Şimdi Ara

Samsung Galaxy S4 mini yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung'un bir önceki senenin amiral gemi modeli Galaxy S4 için hazırladığı ve oldukça da beğenilen mini versiyon, 2015 yılı itibariyle işlemci tarafında güncelleme alarak yeniden tüketici karşısına çıktı. 

Galaxy S4 mini modelinin model numarası I9190 idi. Ancak yeni modelin numarası I9195I olarak belirlenmiş. Samsung Almanya sayfasında ortaya çıkan model herhangi bir isim değişikliğine uğramamış. Ancak bazı ülkelerde Galaxy S4 Value Editon/mini Plus adını alacağı belirtiliyor. 

Az önce de belirttiğimiz gibi cihazdaki tek değişim yongaseti. Daha önce Snapdragon 400 yongaseti kullanan model artık 64-bitlik Snapdragon 410 yongasetine terfi etmiş. 1.2GHz saat hızında çalışan 4 adet Cortex-A53 çekirdeği ve Adreno 306 grafik birimi ile cihazın önceki modele göre önemli bir performans avantajına sahip olduğu söylenebilir. Ancak işletim sisteminin Android 4.4 sürümünde kalması bu performans artışını sınırlayacaktır. 

Modelde bunun haricinde 1.5GB RAM, 4.3 inçlik 540x960 piksel çözünürlükte Super AMOLED ekran, 8GB artırılabilir kapasite, 8MP çözünürlüğünde arka kamera, 1.9MP çözünürlüğünde ön kamera, 1900mAh gücünde batarya aynı kalıyor. Model 239 Avro fiyat etiketi ile satışta.  

• ... bidonu/kovası/kutusu

• Almayin aldirmayin. S3 mini ve almistim hayatimin hatasiydi. Ne rom ne recovery bulunuyordu. Mini surumler zaten ara bide bunu alip aranin arasini almayin.
    Ben yandim siz yanmayin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş cihazlar

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Almayin aldirmayin. S3 mini ve almistim hayatimin hatasiydi. Ne rom ne recovery bulunuyordu. Mini surumler zaten ara bide bunu alip aranin arasini almayin. Ben yandim siz yanmayin

Samsung'un mini cihazları ilk kez akıllı telefon kullanacaklar için ideal. Örneğin babam 3 ay önce s4 mini aldı. Sistemi çözdü şimdi ekran küçük vs diyor kavradı neyin ne olduğunu. Bu tip insanlar için ideal bence.

• almayın,almadırmayın kardeşlerim ana modellere bile geç güncelleme geliyor bunlara asla gelmez....

• Mini modeller cidden sıkıntı. Rom konusunda bir şey diyemem ama galaxy mini 2 vardı cmod 11e yani 4.4.4e kadar rom desteği aldı. Ki resmi olarak en son 2.3.6da kalmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Almayin aldirmayin. S3 mini ve almistim hayatimin hatasiydi. Ne rom ne recovery bulunuyordu. Mini surumler zaten ara bide bunu alip aranin arasini almayin. Ben yandim siz yanmayin

Samsung'un mini cihazları ilk kez akıllı telefon kullanacaklar için ideal. Örneğin babam 3 ay önce s4 mini aldı. Sistemi çözdü şimdi ekran küçük vs diyor kavradı neyin ne olduğunu. Bu tip insanlar için ideal bence.

Mini ile diğerleri arasında arayüz farkı yok ki mini ler ilk defa kullanacaklar için ideal olsun.
  • Şu çöpe para vermeyin hem pahalı hemde çöp gidin discovery one alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SAMSUNGUN amacı ne acaba bizi mikmekmi yok sa samsungun başınca cocukmu var

• Samsung güncelleme getirmiyo fakat rom yüklemek istesen o bile her cihazda olmuyo samsung günde 20 telefon çıkardığı için, developer falan çıkmıyor

• Snapdragon 400 ile 410,arasında en fazla %18lik performans artışı var o da çekirdek ve gpu farkının ortalaması. 64 bit olması bişey kazandırmayacak fiyat şişirmektrn başka

• 4.4 nedir ya

• Samsung'un mühendisleri neyin kafasını yaşayıyor anlamıyorum.

• Kubar olabilir 🙆

• kardeşimde ilk note bende s4 annemde de s4 mini vardı

ben note 5 alacam aldığımda bendeki s4 ü anneme veriyorum miniyi ise kardeşimle değiştirecez notu ise satacam. mini almak pişmanlıktır pişmanlık ve s5 mini s6 mini dururken s4 minide neyin nesi yıl olmuş 2015 halen s4 ve s4 mini alan kaldı mı

• S3 mini telefonum var batarya haric gayet memnunum. Bence super amoled koymasa su s3mini ile s4 miniye daha iyi olurmus. Zatwn bataryalari az. Birde kac yil önce çıkardığı telefona neden yenilik getirmişler anlamadim. Kardesim bunlarla ugrasicagina guncellrme yapsalar daha iyi olmazmi ki?. Benim gordugum kadariyla cogu kisi guncelleme gelmemesinden muzdarip.

• S3 mini telefonum var batarya haric gayet memnunum. Bence super amoled koymasa su s3mini ile s4 miniye daha iyi olurmus. Zatwn bataryalari az. Birde kac yil önce çıkardığı telefona neden yenilik getirmişler anlamadim. Kardesim bunlarla ugrasicagina guncellrme yapsalar daha iyi olmazmi ki?. Benim gordugum kadariyla cogu kisi guncelleme gelmemesinden muzdarip.

• 1,5 yıllık s4 Mini kasmaya ve zaman zaman kendiliğinden kapanmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuujitsu

S3 mini telefonum var batarya haric gayet memnunum. Bence super amoled koymasa su s3mini ile s4 miniye daha iyi olurmus. Zatwn bataryalari az. Birde kac yil önce çıkardığı telefona neden yenilik getirmişler anlamadim. Kardesim bunlarla ugrasicagina guncellrme yapsalar daha iyi olmazmi ki?. Benim gordugum kadariyla cogu kisi guncelleme gelmemesinden muzdarip.

Bu yeniliklerin tamamı malzeme tedariğiyle ilgili. Kullanıcıyı düşündüğü için değil.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.