Şimdi Ara

O Degilde İbrahimovic Ciddi Ciddi Geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitterde galatasaray divsn kurulu uyesi rasim zaimoglu ibrahimovic galatasaraya gelirse kimse sasırmasın dedi. Bu adam galatasarayın icinden biridi. Demekki saglam bir duyumu var.

2. Adam Mert Cengizhan : bu arkadas ibra ile cok ciddi gorusuldugunu soyluyor takibci kasmak icin yapıcak bir arkadas degil takipcilerin cogunu kabul etmiyor zaten. Galatasarayda tanıdıkları var sanırım. Ultraslanla iletisime gececegim falan filan diyor. Daha yuzlercesi var twitterine bakarsanız anlarsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O kim merak ettim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birilerine birsey kanitlamak icin transfer yapmak nekadar dogru? Ibrahimovic sahsi fikrim dunyanin en heyecan verici santroforu, yillik 6-7 milyonlari elbette hakediyor ama bu parayi bu mali sıkıntıda nasil oderiz

• Bunlar hep taraftarın gazını alma ayakları. İbrahimovic 'i zaten değil almak hayal bile edemezler de şu takıma adam gibi bir sağbek ve stoper alınmazsa değil ibra, Ronaldo'yu getirsen boş. Ligde kör topal gidilir de şamp. Liginde her maç beşlik oluruz

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Dostum Ibrahimovic bu ! 3-5 e bakılmaz. Üç forma alacağım Ibrahimovic gelsin diye bekliyorum.

• Dursun Özbek de öyle diyordu seçimden önce. Umutlanmayın bence.
  • Ibrahimovic birgün elbet bu formayı giyecek.Aynı Drogba gibi. Ama malesef şu an değil. Ne onu yönetebilecek bir hocaya sahibiz , ne onu getirebilecek vizyonu geniş Avrupai yönetime sahibiz ne de ekonomik olarak şu anlık o kadar güclü değiliz. Belki 1.5-2 sene sonra neden olmasın
  • Herkes umutsuz fakat yinede belli oranda beklenti var, ya iyi bir adam alırsak diye...

4. yıldızı taktığımıza neredeyse üzülecek hale geldim, arkadaş Allah'tan şampiyon olduk ya olmasaydık ? Kulübü mü satacaktık ?

Bu kadar paraya rağmen sıkıntılıyız diyoruz, seneye başarı gelmezse ne olacak ?
  • :D

• Gerçekten inanmışlar yav

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence ibo transferi tamamen altta kalmamak için yapılan aptalca hamle. Elde ne var ne yok ibo ya verip defans ve orta saha elek halde oynayacagimiza elmander gibi bir adam alip defansa orta sahaya takviye yapariz cok daha basarili oluruz. Ibo gelsin her mac 3 gol atsa bile en az 3te biz yeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Bence ibo transferi tamamen altta kalmamak için yapılan aptalca hamle. Elde ne var ne yok ibo ya verip defans ve orta saha elek halde oynayacagimiza elmander gibi bir adam alip defansa orta sahaya takviye yapariz cok daha basarili oluruz. Ibo gelsin her mac 3 gol atsa bile en az 3te biz yeriz.

Kardes sizin gibileri anlamıyorum. Bende isterim ibra alacagımıza medel+huntelaar+maxi almak ama olmuyor arkadas alamadılar. Ne yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

quote:

Bence ibo transferi tamamen altta kalmamak için yapılan aptalca hamle. Elde ne var ne yok ibo ya verip defans ve orta saha elek halde oynayacagimiza elmander gibi bir adam alip defansa orta sahaya takviye yapariz cok daha basarili oluruz. Ibo gelsin her mac 3 gol atsa bile en az 3te biz yeriz.

Kardes sizin gibileri anlamıyorum. Bende isterim ibra alacagımıza medel+huntelaar+maxi almak ama olmuyor arkadas alamadılar. Ne yapalım.

Ibo gelse Tr ligini pek sallayacagini sanmiyorum.

• Bence gelmesin. Düşünsenize Sabri ibra ya orta açıyor

• quote:

quote:

quote:

Umutun 10 gol attıgı ligde ibra iigi sallamayacak? Gelipte gol kralı olmazsa bende bu foruma bidaha girmem. O kadar soyluyorum

• Bu sene psg deyim diye açıklama yapmadı mi adam?

• Hala geleceğine inana gruplar var transfer dönemi bu tür haberler geçiştirilmeye taraftarın tepkisini azaltmaya çalışıyorlar hala anlamadığı bazı kesimler.
  • Drogba geyikleri de ciddi ciddi 2011 başında Aysal gelirken başlamıştı ama ancak 2013 başında alabildik. Bu Ibrahimovic işi de öyle olacak bence, seneye falan gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmam Ayıldı

Bence gelmesin. Düşünsenize Sabri ibra ya orta açıyor

Sabri'nin ortası ibra'ya gelmezse ibra ortaya gider o golü atar, öyle adam o.
  • quote:

quote:

quote:

Sallar ama donunda sallar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.