Şimdi Ara

Araba Sürmeyi Öğrenmek İçin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk olarak hangisini önerirsiniz. Fiat Palio, Uno, 206, Polo... Ya da başka herhangi bir araç...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiyat albea 2006 model ile kolayca öğrenmiştim, buna yakın palio var. Yarım saat kullanımlarla dördüncü binişimde iyice kavramıştım arabayı ama yanımdaki eğitmenin katkısı da büyük tabi
  • varsa önce dizel - kaldırmak daha kolay
  • Ben zamaninda crdi rio da ogrenmistim ama size butce varsa dizel getz tavsiye ederim.Hem araba agir degil hem de motor fazlasiyla yettigi icin kolayca ogrenirsiniz sonrasi gelir zaten..Basarılar..

• hidrolik direksiyonlu ise en kolay unoda öğrenilir. çünkü diğerlerine göre ebatları ufak. süremesi ve özellikle park etmek çok kolay.
    param var diyorsan palioya terfi et o da kolaydı.
    ikisine de sırayla bindim. tecrübem ettiğim kadarıyla böyle.
  • 2011 model Qashqai var 1.6 benzin-lpg onda ogrendim surmeyi seneye ehliyet alinca onda devam.Bu arada deneyimli suruculere bi sorum olucak.Arabayi su an 50-60 hiz seviyesinde rahat sekilde kullanabiliyorum seneye ehliyet alinca sehir disinda kullabilir miyim 120-130 seviyesinde aileyle tatile giderken pedere yardimci olmak icin :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çocuğum aracın plakasını ver de emniyete şikayet edelkim ehliyetsiz araç sürüyor diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

çocuğum aracın plakasını ver de emniyete şikayet edelkim ehliyetsiz araç sürüyor diye.

Sana mi kaldi kardesim kullandigim yer dumduz kimsenin olmadigi kisimlar.Ev yok bir sey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • clio hb veya 2000 model fiestalara bakabilirsin
  • Palio al. Hem çabuk öğrenirsin. Hemde kolay satılır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.