Şimdi Ara

2012 Opel Corsa Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar 2012 Corsa 1.2 Enjoy otomatik kırmızı araç. 20000 de. Aracımız ile üstüne koyarak takas duzenliyoruz. Jazz ı elimizden çıkartmamız lazım.

Araç için 38.000 fiyat istiyorlar.
    Enjoy paket nasıldır? Corsa nasıldır donanımları hakkında bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Corsa hakkında gerçekten bilgisi olan yok mu

• Hocam emin misiniz sahibi 2012 otomatik Enjoy dedi. Sahibinden.com da var otomatik 2012 Enjoy lar

• Jazz verip corsa 1.2 almak çok mantıksız bir hareket olur.

• Fiyat çok pahalı.
    Makyajlı corsalarda 2014 yılı hariç 1.2 motorlu olanlar sadece en boş paketle geldi. Yani baktığınız araç enjoy değil essentia.

Geçen ay 2012 model 1.3 dizel 75 bg enjoy corsayı 36 bin tlye aldım. 40.000 kilometrede.

1.2 essentia otomatik araca da o para çok.
  • Çok teşekkürler yanıtlarınız için arkadaşlar. Zaten Essentia donanımı aldırmam. Jazz ı satmak zorundayız çünkü araba ileride sorunlar çıkartabilir takasla üzerine para koyularak almayı planlıyorduk. Essentia yı o paraya almam. Peki sizin önerebileceğiniz hatchback 30000 dolaylarında otomatik araç varsa sevinirim arkadaşlar

• 1.2 enjoy 2012 modelde bende hatırlamıyorum. Essentia var genelde bildiğim kadarıyla. Kapı kolları siyah plastikse, sis farı yoksa essentia, ama gövde rengi kapı kolları sis farı vs varsa enjoy oluyor. Bu tip farklılıkları var.

enjoy bile donanım olarak yetersizken essentia düşünmeyin derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.