Şimdi Ara

35.000₺'ye Kadar Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 35.000₺'ye kadar güzel, sorunsuz, masraf çıkartmayacak bir araç almak istiyorum. Bir iki gündür araştırıyorum. Bir kaç marka var aklımda. Ailemiz 3 kişi eşim ben ve 3 yaşındaki oğlum. Memurum ve Ankara'da ikamet ediyorum, izmirliyim ve yılda 3-4 kez izmire gidiyorum. Yılda da değişken olarak 10.000 ile en fazla 20.000 km yaparım. Daha önce 1998 model Fiat uno ve 2005 model Clio hb vardı.
    Aradığım özellik öncelikle sorunsuz olsun öyle hergünümü sanayide geçirmek istemiyorum. C Sınıfı bir hb istiyorum. Yakıt önemli değil dizel yada LPG Aklımda bir kaç model var onlar hakkında özellikle kullanıcılardan sağlıklı yorumlarda bulunmanızı istiyorum. Baktığım araçlar genelde 2006 ve üstü. Teşekkürler.

Golf V 1.6 102hp
    Astra H 1.6 ve 1.3cdti
    Mazda 3 1.6 Sedan (sadece sedan bu var istediğim)
    Ford Focus 1.6 (2008 ve üstü)
    Toyota Corolla 1.6 Sol HB
    Toyota Auris 1.33 Comfort
    Peugeot 307 1.6HDİ (makyajlı kasa)
    Fiat Bravo 1.4 veya 1.6

Evet arkadaşlar şimdilik baktığım araçlar bunlar bu araçlar hakkında yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Aracı kısmetse Ağustos 10-12'si gibi alacam..

Yorumlarınız için Teşekkürler tekrardan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1.6 dizel bravo sport style fiyat performans açısından harikadır. kullandım kronik sorunu olmayan bir modeldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

1.6 dizel bravo sport style fiyat performans açısından harikadır. kullandım kronik sorunu olmayan bir modeldir

Önerinizi dikkate Alıp inceliyorum şimdi. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.