Şimdi Ara

W8.1 görev çubuğu sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, dün acer marka w8.1 işletim sistemi olan bir laptop aldım herşeyi çok güzel iyi ama içime sinmeyen birşey var oda görev çubuğunda olan herhangi bir programa sağ klik yapınca görüntüler birbirine giriyor çözümü nedir şimdiden teşekkürler
     W8.1 görev çubuğu sorunu

• Buldun mu sen çözümünü aynı sıkıntıyı yaşıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • malesef hala daha bulamadım
  • rectrated R kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun yandaki ikonların görünmemesi mi? Sorunu tam olarak açıklar mısınız?
  • Pardon şimdi bakınca farkettim sorunu.
  • Sizin için araştırdım ve çözümü buldum. Artık bir duanızı esirgemezsiniz.

KB3072318 numaralı güncelleştirmeyi yüklü güncelleştirmelerden kaldırırsanız sorununuz büyük ihtimalle çözülecektir. Güncelleştirmeyi kaldırdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugursimsek_03 -- 6 Ağustos 2015; 0:48:57 >
  • Allah razı olsun kardeş aldın hayır duamı teşekkür ederim şu bilgisayarda tek içime sinmeyen şey buydu sayende hallettim sağolasın :)
  •  W8.1 görev çubuğu sorunu

usta bende o guncellestırme yok aynı zamanda benım sıkıntım wındows10 dan 8,1 e dönüş yaptıgım zaman basladı. Bunun sende çaresi var mı
     W8.1 görev çubuğu sorunu

• Liste bu kadarcık mı? Aşağısında daha güncelleştirme var gibi? Bundan başka da çözüm yolu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugursimsek_03 -- 7 Ağustos 2015; 0:17:29 >
  • iyi bak bilader aşağıya in bende ilk bakışta bulamamıştım dikkatli ara
  • quote:

Orijinalden alıntı: buffon42

Liste bu kadarcık mı? Aşağısında daha güncelleştirme var gibi? Bundan başka da çözüm yolu bilmiyorum.

teşekkürler dostum ıyı bakmamısım suan duzeldı sorunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.