Şimdi Ara

Kaykayla düz yolda gidebilmek ne kadar zaman alır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

6 sene önce felan heves edip almıştım. üstüne oturur yokuştan aşağı kayardık şimdi düz yolda sürebilmek istiyorum. yaş 18, sizce ne kadar zamanımı alır düz yolda insanların arasında hızlı biçimde kaykay sürebilmem?

• Alır almaz sürdüm ben ama dandik bir şey alma zevk alamazsın çok kolay ogreniliyor zor diyorlar asla degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedric'ten heves edip küçükken kendim yapmıstım bi kaykay, e o zamanlar pahalıydı. şimdi konuyu görünce bi heves geldi. fiyatları da 20 kagıt olmus. sürmesi falan kolaysa alabiliri, konuyu takipteyim.

edit : vazgeçtim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alakurt79 -- 1 Ağustos 2015; 3:21:52 >
  • forumda yok mu kaykaycı?
  • Ben ilk binisimde 2 kere sert dusmustum ama max 1-2 saate duz yolda sürecek hale gelirsin.Kaykayin üstündeki dizini hafif bukup ağırlığını hafif kaykaya ver

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam peki insan içinde sürebilir miyim 1-2 hafta çalışmayla, sırıtmadan güzel bir şekilde sürmekten bahsediyorum
  • Ben de kaykay alıp yeni alacağım bilgisayar kasasını üstüne koyacağım. İleri geri rahat hareket ettireyim.
  • 1 hafta

çevrende kayanlar varsa onların yanında takıl mutlaka
  • DT Swiss kullanıcısına yanıt
    çevrede kayan hiç yok hocam. kendim kavrarım heralde
  • Alır almaz sürülür ya ben de aldigim gibi tek sürdüm

• güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.