Şimdi Ara

100-150TL Işıklı Klavye Tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, mouse işini evga torq X5 ile halletim şimdi sıra geldi klavyeye, mekanige param yetmedigi için tek kriterim ışıklı olması ve birde ses açma kısma tuşları olursa iyi olur . Genelde cs go oynuyorum. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifix06 -- 5 Ağustos 2015; 2:22:42 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Logitech g105 - a4tech b120

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu klavye ışıksız ama bu fiyata gerçek mekanik oldugunu görünce çok şaşırdım bu nasıldır sizce?

http://www.sanalmarketim.com/zalman-zmk500-siyah-mekanik-q-turkce-usb-klavye/p_58629/

• quote:

Orijinalden alıntı: modifix06

Bu klavye ışıksız ama bu fiyata gerçek mekanik oldugunu görünce çok şaşırdım bu nasıldır sizce?

http://www.sanalmarketim.com/zalman-zmk500-siyah-mekanik-q-turkce-usb-klavye/p_58629/

-numpadi yok.

• www.teknosa.com/urunler/125200274/logitech-g105-turkce-oyuncu-klavye?staydesktop=true

• Hocam merhaba mekanik klavyeler malum çok pahalı ama on numara mekanik hissiyatı vericek yarı mekanik bir klavye var bizzat inceleme fırsatım oldu ve çok memnun kaldım. Malzeme olarak kaliteli ve 3 farklı ışık seçenekleri var ışık olayıda çok tatlı durmuş insanın alası geliyor ben bunu alıcam hayırlısı ile sanada tavsiye ederim.
    http://www.vatanbilgisayar.com/everest-rampage-kb-r8-gaming-q-mekanik-hisli-klavye.html
  • Logitech G105
  • Trust GXT 380 öneririm. 3 farklı renkte yanıyor istediğini ayarlayabilirsin. Mekanik klavyedir. Oldukça sade. Ses açıp kapama tuşları da var. Ben mediamarktten 90 liraya aldım. Şuan için memnunum verdiğim paraya değdi. Belki daha ucuza da bulunabilir ben fiyat araştırması yapmayı pek sevmem direk alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al-Yeleli Arslan kullanıcısına yanıt
    GXT 280 olması lazım dediğiniz model hocam. Mekanik klavye değil ayrıca.
  • G105'i beğenmeyip Devastator'ı aldım. Tuş basma hissi diğer klavyelerden farklı, mouse kalitesizliği haricinde tavsiye ederim.
    http://www.teknofiyat.com/?search=devastator
    Not: HB da stok var.
  • Hocam kablosu 1,5m veya üzerimi acaba? Benim kasa biraz uzaktada

• Tatildeyim olcemedim fakat nette 179cm oldugu yaziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antocio

Alırken görevli arkadaş mekanik klavye dedi. Aynen GXT 280. Yanlış yazmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

70 liraya gördüm para biriktirmeye başlarsam iyi olacak. memnunmusunuz klavyeden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seras Victoria

quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

quote:

70 liraya gördüm para biriktirmeye başlarsam iyi olacak. memnunmusunuz klavyeden ?

Ben memnunum hocam. Tuşlar yerli yerinde elini koyduğun zaman parmağın tam altına denk geliyor. Sade yapmışlar çok gösterişli değil. Gece led ışıkları harika

• Zalman Zm k-500 al. YNinada 20lraya usb numpad al.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.