Şimdi Ara

Rus kız nasıl tavlanır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
24.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 16 yaşındayım şu an antalyada oteldeyim saçım uzun giyime titizliğe önem gösteriyorum kızı odaya götürene kadar ingilizcem var yani kendime güveniyorum. bulunduğum otelde türk yok gibi hepsi yabancı çoğu rus. Bir rus kız tavlamak istiyorum (odaya atacağım) ama benim yaşımdaki kızlar genelde aileleriyle takılıyor kalkıp babasının yanında kıza yürüyemem yaşamak istiyorum çünkü. Büyük kızlarda sevgilileriyle veya eşleriyle. 18 yaşında kız bulmakta zor tecrübeleri olan var mı ? Ciddi tavsiyeler bekliyorum. (İnci'deki yeni trolemeyi öğrenen kardeşlerimden rica ediyorum)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• keko ol.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin yaşındayken Ukrayna'da milli maçlara çıkıyordum.

• Are you dota 2 de o anlar

• Ben verejek 100 dolar de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takatoshi Tsuda

Ben verejek 100 dolar de.

+Sonsuz

Ve rus taklidi yap varsa büyük tanıdığın abi 18 yaşında falan şahin alıp drift çekin kapıları açın onlar otomatik bineceklerdir

Not:antalyada yaşıyorum

• dostum rus kızı becerilmek için yaratılmış bir kaç senelik turizm tecrübem bunu söylüyor iş sende bitiyor ne söylesem boş kafaya koy ve yap işte.
  • Süka diyorsin sadece. Cok guzelsin demektir.
    Rus kizlar kendilerinin guzel bulunmasini sevdiginden size gelecektir.

• babası yakalarsa acımaz valla adamlarda din falan da yok allah yarattı demez maazallah
    özet olarak:100 dolara bitirirsin işin

• Biri beyle resmini atsın

• Bulunduğum otelde keko olmak veya para teklif etmek ciddi anlamda işe yaramıyor. Yaşıdım bulmak kolay ama aileleriyle takılıyorlar. Ruslar bizden cüsseli olduğu için beni yaşca küçük görüyor olabilirler. Lütfen bilen varsa yardı etsin bu senede boş geçmek istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: berbatine

Bulunduğum otelde keko olmak veya para teklif etmek ciddi anlamda işe yaramıyor. Yaşıdım bulmak kolay ama aileleriyle takılıyorlar. Ruslar bizden cüsseli olduğu için beni yaşca küçük görüyor olabilirler. Lütfen bilen varsa yardı etsin bu senede boş geçmek istemiyorum.

Forumun ahlak seviyesi düştü.

• Hocam üstü kapalı yazmaya önem gösterdim. Çokta yanlış değil bence.

• Havuzda plajda bi yerde yaşıtında Konuş biraz zatwn gece o ailesinden ayrılıp yanına gelir otelin discosuna yada animasyon Alanına vs ordan sonrası kolay :) unutma onlarda bir erkekle kısa Süreli ilişki yaşama düşüncesiyle geliyorlar hiç birisinin düşüncesi değişmez güven bana rahat ol

• quote:

Hocam üstü kapalı yazmaya önem gösterdim. Çokta yanlış değil bence.

Hocam böyle birşeyi normal görüp buraya yazmışsın açık yazsan nolur yazmasan nolur :D

Bu arada ben sana ne yardımcı olurum ne de engel.Rahatsızlık verdiğim için özür dilerim.

• Hocam aileleri yanlız bırakmıyor :) çoğu zaten ingilizce bilmiyor :)

• Oooo yalnız ingilizcede yeni bir seviye açtın ; Elementary, " Kızı odaya götürebilecke kadar " , Intermediate, Advanced

• quote:

Hocam aileleri yanlız bırakmıyor :) çoğu zaten ingilizce bilmiyor :)

Ingilizce bilmeyene discoda Mojna dans de biraz takıl Mojna .ex de en kötü hayır der gider ama ingilizce bilmeyenden çok ümitlenme biraz ingilizce bilen yüze Eyüb güven bana gelirken tek amaçları dinlenmek ve bir erkek bulmak kısa süre için (evlenene kadar bir tek türk sevgilim olmadı yüzde 90 ı Ukrayna Rus filandı ;) )

• quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

Oooo yalnız ingilizcede yeni bir seviye açtın ; Elementary, " Kızı odaya götürebilecke kadar " , Intermediate, Advanced

Derdini anlatacak kadar biliyor işte.

• Hocam iyi güzelde bura bodrum değil ki diskoya gideyim kız kaldırayım. Aile oteli gibi bişey presa di finica otel ismi. Küçük bi disko var kızlarda aneleriyle takılıyor genelde diğer türlü nasıl yaparım hiç bilmiyorum lütfen yardım :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.