Şimdi Ara

Ey fenerbahçeliler ayaklanma başlatalım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "O ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa en büyük takım daima odur. Güçlüler hiç bir zaman sevilmez, daima kıskanılır." -Diego Armando Maradona

Bu ülkede herkes bir şekilde bahane ile Fenerbahçeden nefret ediyor. Bazı devlet yöneticileri kaybettikleri ihalelerden dolayı bir şekilde kulup yöneticisini mahkemelik etti haksız yere men cezaları aldık. Hiç kimse de demiyor ki madem bu kadar şike yaptık neden hiçbir kanıt yok ?

Her neyse. Bütün takımlar sanki bir olmuşlar fenerbahçeyi çekemiyorlar.

Açtığımız her fener konusu trolleniyor. Fenerliler sadece kendi forumunda takılırken diğer takım taraftarları sürekli bu forumda fenerbahçenin konularını trollüyor. Yöneticiler de bundan keyif alıyor belli ki hepsi Galatasaraylı ya da Beşiktaşlı.

Ben de diyorum ki gelin biz de onların konularıa girelim garip garip cümleler yazalım gülelim oooo rvp diyelim hayaller ibrahimovic gerçekler bilal kısa diyelim bunları yapalım bakalım görelim o taraftar grupları bu foruma gelip bizleri trolleyebiliyorlar mı? Ne diyorsunuz renktaşlarım

• Boş işler, forum iyice b*ka sarar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOL BÖLÜMÜNÜ 1 YIL TROLLEDİM GEREKİRSE YAPARIZ

Bİ MORAL ARTILARI GELİRSE İYİ OLUR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın diğer takım taraftarını trolleyen fenerli
  • quote:

Orijinalden alıntı: salamander19

okumayın diğer takım taraftarını trolleyen fenerli

OKUMAYIN GSLİ

• Yapalım da dostum ben Fener konsunda gs hakkında espri yaptım diye 2 hafta ban yedim orda direk sıkarlar topuğumuza adalet terazisini amuda kalkarak tutan yöneticiler
  • Onlar insanlari trolleyip salak yerine düşüyor, sizde o insanlarin ne seviyesine dusuyorsunuz ? Bloklayin geçin arkadaş ? Bu kadar mi zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

Yapalım da dostum ben Fener konsunda gs hakkında espri yaptım diye 2 hafta ban yedim orda direk sıkarlar topuğumuza adalet terazisini amuda kalkarak tutan yöneticiler

YENİ HESAP AÇARIZ

• xd
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykıl ovın

xd

zaa

• Herkez birbirinden şikayetçi sen bjk yada gs bölümüne gelmiyor olabilirsin ama başka bir fb li geliyor yada tam tersi öbür takımlardan geliyorlar yani seviyeli şekilde olacaksa sorun olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uğraşmaya değmez renktaş, boş ver.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ancak o zaman anlarlar halimizi
  • Gs bölümünde , yöneticiler hep Fenerbahçeli.Fb kısmında , yöneticiler hep Galatasaraylı.Beşiktaşlılar malum zaten.

Yav gözünüzü seveyim siz hiç bir Fenerbahçeli gidip trollemiyormu sanıyorsunuz ? Kabul ediyorum bizim taraftarın bir kısmı yapıyor ama çok kolay , basın blok u geçin.Aynısını yapan Fenerlilerde var çünkü , bunun takımla bi alakası yok

Ayrıca kusura bakma ama böyle saçma bir organizasyon görmedim , sen trolleyince onlar duracakmı sanıyorsun ? Resmen gelin forumun içine edelim diye bir konu açmışsın ve insanların desteklemesini bekliyorsun...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.