Şimdi Ara

Samsung hala aynı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonları takip etmeyi s4 den sonra bırakmıştım. En son elime samsung aldığımda (s3) 60 fotoğraflı bir galeride bile kasma yaşıyordu telefon stock rom atmama rağmen akıcı falan değildi. O zaman da herkes bu tip şeylerden şikayetçiydi. O kadar yüksek donanımlı telefon benim xperia solanın düzeyindeydi. Şimdi memnun musunuz s6 vs bir çok yeni model gelmiş ?

• Evet çok memnunum.yaklaşık 10 gün önce aldım. Beni en çok mutlu eden özelliği tam 78 dkda sıfırdan tam dolması.Bana günde 1 kere şarj yeterli geliyor.Ram kullanımına gelince tam 3 gb değil 2.8 gb falan rami var. Ve 1.1 gb ram boşta aldığımdan beri tek bir problem bile yaşamadım telefon tasarımı o kadar şıkki anlatamam performansına zaten bişe demeye gerek yok o konuda dünyanın 1 numaralı telefonu şarj ilk günlerde çabuk bitiyor gibi gelebilir ama asıl performansına birkaç şarjdan sonra ulaşıyor ısınmasına gelince tabiiki her telefon ısınır o konuda bu zamana kadar hiçbir telefon üreticisi bu konuya bir çare bulabilmiş değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• samsung netıcede,benden uzak olsun..yazılımları rakıplerınden hala gerıde ve fazla ram tuketıyor
  • Çok iyi duruma geldi.Hız olarak iPhone'u falan geçiyor artık.S6 alınabilir güzel bir telefon.
  • S6 kullanıyorum çok memnunum kamerası hızı ekranı tasarımı malzeme kalitesi vs herşeyi harika
    S3 de kullandım inan bana aralarında dağlar kadar fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendini geliştirdi. Eskisi gibi değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.