Şimdi Ara

ODTÜ, BOĞAZİÇİ, İTÜ, BİLKENT, KOÇ VE SABANCI DIŞINDAKİ OKULLAR KAPATILMALI !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TIP VE DİŞ İÇİN HACETTEPE, ÇAPA VE CERRAHPAŞA; HUKUK İÇİN DE GALATASARAY, ANKARA VE İSTANBUL ÜNİVERSİTELERİNİN AÇIK KALMASI YETERLİ. TABİ SADECE 1. ÖĞRETİMLERİ.

BAŞKA TÜRLÜ BU ÜLKEDEN GELİŞME BEKLENEMEZ !!!!!!!

• Koç? Sabancı?
  • O dediğin üniversitelerden microsoftta çalışanı görmedim ama selçuktan gördüm
  • Haydalar olsun hocam bilgisizliğin ortaya çıktı mezunlara bakarsan mesela mühendislikte itü ve ege mezunları aynı yerde çalışan çok olabiliyor başka örneklerde var
    hee madem bi öneri sundun ülkenin piyasada çalışacak bir sürü doktor mühendis ihtiyacını nasıl karşılayacaksın ?
  • Ya bsg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonra bizim çocuklarımız varken neden yurtdışından doktor,mühendis geliyo diye aglarsınız.Siyaset yapmak istemiyorum ama tam chp kafası
  • Bayburt İşletmeciler rahatsız
  • Sen nereyi kazandin

• quote:

Orijinalden alıntı: berkaysoner22

O dediğin üniversitelerden microsoftta çalışanı görmedim ama selçuktan gördüm

ODTÜ, BOĞAZİÇİ, İTÜ, BİLKENT, KOÇ VE SABANCI DIŞINDAKİ OKULLAR KAPATILMALI !!!

• he deyin geçin mutlu olsun
  • Oglum bu adam yillardir trolluyo siz de ciddi cevap veriyosunuz ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

sonra bizim çocuklarımız varken neden yurtdışından doktor,mühendis geliyo diye aglarsınız.Siyaset yapmak istemiyorum ama tam chp kafası

cidden sorunları var bunun chp kafası ne lan afadfafadfad chpde pkklı da var vatansever de var milyton çeşit adam var afadfadfda bu açıklaman kıt bir insan açıklaması ve akepe zihniyetindeki tüm insanların da kıt olması senin bir akepeli olduğunu gösterir oslo görüşmelerinde pkk ile anlaşan teröristlerle miting yapan adamın kılısın adfafadfdf

not: cehape zihniyeti değilim

bi not daha: sadece Türk'üm
  • Eksiler burdan

• quote:

Orijinalden alıntı: lezzetli çipetpett

quote:

Orijinalden alıntı: rapçi doktor

sonra bizim çocuklarımız varken neden yurtdışından doktor,mühendis geliyo diye aglarsınız.Siyaset yapmak istemiyorum ama tam chp kafası

cidden sorunları var bunun chp kafası ne lan afadfafadfad chpde pkklı da var vatansever de var milyton çeşit adam var afadfadfda bu açıklaman kıt bir insan açıklaması ve akepe zihniyetindeki tüm insanların da kıt olması senin bir akepeli olduğunu gösterir oslo görüşmelerinde pkk ile anlaşan teröristlerle miting yapan adamın kılısın adfafadfdf

not: cehape zihniyeti değilim

bi not daha: sadece Türk'üm

1. Mhpliyim
    2. Chpde her şeye itiraz eder ve sonra gerçekleri görür tabiki içlerinde binlerce kişilik var ama ben baştakilerininde gördügümü söylüyorum

• KOÇA BURSSUZ GİREN ADAMIN DEDİĞİNE BAK
  • quote:

tam chp kafası

Yazık la kimin çocuğuysa

• Nere sıçacak bu millet

• Koç Burssuz kullanıcısına yanıt
    KOÇ'um sen bunların hangisindesin?

• Ytü olmadığı için dikkate almayacağım listedir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.