Şimdi Ara

FREDIN DOPING TESTI POZITIF CIKMIS!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dopingli oyuncu oynatma değil bu, başkamaçta doping kullanmış potansiyel ceza alacak oyuncuyu oynatma. ama shaktar da kendine göre haklı, ikinci numune olumsuzolsa ve bu adam oynatılmasa kim verecekti hesabınu ?

tv de en az 3 futbolcuda olması lazım vs gibi bişey dedi trt de bi spiker, o ne içindi acaba.

bence oyuncuya ceza verecekler, he fener maçındaki numune olaydı takıma verirlerdi de, bu taa milli takımdaki bi olay.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Bir maçın sonucunun değişmesi için en az 3 oyuncunun şike yapması lazım diye bir kural vardı, doping için de benzer statü geçerlidir sanırım... Kurallar doğru düzgün uygulansaydı zamanında daha net bilgilere sahip olurduk;Fenerbahçe/Beşiktaş şike yaptığında...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir şey olmaz boşuna beklentiye girmeyin. Biz yapsaydık aynı şeyi men edilir üstüne de 1 yıl ceza yerdik ama bu adamlara bir şey olmaz oyuncunun suçu denip frede 3 maç ceza verirler olur biter. Isırmaya dahi 6 ay veren kurum dopingi nasıl es geçiyor anlamıyorum.
  • Millet tutusmus ceza verirler de fener 3 0 kazanır diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyle sacma spor dali yok resmen dopingi tesvik eden kuralar var birde boburlenirler 0 tolerans diye belki ki anca islerme gelince 0 a iniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahaya yansımış mı?

• Beyler arkadaşımın abisi uefada fotokopi sorumlusu saktara çok önemli bi yazı gönderilecekmis fred hakkında büyük ihtimal saktar elenicek uefadan devam edicek hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah aşkına şu veletleri alıntılamayın bloklu kişilerin mesajları siz alıntılayınca gözüküyor bırakın konuşsun.
  • Gidip adamla tartışmışlar bir de sen koskoca fb lisin dostum gs ile tartış sen bjk kim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: R7GE

Fb ye aziz y. dan önce saygi duyardim o geldikten sonra her turlu pislige bulastiniz.

R7GE yaş 20.. Aziz yıldırımın geldiği yıl 1998... 17 yıl önce... Lan oğlum 3 yaşındaymışsın nasıl saygı duyuyordun fenere , parmagını emerek mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Fb ye aziz y. dan önce saygi duyardim o geldikten sonra her turlu pislige bulastiniz.

R7GE yaş 20.. Aziz yıldırımın geldiği yıl 1998... 17 yıl önce... Lan oğlum 3 yaşındaymışsın nasıl saygı duyuyordun fenere , parmagını emerek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

• Doping sahaya yansimamis...

Arkadaslar kusura bakmayin ama biraz celiski oluyor, şike surecinde bireysel hareketler takimi baglamaz diyorsunuz, basiniza gelince ceza sart...

Bence fener her sekilde eleyecek gucte buna inaniyorum, umuyorum. Bunlarin arkasina saklanmaya gerek yok

• Shaktarın bugünkü lig maçında Fred kadroda yok
  • garip garip espiriler yapmayi bi biraksin su bizimkilerle gsliler anladik fazla komiksiniz.

boyle birsey varsa yok 3 oyuncu olmasi lazimmis vs diye bisey yok shaktar 3-0 3-0 hukmen elenir fred de en az 3 sene futbol oynayamaz kural budur. sadece oyuncuya ceza vermek nedir ya ? adam hayvanlasip 3-4 gol atsa ne olcak yazik degil mi fenere ?

bide shaktar uyarilmis brezilya federasyonu tarafindan shaktarin masum bi yanida yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aedan

Doping sahaya yansimamis...

Arkadaslar kusura bakmayin ama biraz celiski oluyor, şike surecinde bireysel hareketler takimi baglamaz diyorsunuz, basiniza gelince ceza sart...

Bence fener her sekilde eleyecek gucte buna inaniyorum, umuyorum. Bunlarin arkasina saklanmaya gerek yok

Bencede biraz çelişki oluyor ki olay fenerin lehine değil aleyhine olsa burada sözde adalet bekçileri bu konuyu şimdiden en çok konuşulan konular arasına getirmişlerdi

ama fener lehine olunca bin bir türlü bahane öne sürüyorlar çakma adalet bekçiler.
  • darkness12 kullanıcısına yanıt
    Mali konularda yalan beyanda bulunmaktan men edildik kardeşim. Yıldırım Demirören kişisi sağolsun. Şike yapmadık biz yani.
  • Fener olsa 2 sene men

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness12

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Uefa dopingli oyuncuya karsi oynadik diye yine fenere men cezasi verir

Yav he he.

Kendinizi hep ezilmiş masum gibi göstermeye çalışıyorsunuz.

Şike yaptınız ve men yediniz bu kadar basit. Koca şirket işi gücü yok sizle uğraştı he? Omo uefo höp bizi eziyür

Küme düşmediğinize dua edin siz.

Armana bak öyle konuş sen neden men edildin At hırsızlığından mı

Şerefli ikincilikler dediniz Türkiye kupası için bile şike yaptığınız ortaya çıktı.

Türkiye Kupası için küme düşmediğinize dua edin.

Ulan şu kupa için şike yapsam utancımdan takım tutmuyorum filan derdim.Bunlar hala 3.büyüğüz diye ortada dolaşıyorlar

Şike yaptık da o yüzden İbrahim Akın o maçta deli gibi top oynadı demi ? Ayrıca 3.büyük falan değildir Beşiktaş.En büyüktür.

• Hicbisey olmaz para cezası alır klüp onu da uefa yetkilileri cebe atar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.