi tedarik konusunda sıkıntı çıkmaz her yerde satılıyor diye düşündüm ama adamlar yan çiziyor..
  • Arada sıkıntı olsa da Teknobiyotiği biliyoruz tanıyoruz. Gerçi sıkıntısı olmayan yer yok da. Neyse ben demiştim aramadan bilmediğiniz yerden almayın diye.
  • Markacazip yetkilisi ile yapmış olduğum görüşmeler

Tekrar merhaba, benim anlamadığım piyasada hali hazırda satılan bir ürün nasıl tedarik edilemiyor ? Bakın hakem heyetlerinde bu tip muamelere karşı alınmış birçok karar var. Siz sattığınız ürünü fiyat hatası yaparak siteye koymadınız. Tüketici kanunundaki maddeleri gözden geçirin derim. Hadi 1 tl gibi bir rakama satın almış olsam anlayacağım iptal etmenize ses çıkartmayacağım. Fakat fiyat piyasa fiyatlarında. Bakın tekrar söylüyorum kanunda açık ve net bir şekilde belirtilmiş aşağıda ilgili maddeyi ekledim resmi gazete linkide var. Ürün piyasada satılıyor tedarik konusunda size adreste göstermiş oldum. Ben satın almış olduğum ürünü istiyorum. Kanuna muhalefet ediyorsunuz. Bu konuda verilmiş bir çok karar mevcut. Kanun açık ben ürünümü istiyorum. Kesinlikle iptal edilmesini istemiyorum. Beyan ettiğiniz sürenin dışına çıktığınız için şu şekilde yapabiliriz ben ürünü teknobiyortikten alırım sizde aradaki fiyat farkını ödersiniz.

http://www.sametegesoy.com/topic.php?kid=59&konu=e-ticarette-satilan-malin-stokta-olmamasi-sorunu-ve-cozumleri Burada verdiğim başlığı biraz okuyun.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm
    (4) Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde satıcı veya sağlayıcının bu durumu öğrendiği tarihten itibaren üç gün içinde tüketiciye yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmesi ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç on dört gün içinde iade etmesi zorunludur. Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez.

__________________________________________________________________________________________
    Date: Fri, 21 Aug 2015 11:34:34 +0300

Merhaba Ekrem bey;

Bir hafta sonra kesin olarak stoğa girmeyeceği fakat dilerseniz bekletebileceğimiz bilgisini size aktarmıştık, İlgili ürün henüz tedarikçi stoklarımıza girmemiştir, dilerseniz siparişinizin iptalini gerçekleştirebiliriz.

Saygılarımızla.

www.markacazip.com

Merhaba 11-08-2015 tarihinde aldığım 267786 no'lu siparişteki ürün hala gönderilmedi. Tedarik için 1 hafta ek süre istemiştiniz ne oldu ?<br /> Şu an teknobiyotikte aynı gün kargo ile satılıyor. <br /> <br />http://www.teknobiyotik.com/donanim/silicon-power-xpower-8gb-2-x-4gb-ddr3-2400mhz-bellek-ram-sp016gxlyu24anda.html

• anakartıyla sıkıntı yaşayan olursa yada daha iyi performasn almak için, anakartın son bios güncellemesi yapsın faydalı olacaktır
  • Arkadaşlar sizce konudaki mi yoksa linkteki bellek mi daha iyi performans sağlar? Bu arada bendeki anakartta şöyle bir ifade var. DDR3 1333/1600/1866/2133*(*OC).

http://www.webdenal.com/kingston-hx316c9sr-8_721237.html
  • bu siteden aldığınız ürün bozulursa muadil ürün diye uyduruk birşey gönderirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Markacazip yetkilisi ile yapmış olduğum görüşmeler

Tekrar merhaba, benim anlamadığım piyasada hali hazırda satılan bir ürün nasıl tedarik edilemiyor ? Bakın hakem heyetlerinde bu tip muamelere karşı alınmış birçok karar var. Siz sattığınız ürünü fiyat hatası yaparak siteye koymadınız. Tüketici kanunundaki maddeleri gözden geçirin derim. Hadi 1 tl gibi bir rakama satın almış olsam anlayacağım iptal etmenize ses çıkartmayacağım. Fakat fiyat piyasa fiyatlarında. Bakın tekrar söylüyorum kanunda açık ve net bir şekilde belirtilmiş aşağıda ilgili maddeyi ekledim resmi gazete linkide var. Ürün piyasada satılıyor tedarik konusunda size adreste göstermiş oldum. Ben satın almış olduğum ürünü istiyorum. Kanuna muhalefet ediyorsunuz. Bu konuda verilmiş bir çok karar mevcut. Kanun açık ben ürünümü istiyorum. Kesinlikle iptal edilmesini istemiyorum. Beyan ettiğiniz sürenin dışına çıktığınız için şu şekilde yapabiliriz ben ürünü teknobiyortikten alırım sizde aradaki fiyat farkını ödersiniz.

http://www.sametegesoy.com/topic.php?kid=59&konu=e-ticarette-satilan-malin-stokta-olmamasi-sorunu-ve-cozumleri Burada verdiğim başlığı biraz okuyun.

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm
    (4) Sipariş konusu mal ya da hizmet ediminin yerine getirilmesinin imkansızlaştığı hallerde satıcı veya sağlayıcının bu durumu öğrendiği tarihten itibaren üç gün içinde tüketiciye yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcısı ile bildirmesi ve varsa teslimat masrafları da dâhil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri bildirim tarihinden itibaren en geç on dört gün içinde iade etmesi zorunludur. Malın stokta bulunmaması durumu, mal ediminin yerine getirilmesinin imkânsızlaşması olarak kabul edilmez.

__________________________________________________________________________________________
    Date: Fri, 21 Aug 2015 11:34:34 +0300

Merhaba Ekrem bey;

Bir hafta sonra kesin olarak stoğa girmeyeceği fakat dilerseniz bekletebileceğimiz bilgisini size aktarmıştık, İlgili ürün henüz tedarikçi stoklarımıza girmemiştir, dilerseniz siparişinizin iptalini gerçekleştirebiliriz.

Saygılarımızla.

www.markacazip.com

Merhaba 11-08-2015 tarihinde aldığım 267786 no'lu siparişteki ürün hala gönderilmedi. Tedarik için 1 hafta ek süre istemiştiniz ne oldu ?<br /> Şu an teknobiyotikte aynı gün kargo ile satılıyor. <br /> <br />http://www.teknobiyotik.com/donanim/silicon-power-xpower-8gb-2-x-4gb-ddr3-2400mhz-bellek-ram-sp016gxlyu24anda.html

Başkan 20 lira ucuza alcam diye baya sıkıntılı oldu senin süreç. Bence verirler aradaki fiyat farkını biraz daha zorlarsan.
    Bana kalırsa bırak boşver Allah'ından bulsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Kaptım bir tane. Verimli kullanabileceğim anakart var mı uygun fiyata bildiğiniz?

Ortada araba yok ama ilk basta arabanın jantlarini almak gibi bir sey olsa gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsun da 500 tl ye baya iyi pc toplamış olacağım.
    Anakartı buldum ölmesini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frt-_-ctn -- 24 Ağustos 2015; 19:50:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Başkan 20 lira ucuza alcam diye baya sıkıntılı oldu senin süreç. Bence verirler aradaki fiyat farkını biraz daha zorlarsan.
    Bana kalırsa bırak boşver Allah'ından bulsunlar.

Başkanım hiç uğraşmayacaktım para iadesi isteyecektim ama bana verdikleri cevap yüzünden uğraşacağım artık.
  • frt-_-ctn kullanıcısına yanıt
    MSI A68HM-E33 gideri var. ucuz yanmaz yapışmaz :D
  • Markacazipten sonunda kargolandı ürün gelsin görelim bakalım.

DÜZELTME

Ürün geldi. Herhangi bir sıkıntı yok. 152.90 TL ye kargo dahil olarak almış durumdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiRaNTx -- 10 Eylül 2015; 7:05:25 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.