Şimdi Ara

Taric'e buff gerekmiyor mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz işlevsellik katılsa metaya girer diye düşünüyorum.Mesela ulti alan içindekileri zıplatsa (Alistar Q skilli gibi) yeterli olur.O haliyle de e r sıkıntı çıkaracağından.E skilline de stun değil de %90 yavaşlatma gelirse dengeli olabilir.

• Naut varken sağlam bufflanmadıkca metaya girmesi zor diye düşünüyorum.
  • Oynayan oynuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lazım tabi bir buff
  • Yanlış hatırlamıyorsam W skill pasifte iken (kullanıldığı zaman pasifi gidiyor) yakındaki şampiyon birimine zırh ile birlikte can yenileme (veya büyü direnci) eklenirse tekrar metaya girebilir.

Buildi çoğunluk olarak zırh eşyası olduğu için yetenek gücü şampiyonu karşısında çok çabuk eriyebiliyor.
  • Aynen eskiden çalılar fazlaydı taric isini çok kolay hallediyodu şimdi işi zor çalılar artmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zaman sonra taric oynayasim geldi girdim oyuna, karsimdaki morgana hayattan soguttu tovbe ettim bir daha taric oynamayacagim ne buff gelirse gelsin umrumda degil

• W ye slow gelebilir aslında.şu an tek cc ile oynanması zor.en kötü q su bufflansa en azından heal için alınabilir.şu an ne adam gibi healliyor ne de tanklasiyor. Visual update de şart.

• bence ulti pasif range artmalı ve bir kaç skille mana buff ı gelmeli bence 3-4 mana potu almak zorunda kalıyorum taric oynarsam yoksa support için ideal bir skill seti var
  • Ultisi değişmeli

• Verdigi zirhda az canda az.
    cdler uzun.
    Cidden soraka ve taric oyunun en güçsüz supportlari.

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Sorakanın güçsüz olduğunu sanmıyorum eğer nişancı gibi pozisyonunu koruyabilirsen takıma çok büyük katkı sağlıyor karşı takımın ilk sana odaklanması lazım buda bir nevi + bir şey çünkü carrylerin 2. planda olmuş oluyor ve hasar çıkarabiliyor eğer kendini korursan carrylerini tf sonrası en az % 60 canla kuleleri düşürdüğünü görebilirsin eğer sana odaklanmamışlarsa zaten sorakanın öldürmediği biliyoruz bence güçsüz değil
  • taric'e buff değil rework lazım
  • Q mana buff + e stun süresi buff gelmeli elise cocoon gibi son seviyede 1.6 saniye mi ne stunluyor şaka gibi

• Ona bir erkek lazım bro kendine gelsin

• quote:

Orijinalden alıntı: EXO Baekhyun

Sorakanın güçsüz olduğunu sanmıyorum eğer nişancı gibi pozisyonunu koruyabilirsen takıma çok büyük katkı sağlıyor karşı takımın ilk sana odaklanması lazım buda bir nevi + bir şey çünkü carrylerin 2. planda olmuş oluyor ve hasar çıkarabiliyor eğer kendini korursan carrylerini tf sonrası en az % 60 canla kuleleri düşürdüğünü görebilirsin eğer sana odaklanmamışlarsa zaten sorakanın öldürmediği biliyoruz bence güçsüz değil

Diger supportlarda 3 4 sn cc chain var.
    İstedigin kadar heal bas her türlü kesiyolar.
    Eskiden zirhda veriyodu o zamanlar iyiydi.
    Heal in cdsinin kisa olmasinin hic bi anlami yok.
    Candan cok yiyor.
    q suda ortata denk gelcekte yavaslicak.En kötü reworkunu sorakada yapti riot.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aspiratör -- 1 Ağustos 2015; 13:31:48 >

• Plat eloda cayır cayır oynuyorum bence gayet yeterli.

• Sion gibi bi rework gelse W skilli pasifi ve normal pasifi değişmese güzel olurdu, farklı mekaniklerle hoş olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: Tristy

Q mana buff + e stun süresi buff gelmeli elise cocoon gibi son seviyede 1.6 saniye mi ne stunluyor şaka gibi

Dediğin gibi e'nin stunu az olabilir ama şampiyona atıyorsun önüne ne minyon geçebiliyor ne de karşı support oyuncusu o yüzden çok iyi stunu var bence.. Elise gelince emin ol Riot rahat bırakmaz yakında nerf gelir yüzde yüz..
  • Rework lazım, acilen rework lazım. O pasif...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.