Şimdi Ara

TM 3 Puan turunde 113. yum, 12.sinif ve mezun arkadaslarin sorularini alabilirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
275
Cevap
66
Favori
8.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • marmara hukuk istiyorum dersane sart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eryas

marmara hukuk istiyorum dersane sart mı?

Dershaneye sadece deneme sinavlarina girmek icin kaydoldum. Derslere gitmedim. Kesinlikle mumkun,bazilari icin daha verimli hatta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rinoard

Hocam 2015 çalışırken pek soru çözmedim konu çalışıp geçiyordum. Bu sene sıfırdan almaya karar verdim. Şuanda Nejdet Kirpiden konu çalışıp üstüne kolay-orta halli 2 soru bankasından toplam 400-500 soru çözüyorum. Soru çözme alışkanlığım olmadığı için bu biraz bana alışkanlık kazandırır diye umut ediyorum. Amacım ise Ağustos sonuna kadar konuları bitirip Eylül ayında Fem Ko Sb almak. Sonrası buda bitince hedefim Karakök almaktı. Bu şekilde verim alabilir miyim sizce ? Konuyu videodan çalışıp yani..

Kesinlikle alirsin,benim oyle bir imkanim yoktu sadece

• Tm 113.sunu türkçe ve sosyalde geçmişim ygsde
    34-6 tr
    29-10 sos
    38-2 mat var benim.

Tebrikler neticede

• aslında bu sene 12 bitti ve sınava girdim tm3 300k geldi hiç çalışmadım dersaneye gitmedim açıkçası sınava aile zoruyla girdim ama bu sene cok ciddi bir hazırlık düsünüyorum hedefim marmara hukuk, biraz abartı gelebilir ama başaracagıma inanıyorum. Dersaneye gidecegim ve özel ders alacagım lise matematiğim yok diyebilirim yani 8. sınıfta bitti matematik benim için, matematiğe çalışmak için ne yapmalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdfBAr

Tm 113.sunu türkçe ve sosyalde geçmişim ygsde
    34-6 tr
    29-10 sos
    38-2 mat var benim.

Tebrikler neticede

Ygsye bir sayisalci edasiyla calistim ben hocam. Benden iyi sayisalmissiniz tebrik ederim sizi de

• Hocam neden boun iktisatı düşündünüz merak ettim. Tebrik ederim bu arada. Mezunum seneye inş bende böyle konular açarım

• Canım arkadaşım netlerim diyorsun, doğru-yanlış yazıp bize hesaplattırıyorsun. Olmuyor böyle.

@kral1515

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Canım arkadaşım netlerim diyorsun, doğru-yanlış yazıp bize hesaplattırıyorsun. Olmuyor böyle.

@kral1515

Ozur dilerim,duzelttim. Cok fazla pm ve konu alti mesaji geliyor kusura bakma ayriyeten yogunum kayit oncesi burokratik islerle

• quote:

Orijinalden alıntı: morseverim

Hocam neden boun iktisatı düşündünüz merak ettim. Tebrik ederim bu arada. Mezunum seneye inş bende böyle konular açarım

Gelecek vadediyor bogazici iktisat, ayriyeten iktisat ilgimi ceken bir alan. Iktisatla bagi olan kavramlarin coguna da hep yakinlik hissetmisimdir,kisaca sebebi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: eryas

aslında bu sene 12 bitti ve sınava girdim tm3 300k geldi hiç çalışmadım dersaneye gitmedim açıkçası sınava aile zoruyla girdim ama bu sene cok ciddi bir hazırlık düsünüyorum hedefim marmara hukuk, biraz abartı gelebilir ama başaracagıma inanıyorum. Dersaneye gidecegim ve özel ders alacagım lise matematiğim yok diyebilirim yani 8. sınıfta bitti matematik benim için, matematiğe çalışmak için ne yapmalıyım?

Bunu bir ogretmenle konussaniz daha iyi olur,gercekten cunku ben bu sekilde baslamadim bu sene. 9-10-11 de ders dinleyip temel cikarak basladim. O yuzden ayni durumda degiliz

• kral1515 K kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam.Zaten sayisalim ben.Yanlış anlaşılma olmasın.Onun için tr sosta geçmişim dedim

• quote:

Orijinalden alıntı: bdfBAr

Sağ olun hocam.Zaten sayisalim ben.Yanlış anlaşılma olmasın.Onun için tr sosta geçmişim dedim

Ha tamamdir hocam. Sizin nasil geldi?

• 11. sınıfta nasıl çalıştın ?

Sayısal derslerin temelini 0 dan nasıl sağlam yaparım ?

• İlk 100 bursu kaçmış, nasıl hissediyorsun? Ben aglayabilirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Donanım

11. sınıfta nasıl çalıştın ?

Sayısal derslerin temelini 0 dan nasıl sağlam yaparım ?

Sadece ygs matematik,femin ilk adim kitaplariyla temel cikmistim ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral1515 -- 3 Ağustos 2015; 0:30:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 480mrt

İlk 100 bursu kaçmış, nasıl hissediyorsun? Ben aglayabilirdim

Benden kotu durumda olan 12 kisi vardi onlarla tanismak istedim :D

• Geçen sene TM3'de hiç çalışmadan 300 puan aldım normal mi? Gerçi sayısal sınavına gıcıktım o sinirle sözel sınavınada girdim ve nasıl desem Seyit onbaşının 275 kiloluk mermiyi nasıl kaldırdıysa bende öyle sözelde yapmamam gereken bir net sayısı çıkardım. Hiç sözelden anlamam sayısalcıyım sözde. Gerçi ösym sınavlarının hepsine gıcığım ama nasıl oldu da 300 puan aldım bilmiyorum hala tekrar sınava girsem alamam bundan eminim. Çok karmaşık bir durum neye gıcık olduysam tersinde başarılı olmuşumdur hep.

• quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Geçen sene TM3'de hiç çalışmadan 300 puan aldım normal mi? Gerçi sayısal sınavına gıcıktım o sinirle sözel sınavınada girdim ve nasıl desem Seyit onbaşının 275 kiloluk mermiyi nasıl kaldırdıysa bende öyle sözelde yapmamam gereken bir net sayısı çıkardım. Hiç sözelden anlamam sayısalcıyım sözde. Gerçi ösym sınavlarının hepsine gıcığım ama nasıl oldu da 300 puan aldım bilmiyorum hala tekrar sınava girsem alamam bundan eminim. Çok karmaşık bir durum neye gıcık olduysam tersinde başarılı olmuşumdur hep.

Biraz degisik bir soru olmus :D normal sanirim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: kral1515

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Geçen sene TM3'de hiç çalışmadan 300 puan aldım normal mi? Gerçi sayısal sınavına gıcıktım o sinirle sözel sınavınada girdim ve nasıl desem Seyit onbaşının 275 kiloluk mermiyi nasıl kaldırdıysa bende öyle sözelde yapmamam gereken bir net sayısı çıkardım. Hiç sözelden anlamam sayısalcıyım sözde. Gerçi ösym sınavlarının hepsine gıcığım ama nasıl oldu da 300 puan aldım bilmiyorum hala tekrar sınava girsem alamam bundan eminim. Çok karmaşık bir durum neye gıcık olduysam tersinde başarılı olmuşumdur hep.

Biraz degisik bir soru olmus :D normal sanirim hocam

Zor bir soru farkındayım ama bu ösym bana çok çektirdi. İlerde bende ösym'ye cektiricem Liseden beridir hersene sınıf birincisiyim bir türlü şu ösym ile kanım uyuşmadı.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.