Şimdi Ara

Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez
    Ürünü 1,5 yıldan fazladır sorunsuzca kullandım, çok dayanıklı evladiyelik üründür bilen bilir, ben çok fazla oyun oynadığım için LT tuşu basılı kalıyomuş gibi algılatmaya başlamıştı (günde 5 saat fifa oynuyorum) nadiren olsa da bana online oyunlarda sıkıntı yaşatıyodu, bunun dışında hiç bir tuşsal sorun vs çıkartmamıştı, garantiye yolladım sıfırını verdiler, ds4 aldığım için boşta kalıcak ürün, 3 ay daha garantisi vardır, fiyatın normal olduğunu düşünüyorum, alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 70 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 21 Eylül 2015 Satıldığı Şehir : Giresun Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam bu kol x360 da calisiyor mu?

Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez Satılık Logitech F710 (SIFIR) 70 TL /Fiyat Rez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkamacar -- 12 Ağustos 2015; 12:55:08 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erkamacar kullanıcısına yanıt
    Hocam x360 nedir pek bir bilgim yok, foruma konu açarsanız belki bilgili arkadaşlar yardımcı olur. Xbox ve Xbox One konsolları ile uyumlu ama bu kol bildiğim kadarıyla
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

Hocam x360 nedir pek bir bilgim yok, foruma konu açarsanız belki bilgili arkadaşlar yardımcı olur. Xbox ve Xbox One konsolları ile uyumlu ama bu kol bildiğim kadarıyla

xbox 360 yani hocam. Konuyu xbox aksesuar bölümüne açmışssınız ondan sordum çoğu kişide F710 konusunu buraya açıyor. Bu arada yukarıdaki resimleri ben atmadım. Forum kafayı yedi heralde.
  • erkamacar kullanıcısına yanıt
    :)) Bende resimlere baktım heralde bu x360 farklı birşey diyorum kendi kendime :)) çalışıyor hocam
  • Satışınızı baltalamak istemem ama fiyatı biraz daha aşağı çekmeyi düşünüyor musunuz? Çünkü Gold resmi mağaza satış fiyatı kargo dahil 99 TLhttp://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/logitech-f710-nano-kablosuz-gamepad-182024879 Gitti Gidiyor siteyi ziyaret edene 50/10 indirim veriyor böylece kargo dahil 89 TL 2 yıl garantili almış oluyoruz

Sizin satış fiyatınız 80 TL buna aşağı yukarı 10 TL kargo eklense 90 TL ye gelir.

• Be_Yourself kullanıcısına yanıt
    Satış için acelem yok hocam, o yüzden şuan için indirim düşünmüyorum. Dileyen 10 lira 20 lira fazlasını verip o sitelerden almakta özgür :) Sonuçta 2. eli bile ortalama 70 lira olan ürünü kaçtan satayım ki? Ancak garantisi bitene kadar satılmazsa indirim düşünüyorum, dediğim gibi acelem yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.