Şimdi Ara

Kızın fotoğrafını beğendikten sonra sildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar, hoşlandığım bir kız var. Henüz açılmış değilim kendisine fakat hissettiklerimi anlamamış olması da mümkün değil. Şimdilik ara ara arkadaş gibi konuşuyoruz diyelim.
    Instagram'da eski bir fotoğrafını beğendim durup dururken, 2 yıl önce falan koymuş sanırım. Fakat ben beğendikten sonra fotoğrafını sildi. Bi' anlam veremedim ben. Neden silmiştir?

Edit: Lütfen edepsiz ve saygısız yorumlar yapmayın. Sizden önemle rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albatros34 -- 1 Ağustos 2015; 0:34:27 >

• Fotoğrafa bakıp asılma diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acı ama gerçek sevmeyi bırak sonra canın çok yanmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Ölü

Fotoğrafa bakıp asılma diye.

Ne alakası var kardeşim? Beni buradaki ergenlerden mi sanıyorsun? Lütfen daha düzeyli yorum yapacaksan yap, yapmıyorsan da yapma.
  • Eski bir foto olduğu için

•  Kızın fotoğrafını beğendikten sonra sildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atarlı Gandalf -- 1 Ağustos 2015; 0:36:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Atarlı Gandalf

• Birisinin ya da birilerinin o fotoğrafı senin beğendiğini görmesini istemiyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: Atarlı Gandalf

mükemmel

• Dalga geçmeyin beyler, valla aynen şu kedi gibiyim şuan. Kaç yaşında adamım, ne hale geldim, bir bilseniz...
  • İnsanlar 2 sene önce yaptığı şeyden utanç duyabilir. Sana rezil olduğunu felan düşünmüştür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Albatros34

Dostlar, hoşlandığım bir kız var. Henüz açılmış değilim kendisine fakat hissettiklerimi anlamamış olması da mümkün değil. Şimdilik ara ara arkadaş gibi konuşuyoruz diyelim.
    Instagram'da eski bir fotoğrafını beğendim durup dururken, 2 yıl önce falan koymuş sanırım. Fakat ben beğendikten sonra fotoğrafını sildi. Bi' anlam veremedim ben. Neden silmiştir?

Edit: Lütfen edepsiz ve saygısız yorumlar yapmayın. Sizden önemle rica ediyorum.

Fotoğrafta kötü çıkmış olabilir veya eski halini beğenmiyor olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

Birisinin ya da birilerinin o fotoğrafı senin beğendiğini görmesini istemiyordur

Bu, benden hoşlanmadığı anlamına gelmez, değil mi?
  • Sen begendiginde fotoyu farketmis olmali. Muhtemelen begenmedigi, kaldirmayi unuttugu bir fotografti.

• bakın bu dramdır
  • quote:

quote:

Birisinin ya da birilerinin o fotoğrafı senin beğendiğini görmesini istemiyordur

Sevgilisi var mi? Eğer yoksa arkadaşların da dediği gibi o fotoğrafla ilgili bir şey vardır. Guncel olan bir başka fotoğrafını beğenerek bu kuruntuya bir son verebilirsin, risk almak bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: ketto plazma

İnsanlar 2 sene önce yaptığı şeyden utanç duyabilir. Sana rezil olduğunu felan düşünmüştür.

Haklısın da, öyle bir durum olamaz. Kapalı zaten kendisi, çok güzel ve hatta bence en güzel fotoğrafıydı. Öyle bir gülümseyişi vardı ki fotoğrafta sanki gecelerime doğan mehtap gibi. Öylesine sıcak, öylesine narin, öylesine zarif bakıyordu ki, oturdum saatlerimi o fotoğrafın karşısında geçirdim divane gibi. O bakışları, o gözleri melekleri bile kıskandırırdı. Çok güzeldi işte hocam, çok güzeldi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flopyy

Acı ama gerçek sevmeyi bırak sonra canın çok yanmasın

Hocam neden böyle söylüyorsun?
  • quote:

quote:

quote:

Sevgilisi var mi? Eğer yoksa arkadaşların da dediği gibi o fotoğrafla ilgili bir şey vardır. Guncel olan bir başka fotoğrafını beğenerek bu kuruntuya bir son verebilirsin, risk almak bedava.

Sevgilisi yok. Kendisi ile samimi olan bir ortak kız arkadaşımız var. O kıza durumu anlattım, baya cesaretlendirdi beni, "sevgilisi yok ve bence ikiniz çok uyumlusunuz" dedi. 3-4 gün içinde whatsapp üzerinden kendisine açılacağım. Yetti artık ya. Geceleri uyuyamaz, gündüzleri ders çalışamaz oldum.

• O fotoğrafı sildiği gibi senide hayatından silmek istiyordur.
    Benimki fıstıklı olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.