Şimdi Ara

Ucuz yazarız , niye ucuz derler . pahalı yazarız Yuh derler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arabami satmak için malum siteye ilan verdim. 12.500 fiyat yazdım. Bugün birisi aradı "abi arabanın bi problemi varda o yüzden mi böyle uygun yazdın" diyor. adama anlatıyorum başka araba aldım fazlalık oldu o yüzden uygun yazdım diyorum bu seferde abi 11 bin olur mu diyor ben mi araba satmayı bilmiyorum acaba . ilanda yazanların en ufak yalanı veya en ufak bi eksiği yok ama millet okuduğunu anlamamak için çabalıyor

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-acil-satilik-224071644/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Raven -- 4 Ağustos 2015; 19:57:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eğitim Şart ama ilkokul Çağ'ından başlatmak Lazım.

• Valla usta oraya aciklama olarak adamin sorabilecegi butun sorulari cevabiyla yazsan yine sana sorar, bir sey ararlar. Millet oyle araba almak da satmak da zor is vesselam

• 94 model araba için bu fiyata ucuz diyenlermi var,öyle ise sıfır arabalar bedava

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

94 model araba için bu fiyata ucuz diyenlermi var,öyle ise sıfır arabalar bedava

Piyasası 13-14 civarı gidiyor vallaha piyasa cildirdi

• Sen 11 yaz 9 a olamazmı derler biz millet araba alırken senin malından kötüsü yoktur satarken onunkinden iyisini bulamazsın

• Ben de 8000 filan yazdınız sandım hocam. Normal fiyat bence çok da ucuz değil gibi...
  • arabama 36250 yazdım 35 olmazmı dediler. 35 yazdım 34500 olmazmı dediler 34500 yazdım 34000 olmazmı dedler en son 34 yazdım 32.500 olmazmı dediler
    türk milleti görgüsüz heleki ucuz arabalarda daha görgüsüz

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

arabama 36250 yazdım 35 olmazmı dediler. 35 yazdım 34500 olmazmı dediler 34500 yazdım 34000 olmazmı dedler en son 34 yazdım 32.500 olmazmı dediler

Bilmiyorum yine de pazarlık teklif ederler mi ama ilana pazarlıksız, son fiyatdır yazmak yeterli olmaz mı? Bu ilanlar daha samimi geliyor. Pazarlığı beceren var beceremeyen var. Tek fiyat olsun, herkese aynı olsun. Sırf bundan ötürü vw grubunun fiyat politikasını seviyorum. Aracı aldığınızda dışarıda sizden çok daha ucuza alana rastlamazsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 12.300 yazdım, ama yazdığıma pişman oldum, ölü kategorisine sokup 10' a bağlamaya çalışıyorlar ilginç tipler. 14 yazıp 12 ye versek alan adam fena indirim yaptırdım diye sevinecek sanırım. aracı satmak zor iş hakikaten. türlü türlü adam var , bu sayede öğrenmiş oluyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-1998-model-fiat-marea-1.6-elx-150.000-km-223314734/detay/

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

arabama 36250 yazdım 35 olmazmı dediler. 35 yazdım 34500 olmazmı dediler 34500 yazdım 34000 olmazmı dedler en son 34 yazdım 32.500 olmazmı dediler

Bilmiyorum yine de pazarlık teklif ederler mi ama ilana pazarlıksız, son fiyatdır yazmak yeterli olmaz mı? Bu ilanlar daha samimi geliyor. Pazarlığı beceren var beceremeyen var. Tek fiyat olsun, herkese aynı olsun. Sırf bundan ötürü vw grubunun fiyat politikasını seviyorum. Aracı aldığınızda dışarıda sizden çok daha ucuza alana rastlamazsınız.

pazarlık sünnet diyorlar , pazarlık yok dersen dine muhalefet diye algılanıyor, alacağı varsa da almıyor ,,, muhakkak az biraz pazarlık payı ekleyip yazmak şart,burası türkiye

• kardeş bumu ucuz alıclar kafayı sıyırdı heralde 94 model bir araç sittin sene 12 bin tl etmez.12 bin tl yi canlı canlı bir arada gördünz mü el insaf el insaf

• quote:

Orijinalden alıntı: labidu

kardeş bumu ucuz alıclar kafayı sıyırdı heralde 94 model bir araç sittin sene 12 bin tl etmez.12 bin tl yi canlı canlı bir arada gördünz mü el insaf el insaf

Millet araba alacam diye kafayı yedi.
  • Aracın fiyatını 16.000TL yapın.Muhtemelen 10 gün içerisinde 13 civarına satarsınız
  • Bu her alanda böyle.alanımla ilgili bir başkasının yaptığı işten 900 tl fiyat alan adama 350 tl diyorum.tepkiler şöyle
    Şaşkınlığın ardından gidip 900 tl fiyat aldığı yerde işini yaptırıyor
    Şaşkınlığın ardından 300 de değil 250 olmazmı diyor
    Az bir kısımda teşekkür edip işini yaptırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: labidu

kardeş bumu ucuz alıclar kafayı sıyırdı heralde 94 model bir araç sittin sene 12 bin tl etmez.12 bin tl yi canlı canlı bir arada gördünz mü el insaf el insaf

Millet araba alacam diye kafayı yedi.

Bu sıcaklarda rakı karpuz balık peynir kafayı çekiyorlar galiba.bide veryansın ediyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bu her alanda böyle.alanımla ilgili bir başkasının yaptığı işten 900 tl fiyat alan adama 350 tl diyorum.tepkiler şöyle

Üstad neyin fiyatı o merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

Bu her alanda böyle.alanımla ilgili bir başkasının yaptığı işten 900 tl fiyat alan adama 350 tl diyorum.tepkiler şöyle

Üstad neyin fiyatı o merak ettim.

Dişi kedi kısırlaştırma :)

• 1000 lira yaz 0 olurmu derler
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevie_ray_vaughan

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

pazarlık sünnet diyorlar , pazarlık yok dersen dine muhalefet diye algılanıyor, alacağı varsa da almıyor ,,, muhakkak az biraz pazarlık payı ekleyip yazmak şart,burası türkiye

Geçen gün biri bana pazarlık sunnettir dedi müslüman değilim pazarlık yok dedim müslümanlikla ne alakasi var sunnetin dedi adam ben mavi ekran verdim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.