Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 5 hakkında her şey 'Dünyada ilk defa Donanım Haber'de'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
2.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Samsung Galaxy Note 5 hakkında şimdiye kadar sızdırılan ve dünyada ilk defa Donanimhaber.com'un elde ettiği bilgileri bir araya getiriyor yeni telefonu değerlendiriyoruz. 

İşlemcisi ne olacak? SD kart slotu var mı? Kamerası ne durumda? Ekran çözünürlüğü? Çerçeve kalınlığı ne olacak?  Canlı yayın için eklenti var mı? Yenilikçi bir hızlı şarj teknolojisi olacak mı? ve fazlası

[anket=66] 

• Apple kullanma ayrıcalığını yaşatıyor mu? hayır.. Şahsen asla tercih etmem. Apple kullanmak bir ayrıcalıktır arkadaşlar ve bu ayrıcalığı sadece ve sadece ulaşabilenler anlayabilir..

Sınıfta cebimden telefonumu çıkartınca ilgi odağı haline dönüyorum, cafe'ler den tutun, toplu taşıma araçlarına kadar insanların telefonuma bakmak için şekilden şekile girişine bıyık altından gülüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sangokudbgt -- 5 Ağustos 2015; 20:49:02 >
  • Sıhhatler olsun Erdi Bey :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

Apple kullanma ayrıcalığını yaşatıyor mu? hayır.. Şahsen asla tercih etmem. Apple kullanmak bir ayrıcalıktır arkadaşlar ve bu ayrıcalığı sadece ve sadece ulaşabilenler anlayabilir..

Sınıfta cebimden telefonumu çıkartınca ilgi odağı haline dönüyorum, cafe'ler den tutun, toplu taşıma araçlarına kadar insanların telefonuma bakmak için şekilden şekile girişine bıyık altından gülüyorum

Uyuşturucu maddeler gençliği mahvetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdi Bey jilet gibi olmuşsunuz

• quote:

Apple kullanma ayrıcalığını yaşatıyor mu? hayır.. Şahsen asla tercih etmem. Apple kullanmak bir ayrıcalıktır arkadaşlar ve bu ayrıcalığı sadece ve sadece ulaşabilenler anlayabilir.. Sınıfta cebimden telefonumu çıkartınca ilgi odağı haline dönüyorum, cafeler den tutun, toplu taşıma araçlarına kadar insanların telefonuma bakmak için şekilden şekile girişine bıyık altından gülüyorum

İlk iPhone için düşüncem: "Bu teknoloji bu kadar para etmez". Hala da aynı düşünüyorum.
    Bu arada sen sadece iPhone taşımayı ve kullanmayı biliyorsun di mi?
    Tarih ve konuya dikkat et istersen:http://forum.donanimhaber.com/m_22167401/f_//tm.htm

neyse ben yaptım siz yapmayın beyler. "dont feed the troll"

• Yerimizi alalım

• meyhem M kullanıcısına yanıt
    Şimdi konuda mesajımı gördüm de bizi dizmişsin sıraya sonra dosyayı atmamışsın alacağın olsun
  • quote:

Apple kullanma ayrıcalığını yaşatıyor mu? hayır.. Şahsen asla tercih etmem. Apple kullanmak bir ayrıcalıktır arkadaşlar ve bu ayrıcalığı sadece ve sadece ulaşabilenler anlayabilir.. Sınıfta cebimden telefonumu çıkartınca ilgi odağı haline dönüyorum, cafeler den tutun, toplu taşıma araçlarına kadar insanların telefonuma bakmak için şekilden şekile girişine bıyık altından gülüyorum

Elma beyinli.

• s6+buyuk ekran+kalem+phablet yazılımı+1 gb fazla ram=note 5 , 25 dakka amma cok konusmussunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 5 Ağustos 2015; 21:20:03 >
  • Micro SD kart olmaliydi...

SSD li ultrabook tablet ve notebook larda bile Micro SD var.

Kaynak suan veremiyorum ama Samsung Micro SD koyabilirdi SIM kart yuvasinin bitisigine ama koymadi cunku Samsung dahili depolama teknolojisi yeni olmasi Micro SD gibi harici kartlarla uyumsuzluktan oldugu bahsedilmektedir .

Batarya Note4 un gerisinde kalmamali idi.

• note 2 ile devam :)

• microsd isi pazarlama hilesi ,uhs 2 ler var 250mb yazma 280 mb okuma hizi olan kartlar var yemesin bizi samsung, amac daha buyuk hafizali olanlara yoneltmek icin tuketiciyi ,fiyatlara bakarsak karliligi oldukca arttiriyordur.
  • Not 2 cıktıgında kostum aldım not 4 cıktıgında cok heyecanlandım kostum aldım ama not 5 bende hicbirsey uyandırmadı nedense :(

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Abim yurtdışından bir çok iphone getirmişti ama yakın bir arkadaşının ricasını kıramayınca konudan yaklaşık 1 hafta sonra benim kullandığımı da satmıştık. Yenisini almayı hiç düşünmedim ve oradaki konu da ne yazık ki yarım kaldı :/ Malum, yeni birşeyler öğrenme hevesi ile konuyu unutmuştum. Nasıl yaptığımı açıklamak istedim ama konuya tekrar baktığımda iPhone içindeki klasör yapısını hatırlamıyordum. Şimdi bakıyorum da konudan 1.5 sene sonra Türkçe kelime desteği gelmiş.

Bu arada herkes istediği ürünü kullanmakta özgür. Akıllı telefon kullanımım şirket e-postaları ve gelen aramaları cevaplamaktan öteye gitmiyor. Alıntı yaptığım mesaja istinaden biraz fazla tepki verdiğimi kabul ediyorum.
  • İkiniz de polo giyince çok kötü bir görüntü olmuş konuya odaklanamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 5 SD kart olmaması bence büyük bir sorun çünkü telefonun büyük ve iyi bir ekranı var bu yüzden alan kullanıcı film ve fotoğraflarını telfondan görüntülemek isteyecektir.Şu an telefonun kaderini fiyatı belirleyecektir diye düünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Problem33

İkiniz de polo giyince çok kötü bir görüntü olmuş konuya odaklanamadim

Alışverişi birlikte yapmışlar sanırımhttp://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Sony-Xperia-C5-Ultra-ve-Xperia-M5-hakkinda-her-sey-Orta-segment-telefon-yarisi-kizisiyor.htm burdada Erdi sarı polo giymiş :)

• kalemi bir uygulamaya girince otomatik olarak çıkıyor mu ?

micro sd kart yok işlemci 7420 batarya tıs kamerayı da bir türlü gömemişler kasa yuzeyine LG4 gibi olmuş ilerleme yok gerileme var. usb 2 mi 3 mü bu arada

• Teknopat76 T kullanıcısına yanıt
    Sanırım ortak almışlar bir o giyiyor bir öbürü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.