Şimdi Ara

Apple Watch için en pahalı aksesuar : Nico Gerard Pinnacle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple Watch için en pahalı aksesuar : Nico Gerard Pinnacle

Apple Watch Edition ile birlikte akıllı saatlerde lüks tüketimin nereye kadar gidebileceğini görmüştük. Ancak aksesuar tarafında da bu işin bir sınırı yok gibi görünüyor. Nico Gerard tarafından geliştirilen yeni Apple Watch aksesuarı buna son örnek.

Nico Gerard'ın aksesuarı oldukça ilginç çünkü o da bir saat. Firma, Apple Watch ürününü kullanırken zaten kısa olan kullanım süresinin bitmesi ile birlikte saatsiz kalan kullanıcıları düşünmüş olacak ki, klasik tasarımda bir saat aksesuarı geliştirmiş. 

Bu yeni aksesuar Apple Watch ürününe eklendikten sonra bileğinizin üzerinde 18 karat altın kaplama bir kol saati, altında ise Apple Watch mümkün hale geliyor. Yolunuza klasik saat ile devam ederken, herhangi bir durumda bileğinizi çevirerek akıllı saatinizi kullanabiliyorsunuz. Veya tam tersi bir durum da geçerli.

Daha ilginç olan iki saat birbirine birleştirilmiş durumda. Yani tak-çıkar şeklinde bir aksesuar değil. Bu bakımdan iki saati aynı anda taşımanız gerekiyor. İyi haber ise fiyatın içine Apple Watch da dahil. Yani ekstra bir Apple Watch alıp birleştirilmesi için beklemeniz gerekmiyor. 

Nico Gerard, 41mm klasik paslanmaz çelik saat ve 38mm Apple Watch setini 9300$ seviyesinden ön siparişe sundu. 18 karat altın kaplama ve Apple Watch seti ise 112 bin dolar seviyesinde. Firma siparişin tamamlanması için 6-8 aylık süre talep ediyor.  

• Ne kadarda luzumlu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • frood F kullanıcısına yanıt
    xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 9 Şubat 2023; 20:16:51 >
  • aksesuar mı dalga mı geçmişler bilemedim
  • Saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişi verdim tedarik sürecinde diyor. gelişmeleri yazarım.

• bana biraz saçma gibi geldi....

• Hep böyle bir şeyin eksikliğini hissetmişimdir. Teşekkürler Nico Gerard. Dünya sana çok şey borçlu.

• Zaytung haberi gibi alan bi kişi bile çıkmaz cikarsa da allah akıl fikir versin

• Sacma olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • anca işte rüşvet için bakana falan olur bu :)

• 24 ayar bile değil, maliyet satış fiyatı oranı Apple ile yarışır herhalde. Satın alacak keriz aranıyor.

• Çok ta çirkin ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

siparişi verdim tedarik sürecinde diyor. gelişmeleri yazarım.

ciddimisin dostum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.