Şimdi Ara

Town Of Salem Oynuyoruz İçeri!! [Ramazan'da Yeniden Toplanıyoruz] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
666
Cevap
21
Favori
12.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu oynayan bazı kişilerde akıl yok vallaha lookout um adam beni jaile attı lookoutum falan dedik öldürmedi sansima o gece kimse ölmedi adam yine attı diyo kimse ölmedi sonra ikna ettim yine sonra koy halkı beni oyladı diyom i swear diyom im lookout diyom if you hang me you Will see diyom astilar ebesinin şeyini gördüler saydirdim alttan stupid diye ölünce ölü kankalarimla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Bunu oynayan bazı kişilerde akıl yok vallaha lookout um adam beni jaile attı lookoutum falan dedik öldürmedi sansima o gece kimse ölmedi adam yine attı diyo kimse ölmedi sonra ikna ettim yine sonra koy halkı beni oyladı diyom i swear diyom im lookout diyom if you hang me you Will see diyom astilar ebesinin şeyini gördüler saydirdim alttan stupid diye ölünce ölü kankalarimla

Dünkü oyunda jaillordum 3 doğru tahmin yaptım hayatımın en iyi oyunuydu aslında rezil oynarım ama millet bilmeyip de berbat yalanlar söyleyince oyun takibi sıfır olunca böyle oldu. Türkçe oynamak güzel ama oyunu biraz takip edin kardeşim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enes1406

quote:

Orijinalden alıntı: CooperLoL

Bunu oynayan bazı kişilerde akıl yok vallaha lookout um adam beni jaile attı lookoutum falan dedik öldürmedi sansima o gece kimse ölmedi adam yine attı diyo kimse ölmedi sonra ikna ettim yine sonra koy halkı beni oyladı diyom i swear diyom im lookout diyom if you hang me you Will see diyom astilar ebesinin şeyini gördüler saydirdim alttan stupid diye ölünce ölü kankalarimla

Dünkü oyunda jaillordum 3 doğru tahmin yaptım hayatımın en iyi oyunuydu aslında rezil oynarım ama millet bilmeyip de berbat yalanlar söyleyince oyun takibi sıfır olunca böyle oldu. Türkçe oynamak güzel ama oyunu biraz takip edin kardeşim.

Hocam ne dediğinizi pek anlamadım ama ben de sabah medium olarak baya iyi oynadım oluler sağolsun çok yardımcı oldular bir de sonradan ölen bi arkadas vardı neyse 5 kişi kaldık ben ölülerin yardımıyla ard arda mafioso ve Godfather ı astirdim sonra oyun bitince o 5 kişi den 2 si işte Mafia biri town member biri de exe çıktı exe bana dedi ki eğer oyun bitmesyedi gece seni öldürecek tim dedi valla çok iyid

• Toplanıyor muyuz :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GorunmezBKZ

Ekleyin beyler oynayalım beraber :)
  • Konuyu görüp başladım hocam Nick : CoolBomb

• vampirli oyunlarda mayora çok dikkat edin. oyu tek sayılmaya başladıysa veya doktor tarafından iyileştirilebiliyorsa ısırılmıştır, asın direk. yeniler pek dikkat etmiyorlar buna.

• 10 dakika sonra buluşuyoruz.
  • Yavaştan toplanalım Ofsaytbozanstoper ekleyebilirsiniz
  • 5 kişilik yerimiz var. Bekliyoruz.
  • Gelin beyler toplanıyoruz artık.
  • Toplanıyoruz diyorsunuz eklemiyorsunuz :(

GorunmezBKZ
  • GorunmezBKZ kullanıcısına yanıt
    Hallediyoruz.
  • gelmek isteyen varsa birazdan yeni oyuna başlıyoruz yer var?

• Oyun çok hoş bazen lisan yetmiyor bende onun dışında sorunsuz, iyi eğlenceler sizlere
  • 4 kişilik yerimiz var ikinci oyuna geçiyoruz.
  • griyabanci ekleyin oyundayım
  • zetsu Z kullanıcısına yanıt
    Buyurun.
  • BurakAcar ekleyin. Şimdi de gelebilirim gece oynarsanız da gelebilirim
  • DiaGoN09 ekleyin
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.