Şimdi Ara

Tıp kazanmak için

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 12 ye geçtim hedef tıp yani 15k şu an 90 net yapıyorum puanda 300 falan geliyor ancak dershanede tam olarak konular bitmedi yani işlediğim yerlere kadar 90-95 tane yapıyorum 15k da olmak için şimdilik yeterli mi değilse şu an için en az kaç yapmam gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 90 netse iyi artar o
  • Up

• 90 net nasıl 300 oluyor ya ? Ben geçen sene başı 90 net yapıyordum 380 geliyordu ygs 1 ? Sosyali sayıyorsun galba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F03B9AEC -- 3 Ağustos 2015; 15:36:39 >
  • Up

• "140 net yapıyodum sınavda taklaya geldim" diyecek arkadaşlar gelir ve haklılar. elinden geleni yap . yeter mi yetmez mi sınavdan sonra anlarsın sadece .
  • YAPARSIN ZATEN ARTIK HERKES TIPA GİREBİLİYOR YAKINDA İŞSİZ DOKTOR bile olur.

• Günde 4-5 saat çalışma + sınavda bir problem çıkmazsa %83 kazanırsınız diye tahmin ediyorum.Oran tamamen içinden geldi.

• Hemen hemen ayni neti yapiyoruz da bana ygs2 de 390 puan geldi sana nasil 300 geliyor sosyale mi abaniyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: MaraSalvatruca

90 net nasıl 300 oluyor ya ? Ben geçen sene başı 90 net yapıyordum 380 geliyordu ygs 1 ? Sosyali sayıyorsun galba

Hocam matematik neti düşükse olur öyle.

• Şöyle bir sıkıntın var. Aynı şey benim için de geçerli : Sınav anında zaman sıkıntısı. Şimdi sen sosyali yaptığından 300 puan gelmiş olabilir. Ama önemli olan matematik ve fendir. Böyle olunca da sınav anında matematik ve fene harcanılan zaman yüzünden sosyali göremeyebilirsin bile. Puanza'dan baktığım zaman mattan 30 fenden 30 türkçeden 30 yapınca sosyal boş olursa tıp yetmiyor. Yani fen ve matematiği erken sürede bitirip sosyalde ne kadar soru yaparsan tıp kazanma olasılığın yüksek diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.