Şimdi Ara

2999 TL MONSTER 13.3' FULL HD IPS MAT i7 4710MQ(2GB GTX860m) 750GB HDD(2xmsata)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2999 TL MONSTER® HUMA 13.3" FULL HD MAT i7 4710MQ(2GB GTX860m) 1TB HDD(2xmsata boş slot)

http://www.monsternotebook.com.tr/huma/MONSTER-HUMA-H3-V1-1-1.html?srt=UP#.VcE5Cm7tmko

Öğrencilere Özel Yaz Tatili Kampanyasından Yararlanmak İstiyorum'a tıklayarak fiyatı 2999 TL yapabilirsiniz

Kullanıcı yorumları:http://forum.donanimhaber.com/m_94446038/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 5 Ağustos 2015; 1:45:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• n11 den açsınlar kampanyalı fiyattan gerisini bize bıraksınlar
  • o dayanıklı sanayi bilgisayarı olan aletmiydi bu.
  • 13.3 inç olması dışında hiçbir artısı yok. kısaca özetlemek gerekirse, çöp...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

13.3 inç olması dışında hiçbir artısı yok. kısaca özetlemek gerekirse, çöp...

Sen nasıl bir cihaz kullanıyorsun merak ettim 😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu alan kişi muhakkak bir monitöre bağlayıp oynamalı, yoksa 10.1" tablet varken kimse 13.3" te oyun oynayamaz kanımca.
  • Bu ürünün esprisi 15.6",17.3" lere göre daha portatif,rahat taşınabilir,bu kadar ufak boyutta yüksek performanslı donanımlara sahip olması(u serisi olmayan işlemci,güçlü grafik yongası)

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

2999 TL MONSTER® HUMA 13.3" FULL HD MAT i7 4710MQ(2GB GTX860m) 1TB HDD(2xmsata boş slot)

http://www.monsternotebook.com.tr/huma/MONSTER-HUMA-H3-V1-1-1.html?srt=UP#.VcE5Cm7tmko

Öğrencilere Özel Yaz Tatili Kampanyasından Yararlanmak İstiyorum'a tıklayarak fiyatı 2999 TL yapabilirsiniz

Kullanıcı yorumları:http://forum.donanimhaber.com/m_94446038/tm.htm

gigabyte p34wyu bekliyorum şekli kötü bunun...ve ağır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GOLDFALCON -- 5 Ağustos 2015; 10:14:30 >

• GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz ürün 1.8kg, monster 2.1kg. Çok büyük bir fark değil bu. Görsel olarak çirkin gelebilir o konuda haklısınız.
  • 13.3" Nedir yahu yazık o kadar uğraşıp içine koyduğunuz ekipmanlara
  • 13.3 " çok küçük. 3 ay önce Toshiba Qosmio 17.3" (X70-A-13N-5 yıl garanti) laptop'ı vatandan 3400 e aldıktan sonra fason markalara bu kadar para vermem şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 5 Ağustos 2015; 12:07:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: f@ithline

n11 den açsınlar kampanyalı fiyattan gerisini bize bıraksınlar

N11 de ne gibi kampaya var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Victor da 4720hq ve 960m var hemde 2748 TL ve de 15,6 FHD. Bunu almak mantıksız.
  • McJoe kullanıcısına yanıt
    Periodik olan kampanyalari icin dedim hocam illaki olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kral250 K kullanıcısına yanıt
    13.3 olması zaten bu ürünü özel kılıyor 15.6" da çok alternatif var

• her gün sabah akşam yanında taşımak zorunda olmayan anlamaz bunun değerini ofise götürüp getirirken yada ordan oraya sürekli yanınızda taşımak gerektiğinde böyle küçük hafif ama yüksek performanslı ürün arayışına giriyorsunuz ki omzunuz o camış büyüklüğündeki hayvan ağırlığındaki laptop tarafından koparılmasın.17.3 laptop mu derim ya benim ilk masa üstü pcmin monitorü o boyutlardaydı bildiğin t-rex o benim için laptop dediğin kolay taşınacak hafif olacak....
  • 13.3 inch bir notebook söz konusu iken bunu 17.3 inch notebook ile kıyaslamak biraz garip oluyor.

ben bu notebook'u 1 yıldır kullanıyorum. taşınabilirlik ve performansından çok memnunum. bu cihazın belirleyici özelliği boyutu. kolay taşınabilir ve performanslı cihaz arayanlara hitap ediyor.

konu performansa ve ekran büyüklüğüne gelince birileri de kalkıp "notebooklara o kadar para vereceğime desktop alırım" da diyebilir ve bu muhabbet amacından uzaklaşıp saçma polimiklere doğru gider.

bu kadar küçük ekranda oyun oynamak elbette keyifli olmuyor ama evde oyun oynarken görüntüyü televizyona aktarmak çok daha anlamlı.

bu arada Gigabyte P34W'de muhteşem duruyor gerçekten. şu an bir cihaz arayışında olsam onu da listeye eklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hece_he -- 5 Ağustos 2015; 13:09:39 >
  • Elindeki stokları bitirmeye çalışıyorlar ve muhtemelen yeni bir 13.3 yada 14 inç serisi yakında gelecek ve tahminen daha zarif olacak. Almayı düşünen varsa bekleyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

13.3 olması zaten bu ürünü özel kılıyor 15.6" da çok alternatif var

Hani nerede bu alternatifler?

15.6" 3K IPS ekranı olan notebook arıyorum ben bulamıyorum tr de
    bir ara yine monster getirdi bitti. bir daha da getirmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.