Şimdi Ara

Kia Rio 1.25 HB - SEDAN Deneyimlerimiz..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Markaların hegomanyasından sıyrılmayı başarmış ve algısını Peter başkan ile değiştirmiş olan KİA'nın KULLANICI DENEYİMLERİni paylaşalım...
    Gerçek yorumlar her zaman sağlıklı sonuçlar verir..

Rio'nun motor seçeneklerinden 1.4 benzili ve dizel ile ilgili bilgi epey var fakat 1.25 konusunda pek bilgi yok.
    Bu sebeple sadece 1.25 ile ilgili motor, çekiş, yakıt, yol tutuş, teknik veriler gibi öğeleri SADECE KULLANANlar tarafından bilgi paylaşımı yapalım...
    Benim araç 1.25 Gümüş Gri HB 2015 Comfort...
    300 km oldu... Hızlanması gayet iyi, çekiş güzel, yakıt şehir dışı 110 geçilmezse 5.1 lt'ye düşüyor... (lt:4.69---km de 23 kuruş)
    İlk 1000 km lerden sonra yakıt daha düşecek gibi, yorumlar o yönde, fabrika verilerini yakalayıp video yapanlar var... Tabi klima açık 4 kişi, 2-3 valizden bahsediyorum...
    Şehir içi ise henüz onu yazacak bir deneyimim olmadı ama yoğun dur kalk olan İstanbul Ankara vs. dışında 6 lt yi geçmez diye düşünüyorum...
    Yol bilgisayarı olayını hiç sevmedim.. En sağlamı depo fullenip gidildikten sonra depoyu tekrar fullemek ve aradaki farki para bölü km yapmak...
    Yol tutuş mükemmel... Eğirdir Konya yolunu bilenler varsa, orada denendi...
    Ses sistemi ayarlardan bas arttırıllınca çok daha hoş oluyor. 1 GB kendi hafızası var. USBden istenilen şarkıyı 3 sn de kopyalıyor...
    Çekiş.. Antalya Isparta arası denedim... Dik yokuşlarda denedim, gayet iyi...
    Herkese hayırlı sürüşler...
    Unutmadan yol tutuş çekiş hız vs konularında
    Subaru İmpreza, Legacy ile kıyaslamayalım, onlar gönlümüzün tahtlarıdır ;) Dengi ile B ile kıyas mantıklı olur...

• Lastik hava basıncını mutlaka ölçtürün, 32 olması gerek.. 35 hava basıncı ile çıkıyor firmadan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.