Şimdi Ara

Angry Birds 2 indirme sayısı 10 milyonu geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Angry Birds 2 indirme sayısı 10 milyonu geçti

İndirmeye sunulduğu ilk 12 saatte 1 milyon indirme rakamına ulaşan Rovio'nun yeni yapımı Angry Birds 2, beklentileri boşa çıkarmayacak gibi görünüyor. Oyun ivmesini artırdı. 

Rovio tarafından yapılan açıklamaya göre ilk 5 gün sonunda Angry Birds 2 10 milyon indirme rakamını geride bıraktı. Bu da günlük ortalama 2 milyon civarında bir indirme sayısına karşılık geliyor. 

Oyunseverlerden olumlu yorumlar alan Angry Birds 2, bu ivmesini korursa ay bittiğinde 60 milyon rakamını geçmiş olacak. Elbette indirme rakamlarının Rovio'ya mali açıdan doğrudan bir yararı yok zira oyun ücretsiz olarak indirmeye sunulmuştu. 

Rovio'nun asıl geliri oyun içi elmas, can ve kuş kartı satışı ile elde ediliyor. Ancak bu 10 milyon rakamı içerisinde ne kadarının satın alım gerçekleştirdiği açıklanmadı. Eğer indirme rakamları satın alımlara olumlu yansırsa firma uzun süre sonra mali tablolarında düzelme yaşayabilir. Zira son iki yıldır gerek hediyelik eşya satışı gerekse de oyun gelirleri açısından düşüş sözkonusuydu. Oyunun incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

• Bir de geri kaldırma sayısını ya da ortalama oynama süresini verseler.Çinli firmaların şu kadar ön sipariş aldık dediği gibi en son örneği "Oneplus 2 davetiye başvurusu 1 milyonu geçti"

• ben 2. yi begendim oynuyorum boş zamanlarda güzel olmuş ilk seriye göre gayet iyi....

• Rovio paçayı kurtaracak gibi gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk seriden fazla bi tarz denediklerini bariz belli ama nedense ısınamadım
  • Giriş kısmında güzel olduğu anlaşılıyor ama telefon açmadı yarın bir daha denerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence gayet basarılı ama.ilk oyuna göre temel olrak aynı ama daha detaylandırılmış hali diyebiliriz.
  • akşam indirelim bakalım nasıl olmuş

• adamlar yapıyo
  • Yakında ücret getirirler diye düşünüyorum

• Markette 5M yazıyordu sanırım... ve aynen yukarda dendigi gibi bi de beğenilmeme veya silinme sayısını versinler.oyun sözde ücretsiz ama her halta para istio, firma tam paragöz olmuş...

• Oyun yapıncıları artık nasıl para kazanacağını biliyor. Oyunu ücretsiz sun. Bir ton gereksiz uygulama alımı ekle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.