Şimdi Ara

N11 de 1-3 ağustos ceptelefonuna % 5 max 100 tl indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
1.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ceptelefonunda geçerli % 5 indirim

Maximum kazanilabilecek indirim 100tl.

Bence çok sıcak gibi değil ama belki

Bi arkadaşın işine yarar

World karti olanlar değerlendirebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• N11 bu ara cimri takiliyor :(

• Cimri n11. Eski kampanyaları arar olduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kampanya ile world birleşse bile adam gibi indirim olmuyor.

• Fiyatları şişirmiş zaten mağazalar

Fıyatları magazalar Geri çeker yada

İndirimi % 7- 10 bandına çekerse bi ihtimal alınır

• Alt limit var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: hsnkrc

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Alt limit var mı?

http://www.n11.com/promosyon/cep-telefonu-kategorisi-5-aninda-indirim-535306?icid=200501_b_cep-telefonu-kategorisi-5-aninda-indirim-535306&OM.zn=MainPageMainSlider&OM.zpc=535306&OM.bzn=MainPageMainSlider&OM.OSB=535306&OM.mfr=PageView%20Count%20%3E%20-1

Anladım. Dusundugum tel 1000 tl altı. Uymadı

• "İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır."

bir ürün daha ekleyip sonra hemen iptal ederseniz indirim yansir diye yazıyor

• eylül ekim gibi bombalar ard arda patlayacak. sabredelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayâlî

"İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır."

bir ürün daha ekleyip sonra hemen iptal ederseniz indirim yansir diye yazıyor

Hocam o şekil olur sorun olmaz ama

Cazip bi fiyat yok gibi

• worldcardla birleşince fena olmuyor sanki

şuan kartlarda 1000tl üzerine 100tl yapan pek yok, maximumvar kliksada orada benim alacağım tel yok

ben Sony C4 düşünüyorum, 1199tl, 50tl wp, 60tl %5 ve 11tl yeni üyelik düşersem 1078tlye geliyor(bu üçü birleşir heralde?)
    bu fiyata en yakın benim gördüğüm ereyonda 1149-50wp 1099tl var

daha iyi fiyat varsa söyleyen olursa sevirinim
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    nasıl bombalar?

sonra yeni vergi ters tepmesin
  • şu bilgisayar parçalarına da bi indirim
  • salla_gitsin S kullanıcısına yanıt
    her sene olduğu gibi tık hızında indirim, anında %11 indirim avantajix combolar falan başlayacak diyorum. açıldığından beri 3 senedir aynı şeyleri tekrar ediyorlar. artık klasikleşti. bilenler bilir. sabretmek lazım
  • Valla bakıyorumda öyle. Ben 900 tl LG G3 32 GB Titan Delta Garantili almıştım. İyki kaçırmadık yahu
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    fazla umutlanmayın n11 artık eskisi kadar tat vermeyecek bundan çok eminim. Adamlar 5 tl lik kuponla yaptığım alışverişin peşine düşüp iptal ettiler, gerisini siz düşünün.
  • Arkadaşlar bugünlerde samsung S6 32 GB samsung Türkiye garantili bir telefon almam lazım acilen. Benim gördüğüm gittigidiyorda en cazip şartlar oluşuyor.

Bu konuda Sıcak Fırsatlardan yardıma ihtiyacım var. İndirim + kampanya + kupon vs en ucuz kaç TL ye iniyor fiyat, yardım lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzon61_66

Arkadaşlar bugünlerde samsung S6 32 GB samsung Türkiye garantili bir telefon almam lazım acilen. Benim gördüğüm gittigidiyorda en cazip şartlar oluşuyor.

Bu konuda Sıcak Fırsatlardan yardıma ihtiyacım var. İndirim + kampanya + kupon vs en ucuz kaç TL ye iniyor fiyat, yardım lütfen.

Birşey "lazım" ise ihtiyaç vardır demektir, o zaman çeke kupona bakılmaz, verirsin parayı alırsın. İhtiyacını gidermiş olursun :-) rahatlarsın, hem cebin hafifler hemde bir üst sınıfa geçmiş olursun, ihtiyaçların giderilmiş olur
  • n11 normal fiyat ile ürün satamaz oldu resmen sürekli bir kampanya vallahi kampanyadan sıkldım :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.