Şimdi Ara

2011 ve üstü 1.3 linea arıyorum. Şunları bi inceler misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• alininbiri A kullanıcısına yanıt
    beyaz linea iyi gibi.uzun süre binerim birkaç yıl araç değişmem derseniz dizel aveo da bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pakimeno

beyaz linea iyi gibi.uzun süre binerim birkaç yıl araç değişmem derseniz dizel aveo da bakabilirsiniz.
    2012 model 3 parça değişen 3 parça boya vardı.33.000 km sattık 29.000 TL'ye.Active plus aşağısına düşmeyin.Birde kolçak arkasında havalandıma çıkışı olanlara bakın klima açtığınızda arkadakilere çok faydası oluyor.
    Piyasada linea satan çok daha düşük km araçları bulursunuz.40/50 binde.Biraz daha araçtırın bakerken bulduğum bir araç;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2012-fiat-linea-1%2C3-active-plus-172776264/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-37.000km-de-linea-217188014/detay

Baktıgınız araçların km bunlara göre yüksek daha düşüklerine bakın.Aynı fiyata daha temizini almak varken 110 bindeki arabayı ence almayın.Araştırın biraz daha.

• quote:

Orijinalden alıntı: alembizim

2012 model 3 parça değişen 3 parça boya vardı.33.000 km sattık 29.000 TL'ye.Active plus aşağısına düşmeyin.Birde kolçak arkasında havalandıma çıkışı olanlara bakın klima açtığınızda arkadakilere çok faydası oluyor.
    Piyasada linea satan çok daha düşük km araçları bulursunuz.40/50 binde.Biraz daha araçtırın bakerken bulduğum bir araç;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-2012-fiat-linea-1%2C3-active-plus-172776264/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-sahibinden-37.000km-de-linea-217188014/detay

Baktıgınız araçların km bunlara göre yüksek daha düşüklerine bakın.Aynı fiyata daha temizini almak varken 110 bindeki arabayı ence almayın.Araştırın biraz daha.

Alıntıları Göster
    Arkadaşıma bu aracı alacaktık, kredi sıkıntı oldu alamadık, işinize yararsa araç çok temiz, siz değerlendirin.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-1.3-multijet-plus-paket-tertemiz-linea-224014462/detay/

• 2 hafta önce enişte 2014 model 95 hp 1.3 linea active plus aracı 36000 tl ye aldı. 2014 model olanlara bakın. Firmalar elden çıkarıp vergiden düşmek için yeniden araç alıyorlar. Sıfır gibi temiz araçlar satılıyor.
  • pakimeno kullanıcısına yanıt
    Zaman ayırıp cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim. Beyaz linea nın resimlerinin çok az olması biraz şüpheye düşürüyor. Cumaya Mersin'deyim inşallah. Duruyor olursa bakar öyle müşteri olurum.
    Aveo ve cruze'u çok düşündüm ama hem iş hem de çocukların okulu nedeni ile arıza vb. durumlarda arabasız kalmam çok sıkıntı olur. Parça bulunur biliyorum da, bazen aveo parçası bulmak için bir kaç hafta beklemek gerekiyor.
  • alembizim kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. Şuan şehir dışına çıkmak biraz sıkıntı olduğu için yakın çevreye bakıyorum.
    Antep'teki arabanın resimlerini çekene de helal olsun yalnız. Özellikle siyah olmasın diye bakıyorum ama siyah çok yakışmış.
  • caspento kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. İlan onay sürecinde açılınca bakacağım inşallah.
  • Acil Stop kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim hocam. Dün araba pazarında 2013 active plus vardı 35000 ama pazarlık payı var dedi satan arkadaş daha ben sorar sormaz. Ama 90000 km yapmış araba trafiğe çıkalı 2 yıl bile olmadan. Mjet sorunsuz motor diyorlar ama şirket olunca ister istemez tedirgin oluyor insan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alininbiri

Cevap için teşekkür ederim hocam. Dün araba pazarında 2013 active plus vardı 35000 ama pazarlık payı var dedi satan arkadaş daha ben sorar sormaz. Ama 90000 km yapmış araba trafiğe çıkalı 2 yıl bile olmadan. Mjet sorunsuz motor diyorlar ama şirket olunca ister istemez tedirgin oluyor insan.

Şirket araçları illa kötü olacak diye bir durum yok. Dayım da şirket aracı olan 2012 model linea yı galeriden aldı ama en ufak bir sorunu ya da masrafı yok. Almadan önce mutlaka expertize sokun. Aracın temiz olup olmadığını ancak o şekilde anlarsınız.

2013 model 90 bin km de araç almak yerine 1000 tl daha ekleyip 20 bin km de 2014 model olanı alın derim. İleride satatken km si düşük olduğundan daha pahalıya satabilirsiniz.

Multijet konusunda içiniz rahat olsun renaultun dci motoru ile birlikte en sağlam dizel motor seçeneğidir. Hatta bakımları aksatılmazsa 800 bin km gibi ömürler biçiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acil Stop -- 3 Ağustos 2015; 16:28:32 >

• 2014 model sıfır activ plus linealar zaten 40-41 gibi satılıyor
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Az önce ben de gördüm sahibindende ama nedir ne değildir bilmiyorum.
  • quote:

Az önce ben de gördüm sahibindende ama nedir ne değildir bilmiyorum.
    Sizde herhalde Mersinlisiniz araçlardan anladığım kadarı ile.

Hocam bu ilanlardan beyaz olan daha iyi 30-30500 e alırsanız mükemmel olur. Diğer 2011 85 bindeki ise 29-29500 gibi bir rakam olursa daha güzel olur.

Renault Clioya bakmayın bana göre. Linea'da bagajı geniş ve 2.eli daha iyi. Servis olarak 2 markada sıkıntı çekmezsiniz ama Fiat servis ve usta bulma konusunda daha iyi geliyor Renault'a göre.
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam Mersinliyim ama görev yerim Karaman. Kendi gözümle görmeden, ekspertize sokmadan da pazarlık yapmak istemediğimden hafta sonuna kadar ilanlar yayında kalırsa bir bakacağım inşallah.
    Vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim.
  • quote:

Evet hocam Mersinliyim ama görev yerim Karaman. Kendi gözümle görmeden, ekspertize sokmadan da pazarlık yapmak istemediğimden hafta sonuna kadar ilanlar yayında kalırsa bir bakacağım inşallah.
    Vakit ayırıp cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

Kalır hocam herhalde ama tavsiyem Beyaza bakın...
  • Hocam daha düşük olsa ama 1.6 alsanız. Sizi düşündüğümden soyluyorum. 1.3 gerçekten eziyet her yönden.
  • Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim. 1 yıl kullanıp değiştirme ihtimalim var kısmet olursa. Yaş büyüdükçe km artıyor, km arttıkça elden çıkarmak zorlaşıyor.
    97 1.3 corolladan sonra idare eder beni sanırım 1.3 mjet. Ama bütçeyi arttırabilsem emotion plusa bakardım.
  • YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Nasip hocam. Ben de beyaza önce bakmayı düşünüyorum kısmetse.
  • Hocam ne yaptın 95 hp 1.3 multijet motorun torku 200 nm yani 1.6 atmosferik motorlardan daha güçlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acil Stop

Hocam ne yaptın 95 hp 1.3 multijet motorun torku 200 nm yani 1.6 atmosferik motorlardan daha güçlü.
    1.3 beyaz linea alınır parçası bakım masrafları iyidir lineanın rahat rahat binersin cebini yakmaz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.